РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Цемент і ЦПС

Цемент М-400 білий - новинка на вітчизняному будівельному ринку, хоча у світі на його частку припадає близько 15 % всього виробленого цементу. Як і сірий, він виробляється з клінкеру, тільки особливого - малозалізистого.
Ціна: 204.60 грн.
Кількість:
Цемент М-400 білий - це новинка на вітчизняному будівельному ринку. Як і сірий, він виробляється з клінкеру, тільки особливого - малозалізистого. Також до складу входять гіпс, діатоміт та інші добавки, що додають білизну будівельниому матеріалу.
Ціна: 44.55 грн.
Кількість:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Ціна: 55.07 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.Технічні характеристики:склад: портландцемент, гранульований шлак, гіпс (2%);міцність при стисненні: 25.
Ціна: 121.67 грн.
Кількість:
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.
Ціна: 60.55 грн.
Кількість:
Цемент ШПЦ-3 / А-Ш-400 - високоякісний шлако-портландцемент марки 400, виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням доменного шлаку.Технічні характеристики даного цементу:склад: портландцемент, гранульований шлак (35%);міцність при стисненні: 18.8 - 42.
Ціна: 65.40 грн.
Кількість:
Під замовлення
Цемент ПЦ 1/Б-Ш - 500 м. Івано-Франківськ (50 кг) заводська упаковка
Цемент ПЦ-1 / Б-Ш марка 500 - високоякісний портландцемент марки 500 зі зменшеним тепловиділенням. Виготовляється з портландцементного клінкеру дрібного помелу, з додаванням гранульованого доменного шлаку і гіпсу. Має підвищену міцність при стисненні.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Цемент марка 500 (50 кг) (Кам'янець-Подільський)
Цемент М500 - будівельна суміш, яка завдяки високій міцності, стійкості до дії вологи, перепадів температур, і утворення тріщин призначена для спорудження високоміцних конструкцій.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цемент і ЦПС

Цемент – це один з найпопулярніших будівельних матеріалів, який використовується не один десяток років. Його основні складники – це клінкер, подрібнений в порошок, та гіпс, змішані у певній пропорції. Найчастіше для покращення властивостей гіпсу до нього додають різноманітні домішки та наповнювачі. Якісний цемент має вигляд сипучої маси сірого кольору однорідної консистенції. Щоб приготувати розчин цементу, необхідно певну кількість води для створення пастоподібного стану матеріалу.

ЦПС (цементно-піщана суміш) – це досить специфічного складу матеріал (найчастіше, це поєднання цементу та фракційного пісну), чиї властивості використовуються у будівництві. Аби купити цемент та ЦПС у Львові, не треба витрачати багато часу, достатньо звернутися до будбази «КУБ», й ми максимально швидко підберемо для вас потрібну кількість якісного будівельного матеріалу.

Для чого можна купити цемент та ЦПС?

Продаж цементу та ЦПС будбазою «КУБ» проводиться вже досить тривалий термін, тому ми обираємо виробників, які заслуговують високу репутацію. Саме висока якість матеріалів дозволяє його у всіх можливих будівничих чи ремонтних проектах. Найчастіше рішення купити недорого цемент та ЦПС у Львові приходить тоді, коли потрібно облаштувати фундамент чи викласти цеглу у процесі будівництва житлових та господарських будівель. Проте обов’язково необхідно слідувати інструкції у процесі роботи з цими матеріалами. Щоб правильно використовувати цемент, необхідно розрізняти його види:

  1. М400. Це найбільш розповсюджений варіант. Такий цемент замовити варто для виконання стандартних видів ремонту та будівництва.
  2. М500. Це більш сучасний матеріал, який має яскраві риси, зокрема: швидкість застигання, висока міцність. Це дуже актуально у проектах, де нетривалі терміни, завдяки цьому фундамент швидше застигне. Також цемент цього типу використовують для будівництва з підвищеним навантаженням (наприклад, мости). Такий цемент досить дорогий, тому не доцільно використовувати його для незначного ремонту чи будівництва звичайного будинку.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує придбати кращий цемент та ЦПС від виробників (Coral, Бадмайстер, Мастерок тощо), чия продукція якнайкраще показала себе на практиці.

Основні властивості та відгуки про цемент і ЦПС

Цемент та ЦПС у Львові, що реалізується на будбазі «КУБ», відповідає таким типовим характеристикам:

  1. Міцність. Це головне, що чекають від цементу. Більш того, важливо, щоб цей матеріал якомога довше зберігав цю властивість.
  2. Морозостійкість. Оскільки наші широти передбачають перепади температури, а також низькі температури, важливо, щоб цементні суміші не руйнувалися під їх впливом. Спеціальні домішки сприяють наявності такого матеріалу.
  3. Стійкість до корозії. Середовище з підвищеною вологістю не має руйнувати цементні конструкції.
  4. Сульфатостійкість. Важливо для будівництва споруд у солоній воді.
  5. Водонепроникність. Властивість актуалізується за умови необхідності обробки швів залізобетонних конструкцій, розміщених у воді.
  6. Дрібність помелу. Дрібний помел додає більшої міцності бетону, натомість грубий робить фундамент більш крихким.

У розділі «Школа ремонту» на нашому сайті ви знайдете різноманітні поради, розкриті у статтях та відеоматеріалах. Ця інформація допоможе якнайкраще використати матеріали та виконати ремонт.

Найнижча ціна на цемент та ЦПС у Львові на складі будівельних матеріалів «КУБ»!

Багатий досвід реалізації різноманітних будівельних матеріалів та інструментів будбази «КУБ» дозволяє обрати найкращих виробників для плідної співпраці. Між нами та компаніями, що виготовляють будматеріали, не існує посередників, і саме цей фактор позитивно впливає вартість цементу та ЦПС. Слідкуйте за акційними пропозиціями на нашому сайті, вони допоможуть зекономити додатково. Замовлення цементу оптом також має приємний бонус – додаткова знижка, яка залежить від розміру суми усіх товарів.

Можлива доставка цементу та ЦПС у будь-якій кількості у Львові та області, зокрема у міста: Борислав, Сколе, Моршин, Жидачів, Трускавець та інші. Або ж ви самостійно заберете його зі складу попереднього добре упакований нашими працівниками матеріал.