РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Пісок, щебінь, керамзит, ЦПС купити у Львові

Пісок - гірська порода, подрібнена за рахунок природних процесів вивітрювання і припливів, а також штучного помелу кварцових порід. Найбільш поширеним у Львові є пісок кар'єрний, що має тонку структуру.
Ціна: 21.84 грн.
Кількість:
Керамзит (Львів) - штучний гравій, який отримують методом випалу глинистих сланців. Використовується як заповнювач для бетонних будівельних елементів, стін, забутовки стяжки, наливних підлог, теплоізоляційний матеріал для перекриттів і скатних дахів.
Ціна: 89.70 грн.
Кількість:
Вапно пушонка (гашене) (25 кг) Словаччина - природний матеріал, який одержують методом прожарюванням вапняків або кисневмісних солей кальцію. Негашене вапно - традиційний будівельний матеріал, який використовується для приготування пластичних штукатурних сумішей, побілки і антисептичних заходів.
Ціна: 145.20 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельний вогнестійкий гіпс, виготовлений на основі гіпсу та полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.
Ціна: 23.52 грн.
Кількість:
Алебастр Г-10 - будівельний високоміцний матеріал, виготовлений на основі гіпсу і полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що використовується й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал.
Ціна: 159.62 грн.
Кількість:
Крейда (2 кг) - природний матеріал, який знайшов широке застосування у будівництві, завдяки поєднанню ціни і унікальних властивостей. Так, в будівництві найбільш затребувана будівельний крейда (відгуки - пряме тому підтвердження).
Ціна: 7.80 грн.
Кількість:
Незважаючи на прогресивне впровадження нових технологій, природна крейда (5 кг), як і раніше, користується широким попитом у побуті і будівництві. Так, у будівництві найбільш затребувана будівельна крейда (відгуки це неодноразово підтверджують).
Ціна: 14.30 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.Технічні характеристики:склад: портландцемент, гранульований шлак, гіпс (2%);міцність при стисненні: 25.
Ціна: 121.67 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.
Ціна: 63.55 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-1 / Б-Ш марка 500 - високоякісний портландцемент марки 500 зі зменшеним тепловиділенням. Виготовляється з портландцементного клінкеру дрібного помелу, з додаванням гранульованого доменного шлаку і гіпсу. Має підвищену міцність при стисненні.
Ціна: 139.01 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-1 / Б-Ш марка 500 - високоякісний портландцемент марки 500 зі зменшеним тепловиділенням. Виготовляється з портландцементного клінкеру дрібного помелу, з додаванням гранульованого доменного шлаку і гіпсу. Має підвищену міцність при стисненні.
Ціна: 73.51 грн.
Кількість:
Цемент марка 400 - високоякісний шлако-портландцемент марки 400, виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням доменного шлаку.Технічні характеристики цементу марки 400:склад: портландцемент, гранульований шлак (35%);міцність при стисненні: 18.8 - 42.
Ціна: 60.97 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельна суміш з високою швидкістю затвердіння, виготовлена ​​на основі гіпсу.
Ціна: 12.60 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельна суміш, виготовлена на основі гіпсу, що швидко схоплюється.
Ціна: 37.51 грн.
Кількість:
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичної пропитки, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: 24.05 грн.
Кількість:
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: 43.68 грн.
Кількість:
Під замовлення
Цемент ШПЦ 3/А-Ш марка 400 «Промцемент» (25 кг)
Цемент ШПЦ-3 / А-Ш-400 - високоякісний шлако-портландцемент марки 400, виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням доменного шлаку.Технічні характеристики даного цементу:склад: портландцемент, гранульований шлак (35%);міцність при стисненні: 18.8 - 42.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Алебастр Г-5 (5 кг)
Алебастр Г-5 (5 кг) - будівельна суміш, виготовлена ​​на основі гіпсу, що має високу швидкість схоплювання.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Вапно пушонка (гашене) (2 кг)
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, і для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пісок, щебінь, керамзит, ЦПС купити у Львові

Сипучі матеріали – це загальна категорія будматеріалів, зберігання та транспортування яких відбувається у сухому вигляді. Рішення замовити сипучі матеріали використовують у великих ремонтних та будівничих проектах, а також у більш простих ремонтах. Як правило, до таких матеріалів відносять: пісок, керамзит, цемент, щебень, ЦПС тощо. На складі будівельних матеріалів та інструментів «КУБ» ви зможете купити пісок, щебень, керамзит у Львові від провідних українських та закордонних виробників (Мастер, Корал, Промцемент та інші). Пряма співпраця з виробниками дозволяє сформувати більш лояльну ціну на сипучі матеріали.

Властивості та відгуки про цемент, пісок та керамзит

Оскільки пісок та інші матеріали дуже часто використовують у будівництві, спеціалісти чітко сформували свою думку стосовно їх використання. Ми зробили все, щоб ви могли купити недорого пісок, щебінь, керамзит з найкращими властивостями. Щоб чітко розуміти, який матеріал, у яких випадках використовувати, необхідно знати знакові властивості кожного з них.

  • Пісок. Матеріал, знайомий усім з дитинства, коли з нього будували різні невеличкі будиночки чи замки. У дорослому світі без піску не проходить жодне будівництво. Найбільш поширений різновид піску – кар’єрний.
  • Щебінь. Матеріал, що виготовляють способом дроблення твердих порід. Із гравійного щебеню роблять основу для доріг, використовують у будівництві та ландшафтному дизайні. Вапняний щебінь використовують у приватному будівництві не надто великих будівель різного призначення.
  • Керамзит. Чудовий теплоізоляційний матеріал, який відрізняється високою екологічністю. Керамзит має низку універсальних привабливих характеристик, особливо відзначають його легкість та довговічність. Має широкий спектр використання. Зокрема це оптимальний компонент для створення легкого бетону.

Вартість сипучих речовин усіх типів залежить від бренду, об’ємів замовлення та особливостей кожного з матеріалів.

Шукаєте можливості купити щебінь, керамзит та пісок у Львові? Гуртівня «КУБ» допоможе!

Сипучі матеріали вимагають особливих умов зберігання та транспортування. Склад будматеріалів «КУБ» у повній мірі може забезпечити якісним щебенем, керамзитом та піском відповідно до потреб вашого проекту. Кваліфіковані менеджери можуть проконсультувати стосовно матеріалу, способів замовлення та доставки, а також проведуть розрахунки потрібної кількості матеріалу. Замовлення оптом допоможе отримати суттєву знижку, розмір якої повідомить менеджер.

Доставка піску, щебеню, керамзиту та інших будівельних матеріалів (пазогребневі плити, цемент, профнастил, шифер тощо) відбувається за вказаними адресами та у визначені терміни. Також доставка проходить і по області, зокрема у міста Стрий, Дрогобич, Борислав, Самбір, Моршин та інші. Проте якщо у вас є можливість самостійно забрати замовлення, ми повністю підготуємо матеріали до цього.

Знайшли помилку?