РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Штукатурні суміші купити у Львові

Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна: 119.44 грн.
Кількість:
Штукатурна суміш Anserglob ВСТ 20 є стартовою. Вона зроблена на цементно-вапняній основі. Її використовують під час проведення вирівнюючих робіт на поверхнях, які не схильні до деформації, з наступним нанесенням фінішних покриттів гіпсового, акрилового або цементного типу.
Ціна: 63.48 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна сіра Anserglob ВСТ 21 – це матеріал, призначений для машинного, а також ручного нанесення штукатурного шару на міцні недеформовані основи з важкого бетону, керамзитобетону, пиляного каменю, керамічної і силікатної цегли, а також пінобетона, газобетона, і т.
Ціна: 72.45 грн.
Кількість:
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна: 119.70 грн.
Кількість:
Штукатурка цементна Момент – це матеріал, призначений для вирівнювання і штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині та зовні будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Придатна для застосування в приміщеннях із вологим режимом експлуатації.
Ціна: 72.13 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова Кнауф Ротбанд — універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Купити недорого штукатурку гіпсову KNAUF Rotband високої якості можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 84.13 грн.
Кількість:
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна: 153.88 грн.
Кількість:
PLATO Start - це високоякісна стартова штукатурка українського виробництва, вироблена з натурального гіпсу, що добувається унікальним закритим методом з єдиної в Україні гіпсової шахти. PLATO Start призначена для нанесення на цеглу, бетон, пінобетон тощо.
Ціна: 135.44 грн.
Кількість:
Будівельна суміш Момент класична – це сучасний будматеріал, який застосовується для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок М150 на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині та зовні будівель.
Ціна: 92.18 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-110 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 166.90 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-112 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також використовується в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 116.55 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна акрилова Ансерглоб 755 мозаїчна – це спеціальний оздоблювальний матеріал, який застосовується для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також для фінішного декоративного покриття.
Ціна: 908.05 грн.
Кількість:
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це сучасний будівельний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: 747.71 грн.
Кількість:
Штукатурка Плато Гіпсванд  – суха гіпсова штукатурка з легким наповнювачем і спеціальними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. PLATO Gipswand призначена для створення високоякісних плоских рівних поверхонь стін і стель ручним способом в приміщеннях з нормальною вологістю (в т.ч.
Ціна: 148.50 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова Плато Ізомікс – це високоякісна гіпсова штукатурка з підвищеним вмістом перліту, призначена для ручного нанесення на стіни і стелі шаром від 5 до 30 мм.  Ми пропонуємо купити недорого штукатурку гіпсову PLATO Izomix універсальну на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 159.19 грн.
Кількість:
PLATO Izomix — це високоякісна гіпсова штукатурка з підвищеним вмістом перліту, призначена для ручного нанесення на стіни і стелі шаром від 5 до 30 мм. PLATO Izomix використовується для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, пінобетону і т.д. всередині приміщень.
Ціна: 149.99 грн.
Кількість:
Штукатурка цементно-вапняна Момент – будівельний матеріал, призначений для вирівнювання та штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення.
Ціна: 79.74 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMB-122 «Камінцева» - це спеціальна суміш сірого кольору з грануляцією зерна 2,0 мм (під фарбування), яка служить для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: 196.35 грн.
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це матеріал, призначений для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 978.85 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова Rigips Ізогіпс - це суха суміш на мінеральній основі, призначена для всіх видів оздоблювальних робіт. купити недорого штукатурку гіпсову можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 108.03 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова ВіпГіпс Сатенгіпс - це полірувальний гіпс, який використовується  в якості нижнього шару під усі види фарб. Гіпсова штукатурка (фінішна) підходить для вирівнювання різних основ: бетон, гіпсокартон, газобетон, цегла.
Ціна: 122.50 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна під час ремонту тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: 96.13 грн.
Кількість:
Anserglob ВСМ 12 – це суміш для мурування і шпаклювання стін, призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д. Купити недорого клей-штукатурку Ансерглоб ВСМ 12 можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 76.98 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова VipGips IZO - стартова штукатурка, яка використовується для вирівнювання різних основ: бетон, гіпсокартон, газобетон, цегла. Застосовується для закладення тріщин, швів, заповнення дірок і забезпечує 87 % білизни поверхні.
Ціна: 122.76 грн.
Кількість:
Штукатурка гіпсова Елітгіпс – це стартова гіпсова штукатурка. Суміш призначена для вирівнювання нерівностей стін і стель, нанесення стартового (чорнового) шару, заповнення тріщин.
Ціна: 135.64 грн.
Кількість:
Штукатурні суміші купити у Львові

Штукатурні суміші – це завжди актуальний та поширений будматеріал, що використовується для вирівнювання стін та стелі в процесі ремонту чи будівництва. Традиційно, якісні штукатурні суміші застосовують і для внутрішньої, і для зовнішньої обробки приміщень, не важливо, житлові вони, чи промислові. Добре підібрана штукатурка допоможе найкращим чином підготувати приміщення до експлуатації, саме тому так важливо замовити штукатурні суміші від перевіреного виробника. Це запорука добре підготовлених стін до майбутнього їх декорування та втілення найсміливіших інтер’єрних рішень.

Склад будматеріалів «КУБ» забезпечить у повній мірі потребу будь-якого проекту в штукатурних сумішах у Львові. За потреби наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть з замовленням та за попередньою заявкою розрахують потрібну кількість штукатурки.

Види та ціна штукатурних сумішей

Вище зазначалось, що усі суміші підходять або для зовнішніх, або внутрішніх робіт. Це основний принцип класифікації матеріалу. В залежності від місця використання та особливостей складу й залежить вартість штукатурних сумішей.

  1. Для зовнішніх робіт.
  2. Для внутрішніх робіть.

Щоб купити недорого штукатурні суміші, варто одразу визначитися, де саме використовуватиметься матеріал, адже ці види не взаємозамінні. На сайті складу будматеріалів «КУБ» розміщені детальні характеристики тих чи інших сумішей, що допоможе визначитися. Також наші менеджери зможуть проконсультувати з будь-яких питань. Ми віддаємо перевагу декоративним та штукатурним сумішам від виробників, чиї продукти якнайкраще проявили себе у роботі. У нас ви знайдете продукцію таких брендів, як: Церезіт, Мастер, Anserglob, Knauf, Будмайстер, Kreisel та інших.

Як правило, зазначені суміші відрізняються і основним діючим компонентом: цемент, гіпс, та вапно. Кожен з цих підтипів має свої особливості, наприклад, гіпсова штукатурка швидко висихає, що прискорює виконання робіт. Штукатурка на основі із вапна має більш привабливий фінальний результат, проте це досить делікатний матеріал, особливо, це стосується умов зберігання, хоча наносити його можна вручну чи машинним способом, що вимагає залучання спеціальних інструментів. Не зайвим буде сказати, що є універсальні суміші, які можна використовувати у різних умовах. Досить просто знайти і купити штукатурні суміші у Львові на складі будматеріалів «КУБ».

Причини, чому варто купити штукатурні суміші, та принципи роботи з ними

Існує низка причин, коли виникає потреба у штукатурці. Проте варто вміти з нею працювати, щоб повністю розкрити її можливості. Зокрема у рубриці «Школа ремонту» розміщені статті та відеоматеріали від спеціалістів, які діляться досвідом у питаннях ремонту. Хоча одразу треба виконувати декілька важливих правил:

  • Старі стіні обробіть антисептиком.
  • Очистіть поверхню для роботи від залишків інших будматеріалів (пил, штукатурка, масляні плями) та слідів старої роботи.
  • Старі матеріали важливо видаляти обережно, щоб стіна лишилась гладенькою.
  • Якщо ж виникли тріщини, їх обережно оброблюють та вирівнюють.
  • Поверхня має бути достатньо сухою, щоб штукатурка висихала.
  • Все ж якісні ґрунтовки в роботі завжди в пріоритеті, бо вони гарантують хороше зчеплення зі штукатуркою. Це важливо завжди, але найбільш актуально в процесі роботи зі стелею.

Кращі ціни й схвальні відгуки про штукатурні суміші на складі будівельних матеріалів «КУБ»!

Склад будматеріалів «КУБ» далеко не перший рік знаходиться на ринку інструментів та матеріалів для будівництва чи ремонту. У свою чергу набутий досвід дозволив виокремити кращих виробників та їх товари, які тепер представлені у нас в каталогах. Ми налагодили з виробництвами пряму співпрацю, що дозволяє виставити на продаж штукатурні суміші з кращою ціною та найвищою якістю.

Великий чи малий ремонт, будівництво будь-якого масштабу – ми допоможемо упоратися будь з чим. За попередньою заявкою наші спеціалісти допоможуть розрахувати потрібну кількість матеріалу. Якщо виде замовлення оптом штукатурних сумішей чи іншого (наприклад, сумішей для утеплення, покрівельних матеріалів тощо) то це забезпечить додаткову знижку.

Існує два способи отримати товар – забрати його самостійно зі складу, або ж оформлюється доставка штукатурних сумішей у Львові за вказаною адресою чи за межі міста зокрема у міста: Буськ, Золочів, Турка, Моршин, Сокаль та інші.

Штукатурні суміші купити у Львові - полезные статьи:

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Львові та області

Продукція фірми КНАУФ не обмежується матеріалами, які використовуються для проведення внутрішніх робіт. Ви дізнаєтесь про різноманітні будівельні суміші Knauf

В процессе проведения ремонтно-строительных работ, неотъемлемой частью являются строительные смеси различного назначения. Рассмотрим несколько вариантов применения сухих строительных смесей “МАСТЕР”.

На ринку будівельних матеріалів широко відомі суміші Майстер. Це суміші. виготовлені з високоякісних складів із застосуванням імпортних добавок.

У даній статті ми розповімо Вам як правильно штукатурити стіни самостійно, що для цього потрібно, та як це робиться. Будівельна база КУБ у Львові

Знайшли помилку?