РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Гіпсокартон та профіль

Фильтр
Сбросить
Фильтр по цене:
Категории:
Производители:
Тип гипсокартона
Длина гипсокартона
Гіпсокартон стельовий, застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Львів) дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Цена: 77.20 грн.
Количество:
Стіновий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Цена: 69.00 грн.
Количество:
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Цена: 80.50 грн.
Количество:
Стіновий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Цена: 101.50 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 109.00 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 100.90 грн.
Количество:
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: 129.00 грн.
Количество:
Вогнетривкий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється, і застосовується в обробці порталів камінів та інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню до складу скловолокна, гіпсокартон здатний довго витримувати високі температури.
Цена: 101.60 грн.
Количество:
Арочний (гнучкий) гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при монтажі криволінійних конструкцій (хвилеподібних багаторівневих стель, куполів, арок, гвинтових сходів).При виробництві арочного гіпсокартону, гіпсове осердя додатково армується скловолокном.
Цена: 138.10 грн.
Количество:
Под заказ
Гіпсокартон стельовий (2м)
Стельовий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та широко використовується при обробці стелі і настінних ніш.Основні характеристики:ширина: 1200 мм;довжина: 2000 мм;товщина: 9,5 мм;вага: 19,2 кг;вогнестійкість:  від 1,5 години;індекс звукоізоляції:від 39 до 55 дБ.
Цена: Уточняйте
Количество:
Под заказ
Гіпсокартон вологостійкий (2м)
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Цена: Уточняйте
Количество:
Гіпсокартон та профіль

Гіпсокартон та профіль — це сучасна конструкція, що застосовується для внутрішнього оздоблення оселі. Вона складається з листів гіпсу, зафіксованих, за допомогою спеціальних кріплень та каркасних рейок (металевих профілів) до базової поверхні, стін чи стелі.

Гіпсокартонне оздоблення - новинка на теренах України серед матеріалів для облицьовування. За допомогою гіпсокартонних листів (ГКЛ), можна досить швидко та якісно облицьовувати поверхню, а також уникнути етапу брудної довготривалої роботи — пошарове нанесення штукатурки, з метою вирівнювання поверхні, грунтівки та шпаклівок. До того ж, з використанням гіпсокартону та профілів відповідних типів, можна досить швидко та економічно вирівняти поверхню, надавши їй спеціальних властивостей, таких як вогне- чи вологостійкість.

Переваги гіпсокартонних конструкцій, вартість матеріалів

Відгуки на гіпсокартонні конструкції підтверджують, що вони отримали надзвичайну популярність, завдяки наступним властивостям:

 • легкий матеріал для монтажу, дозволяє швидко отримати необхідний результат;
 • нарізання гіпсокартону — нескладний процес, і не потребує наявності додаткових спеціальних інструментів;
 • гіпсокартон можна кріпити і на дерев'яний каркас, але у порівнянні з ним, металевий значно легший та зручніше монтується спеціальними кріпленнями — саморізами для гіпсокартонних профілів та саморізами по металу;
 • гіпсокартон стійкий до впливу дії мікроорганізмів, тому не вкривається цвіллю, в умовах підвищеної вологості;
 • гіпсокартон створений з екологічно чистого матеріалу — гіпсу, котрий не має запаху та не виділяє токсинів під час експлуатації, до того ж, завдяки здатності поглинати, а з часом - віддавати вологу, впливає на мікроклімат у приміщенні;
 • у порівнянні з іншими матеріалами, гіпсокартон має звуко- і теплоізоляційні властивості.

На будівельній базі "КУБ" можна купити гіпсокартон і профіль наступних типів та виробників:

Гіпсокартон, ціна на який на будівельній базі "КУБ" найбільш лояльна, у порівнянні з середніми у Львові, структурований на нашому сайті за такими принципами:

 • за призначенням (звичайний та стіновий, що відрізняється товщиною листа);
 • за типом (звичайний або ГКЛ; вогнестійкий або ГКЛП, та водостійкий або ГКЛВВ).

На нашій будівельній базі, гіпсокартон, ціни у Львові на який найнижчі, постачається на нашу гуртівню, безпосередньо з заводу-виробника. У нас Ви можете замовити за оптовими цінами гіпсокартон і профіль Khauf і Lafarge.

Гіпсокартон монтується на спеціальний металевий каркас, який формується такими типами профілів:

 • за призначенням (направляючі та опорні, або стієчні, — UW та CW);
 • за положенням (стельові та стінові — CD та UW);
 • за вагою (звичайні, полегшені, посилені);
 • за формою (прямі та аркові).

Профіль для гіпсокартону (Львів) на гуртівні "КУБ" представлений усіма ключовими типами за вигідними цінами, які відображаються на нашому сайті, на кожній зі сторінок товару.

Ви можете купити якісний профіль для гіпсокартону, ціна у Львові на який, визначається сумарною вартістю Вашої загальної покупки.

Чому на базі "КУБ" можна купити гіпсокартон і профіль за найнижчими цінами у Львові?

Для наших клієнтів ми пропонуємо купити недорого гіпсокартон і профіль необхідних типів та розмірів, за рахунок того, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками гіпсокартону в Україні, без участі посередників. Окрім того, ми не витрачаємо кошти на оренду торгівельних полиць у магазинах, що однозначно впливає на підсумкову вартість гіпсокартону для споживача; наш торгівельний майданчик — інтернет-сайт, тому для наших клієнтів, ціна на гіпсокартон (Львів) на будівельній базі "КУБ" — оптова. До того ж, при покупці гіпсокартону гуртом, Ви можете отримати додаткову знижку.

Здійснюючи покупку гіпсокартону на будівельній базі "КУБ", Ви можете або забрати Ваше замовлення самостійно, або замовити недорого доставку гіпсокартону та профілів у будь-який район Львова або Львівської області.