РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Штукатурка Львів

Знижка
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг)
Хочете купити за 118.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна 126.92 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна Століт “Короїд” зерно 2,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 137.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна штукатурка Короїд Століт складається з цементної основи, полімерів і різних мінеральних добавок. За останнє десятиліття ця суміш набула великої популярності в будівельній сфері і є одним з найпопулярніших методів обробки.
Ціна 149.04 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна акрилова Століт Decor “Баранчик” зерно 1,5 мм (25 кг)
Хочете купити за 601.66 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна штукатурка Баранчик Століт (акрилова) відноситься до водно-дисперсійних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки.
Ціна 652.74 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Мастер “Баранчик” використовується при декоративній обробці бетонних, цегляних та інших оштукатурених поверхонь зовні і всередині приміщень і як декоративно-захисний шар в системі теплоізоляції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-1 Фасад-Декор “Короїд” – це суміш, яка застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 “Короїд” застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Баранчик” відноситься до водо-дисперсних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки. Штукатурка Століт - екологічно чиста і безпечна, має стійкість до низьких і високих температур, добре пропускає пару і володіє високою адгезією.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна мозаїчна штукатурка Anserglob призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob “Короїд”  з грануляцією зерна 2,0 мм призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Короїд” Церезіт СТ-35 – це полімерцементна розчинна суміш для створення тонкошарових фактурних покриттів усередині та зовні будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Камінцева” Церезіт СТ-60 призначена для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «камінцевою» фактурою всередині та зовні будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка машинна Плато МультіСтарт – це суха штукатурна суміш на основі гіпсового в’яжучого, легкого наповнювача та спеціальних домішок, що забезпечують підвищену адгезію.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Знижка
Суміш штукатурна стартова Ансерглоб ВСТ 21 (Anserglob ВСТ 21) сіра (25 кг)
Хочете купити за 72.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна сіра Anserglob ВСТ 21 – це матеріал, призначений для машинного, а також ручного нанесення штукатурного шару на міцні недеформовані основи з важкого бетону, керамзитобетону, пиляного каменю, керамічної і силікатної цегли, а також пінобетона, газобетона, і т.
Ціна 78.75 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка Ансерглоб БСТ-20 (Anserglob ВСТ-20) (25 кг)
Хочете купити за 64.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурна суміш Anserglob ВСТ 20 є стартовою. Вона зроблена на цементно-вапняній основі. Її використовують під час проведення вирівнюючих робіт на поверхнях, які не схильні до деформації, з наступним нанесенням фінішних покриттів гіпсового, акрилового або цементного типу.
Ціна 69.71 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна “Камінцева” Крайзель P100 (Kreisel P100) зерно 1,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 284.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Kreisel P100 - це декоративний штукатурний склад,  призначений для створення фактури "баранець". Продукт використовується для декоративного оздоблення рівних і міцних мінеральних основ ( ЛГК, бетони, армувальний шар систем утеплення, штукатурки та ін.).
Ціна 308.93 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова машинна штукатурка Кнауф МП-75 (Knauf MP-75) (30 кг)
Хочете купити за 114.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна 119.53 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка цементна Момент (25 кг)
Хочете купити за 75.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка цементна Момент – це матеріал, призначений для вирівнювання і штукатурення мінеральних жорстких основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині та зовні будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Придатна для застосування в приміщеннях із вологим режимом експлуатації.
Ціна 82.32 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка гіпсова Кнауф Ротбанд (KNAUF Rotband) універсальна (15 кг)
Хочете купити за 82.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка гіпсова Кнауф Ротбанд — універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Купити недорого штукатурку гіпсову KNAUF Rotband високої якості можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 87.01 грн.
Кількість:
Знижка
Універсальна штукатурка Кнауф Ротбанд (Knauf Rotband) (30 кг)
Хочете купити за 146.47 грн. Уточнюйте у менеджера!
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна 157.42 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Короїд» Ансерглоб TMK-110 (Anserglob TMK-110) зерно 2 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 168.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-110 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 183.26 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Короїд» Ансерглоб TMK-112 (Anserglob TMK-112) зерно 2 мм сіра (25 кг)
Хочете купити за 117.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-112 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також використовується в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 127.97 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» Ансерглоб ТМВ-122 (Anserglob TMB-122) 1,5 мм сіра (25 кг)
Хочете купити за 210.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMB-122 «Камінцева» - це будівельна суміш з грануляцією зерна 1,5 мм (під фарбування), призначена для декорування, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 228.63 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» акрилова Ансерглоб (Anserglob) (зерно 1,5 мм) біла (25 кг)
Хочете купити за 717.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це сучасний будівельний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 778.10 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна “Камінцева” Бауміт ЕдельПутц Шпеціаль (Baumit Edelputz Spezial) зерно 2 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 300.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна “Камінцева” Бауміт ЕдельПутц Шпеціаль – це мінеральна тонкошарова декоративна штукатурна суміш для нанесення з подальшим затиранням зі структурами «короїд» та «баранець». Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Використовується в якості декоративно-оздоблювального шару, в т.ч.
Ціна 326.34 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка гіпсова Плато Ізомікс (PLATO Izomix) універсальна (30 кг)
Хочете купити за 144.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка гіпсова Плато Ізомікс – це високоякісна гіпсова штукатурка з підвищеним вмістом перліту, призначена для ручного нанесення на стіни і стелі шаром від 5 до 30 мм.  Ми пропонуємо купити недорого штукатурку гіпсову PLATO Izomix універсальну на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна 155.25 грн.
Кількість:
Штукатурка Львів

Штукатурка – це завжди актуальний та поширений будматеріал, що використовується для вирівнювання стін та стелі в процесі ремонту чи будівництва. Традиційно, якісні штукатурні суміші застосовують і для внутрішньої, і для зовнішньої обробки приміщень, не важливо, житлові вони, чи промислові. Добре підібрана штукатурка допоможе найкращим чином підготувати приміщення до експлуатації, саме тому так важливо замовити штукатурні суміші від перевіреного виробника. Це запорука добре підготовлених стін до майбутнього їх декорування та втілення найсміливіших інтер’єрних рішень.

Склад будматеріалів «КУБ» забезпечить у повній мірі потребу будь-якого проекту в штукатурці у Львові. За потреби наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть з замовленням та за попередньою заявкою розрахують потрібну кількість штукатурки.

Види та ціна штукатурки

Вище зазначалось, що усі суміші підходять або для зовнішніх, або внутрішніх робіт. Це основний принцип класифікації матеріалу. В залежності від місця використання та особливостей складу й залежить ціна штукатурки.

  1. Для зовнішніх робіт.
  2. Для внутрішніх робіть.

Щоб купити штукатурку недорого, варто одразу визначитися, де саме використовуватиметься матеріал, адже ці види не взаємозамінні. На сайті складу будматеріалів «КУБ» розміщені детальні характеристики тих чи інших сумішей, що допоможе визначитися. Також наші менеджери зможуть проконсультувати з будь-яких питань. Ми віддаємо перевагу декоративним та штукатурним сумішам від виробників, чиї продукти якнайкраще проявили себе у роботі. У нас ви знайдете продукцію таких брендів, як: Церезіт, Мастер, Anserglob, Knauf, Будмайстер, Kreisel та інших.

Як правило, зазначені суміші відрізняються і основним діючим компонентом: цемент, гіпс, та вапно. Кожен з цих підтипів має свої особливості, наприклад, гіпсова штукатурка швидко висихає, що прискорює виконання робіт. Штукатурка на основі із вапна має більш привабливий фінальний результат, проте це досить делікатний матеріал, особливо, це стосується умов зберігання, хоча наносити його можна вручну чи машинним способом, що вимагає залучання спеціальних інструментів. Не зайвим буде сказати, що є універсальні суміші, які можна використовувати у різних умовах. Досить просто знайти і купити штукатурні суміші у Львові на складі будматеріалів «КУБ».

Причини, чому варто купити штукатурку та принципи роботи з нею

Існує низка причин, коли виникає потреба у штукатурці. Проте варто вміти з нею працювати, щоб повністю розкрити її можливості. Зокрема у рубриці «Школа ремонту» розміщені статті та відеоматеріали від спеціалістів, які діляться досвідом у питаннях ремонту. Хоча одразу треба виконувати декілька важливих правил:

  • Старі стіні обробіть антисептиком.
  • Очистіть поверхню для роботи від залишків інших будматеріалів (пил, штукатурка, масляні плями) та слідів старої роботи.
  • Старі матеріали важливо видаляти обережно, щоб стіна лишилась гладенькою.
  • Якщо ж виникли тріщини, їх обережно оброблюють та вирівнюють.
  • Поверхня має бути достатньо сухою, щоб штукатурка висихала.
  • Все ж якісні ґрунтовки в роботі завжди в пріоритеті, бо вони гарантують хороше зчеплення зі штукатуркою. Це важливо завжди, але найбільш актуально в процесі роботи зі стелею.

Кращі ціни й схвальні відгуки про штукатурку на складі будівельних матеріалів «КУБ»!

Склад будматеріалів «КУБ» далеко не перший рік знаходиться на ринку інструментів та матеріалів для будівництва чи ремонту. У свою чергу набутий досвід дозволив виокремити кращих виробників та їх товари, які тепер представлені у нас в каталогах. Ми налагодили з виробництвами пряму співпрацю, що дозволяє виставити на продаж штукатурні суміші з кращою ціною та найвищою якістю.

Великий чи малий ремонт, будівництво будь-якого масштабу – ми допоможемо упоратися будь з чим. За попередньою заявкою наші спеціалісти допоможуть розрахувати потрібну кількість матеріалу. Якщо виде замовлення оптом штукатурних сумішей чи іншого (наприклад, сумішей для утеплення, покрівельних матеріалів тощо) то це забезпечить додаткову знижку.

Існує два способи отримати товар – забрати його самостійно зі складу, або ж оформлюється доставка штукатурних сумішей у Львові за вказаною адресою чи за межі міста зокрема у міста: Буськ, Золочів, Турка, Моршин, Сокаль та інші.

Штукатурка ціна у м. Львів - каталог із 97 товарів

ШтукатуркаЦінаНаявність:
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг) 118.09 грн. В наявності
Штукатурка декоративна Століт “Короїд” зерно 2,5 мм біла (25 кг) 137.38 грн. В наявності
Штукатурка декоративна акрилова Століт Decor “Баранчик” зерно 1,5 мм (25 кг) 601.66 грн. В наявності
Штукатурка декоративна Мастер “Баранчик” зерно 1,5 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Полімін (Polimin) ШФ-1 Фасад-Декор “Короїд” зерно 2,5 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Полімін (Polimin) ШФ-3 “Короїд” зерно 2,5 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Століт “Баранчик” зерно 2 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна акрилова Ансерглоб 102 (Anserglob 102) мозаїчна (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна силіконова Ансерглоб (Anserglob) “Короїд” зерно 2 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна “Короїд” Церезіт СТ-35 (Ceresit CT-35) зерно 2,0 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна “Камінцева” Церезіт СТ-60 (Ceresit СТ-60) зерно 1,0 мм акрилова (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка машинна Плато МультіСтарт (PLATO MultiStart) (30 кг) Уточнюйте Під замовлення
Суміш штукатурна стартова Ансерглоб ВСТ 21 (Anserglob ВСТ 21) сіра (25 кг) 72.59 грн. В наявності
Штукатурка Ансерглоб БСТ-20 (Anserglob ВСТ-20) (25 кг) 64.26 грн. В наявності
Штукатурка декоративна “Камінцева” Крайзель P100 (Kreisel P100) зерно 1,5 мм біла (25 кг) 284.75 грн. В наявності
Знайшли помилку?