РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Пісок, щебінь, керамзит, ЦПС

Щебінь - подрібнена монолітна порода граніту, подрібнена за допомогою дроблячих спрямованих вибухів. Отриману таким чином породу відсівають на фракції через сита, і, в залежності, від величини відсіву, присвоюють індекси.Щебінь 5-20 складається з фракції розміру від 5 до 20 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пісок - гірська порода, подрібнена за рахунок природних процесів вивітрювання і припливів, а також штучного помелу кварцових порід. Найбільш поширеним у Львові є пісок кар'єрний, що має тонку структуру.
Ціна: 21.84 грн.
Кількість:
Керамзит (Львів) - штучний гравій, який отримують методом випалу глинистих сланців. Використовується як заповнювач для бетонних будівельних елементів, стін, забутовки стяжки, наливних підлог, теплоізоляційний матеріал для перекриттів і скатних дахів.
Ціна: 89.70 грн.
Кількість:
Вапно пушонка (гашене) - природний матеріал, який одержують методом прожарюванням вапняків або кисневмісних солей кальцію. Негашене вапно - традиційний будівельний матеріал, який використовується для приготування пластичних штукатурних сумішей, побілки і антисептичних заходів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гранвідсів (Львів) - здрібнена порода граніту, родріблена методом спрямованих вибухів. Роздріблену породу відсівають на фракції через сита, і, в залежності від величини відсіву, присвоюють індекси.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельний вогнестійкий гіпс, виготовлений на основі гіпсу та полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.
Ціна: 20.39 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельний гіпс, один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.Технічні характеристики:міцність при стисненні: 4 кг/кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Алебастр Г-10 - будівельний високоміцний матеріал, виготовлений на основі гіпсу і полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що використовується й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал.
Ціна: 146.63 грн.
Кількість:
Алебастр Г-5 (40 кг) - будівельний гіпс, один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Крейда (2 кг) - природний матеріал, який знайшов широке застосування у будівництві, завдяки поєднанню ціни і унікальних властивостей. Так, в будівництві найбільш затребувана будівельний крейда (відгуки - пряме тому підтвердження).
Ціна: 7.40 грн.
Кількість:
Незважаючи на прогресивне впровадження нових технологій, природна крейда (5 кг), як і раніше, користується широким попитом у побуті і будівництві. Так, у будівництві найбільш затребувана будівельна крейда (відгуки це неодноразово підтверджують).
Ціна: 11.70 грн.
Кількість:
Крейда (10 кг) здавна застосовувалася для фарбування парканів, побілки печей, стін і стелі, бордюрів, захисту дерев від шкідників, а також, щоб попередити ураження деревини різними захворюваннями.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.Технічні характеристики:склад: портландцемент, гранульований шлак, гіпс (2%);міцність при стисненні: 25.
Ціна: 121.67 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.
Ціна: 60.55 грн.
Кількість:
Відгуки на будівельну крейду (30 кг) від споживачів підтверджують, що матеріал не втратив своєї затребуваності,і, незважаючи на широке застосування інновацій та впровадження нових технологій у виготовлення будматеріалів, його так само застосовують для фарбування парканів, побілки печей, стін і стелі, бордюрів, захисту дерев від шкідників, а також, щоб попередити ураження деревини різними захворюваннями.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цемент ШПЦ-3 / А-Ш-400 - високоякісний шлако-портландцемент марки 400, виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням доменного шлаку.Технічні характеристики даного цементу:склад: портландцемент, гранульований шлак (35%);міцність при стисненні: 18.8 - 42.
Ціна: 65.40 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельна суміш з високою швидкістю затвердіння, виготовлена ​​на основі гіпсу.
Ціна: 7.70 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельна суміш, виготовлена на основі гіпсу, що швидко схоплюється.
Ціна: 25.01 грн.
Кількість:
Алебастр Г-5 (2 кг) - будівельна суміш, виготовлена ​​на основі гіпсу, що має високу швидкість схоплювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Алебастр Г-5 (5 кг) - будівельна суміш, виготовлена ​​на основі гіпсу, що має високу швидкість схоплювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Алебастр Г-5 - будівельна суміш, виготовлена ​​на основі гіпсу. що має високу швидкість схоплювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, і для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: 9.35 грн.
Кількість:
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичної пропитки, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: 24.05 грн.
Кількість:
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Пісок митий (фасований) (0,03 м3)
Пісок - дрібно подрібнена річкова порода кварцового піску. Він має гладку форму піщинок і часто використовується в якості декоративного заповнювача в грубих облицювальних штукатурках.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пісок, щебінь, керамзит, ЦПС

Сипучі матеріали – це загальна категорія будматеріалів, зберігання та транспортування яких відбувається у сухому вигляді. Рішення замовити сипучі матеріали використовують у великих ремонтних та будівничих проектах, а також у більш простих ремонтах. Як правило, до таких матеріалів відносять: пісок, керамзит, цемент, щебень, ЦПС тощо. На складі будівельних матеріалів та інструментів «КУБ» ви зможете купити пісок, щебень, керамзит у Львові від провідних українських та закордонних виробників (Мастер, Корал, Промцемент та інші). Пряма співпраця з виробниками дозволяє сформувати більш лояльну ціну на сипучі матеріали.

Властивості та відгуки про цемент, пісок та керамзит

Оскільки пісок та інші матеріали дуже часто використовують у будівництві, спеціалісти чітко сформували свою думку стосовно їх використання. Ми зробили все, щоб ви могли купити недорого пісок, щебінь, керамзит з найкращими властивостями. Щоб чітко розуміти, який матеріал, у яких випадках використовувати, необхідно знати знакові властивості кожного з них.

  • Пісок. Матеріал, знайомий усім з дитинства, коли з нього будували різні невеличкі будиночки чи замки. У дорослому світі без піску не проходить жодне будівництво. Найбільш поширений різновид піску – кар’єрний.
  • Щебінь. Матеріал, що виготовляють способом дроблення твердих порід. Із гравійного щебеню роблять основу для доріг, використовують у будівництві та ландшафтному дизайні. Вапняний щебінь використовують у приватному будівництві не надто великих будівель різного призначення.
  • Керамзит. Чудовий теплоізоляційний матеріал, який відрізняється високою екологічністю. Керамзит має низку універсальних привабливих характеристик, особливо відзначають його легкість та довговічність. Має широкий спектр використання. Зокрема це оптимальний компонент для створення легкого бетону.

Вартість сипучих речовин усіх типів залежить від бренду, об’ємів замовлення та особливостей кожного з матеріалів.

Шукаєте можливості купити щебінь, керамзит та пісок у Львові? Гуртівня «КУБ» допоможе!

Сипучі матеріали вимагають особливих умов зберігання та транспортування. Склад будматеріалів «КУБ» у повній мірі може забезпечити якісним щебенем, керамзитом та піском відповідно до потреб вашого проекту. Кваліфіковані менеджери можуть проконсультувати стосовно матеріалу, способів замовлення та доставки, а також проведуть розрахунки потрібної кількості матеріалу. Замовлення оптом допоможе отримати суттєву знижку, розмір якої повідомить менеджер.

Доставка піску, щебеню, керамзиту та інших будівельних матеріалів відбувається за вказаними адресами та у визначені терміни. Також доставка проходить і по області, зокрема у міста Стрий, Дрогобич, Борислав, Самбір, Моршин та інші. Проте якщо у вас є можливість самостійно забрати замовлення, ми повністю підготуємо матеріали до цього.