РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Будівельний інвентар купити у Львові

Ціна

грн.
Лопата для прибирання снігу пластикова - це пристрій з широким совком, виготовлений з вологостійкої високоякісної пластмаси. Купити недорого лопату для прибирання снігу Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 70.27 грн.
Кількість:
Лопата совкова - це пристрій, який використовується переважно для підбирання сипучих матеріалів. Купити недорого совкову лопату високої якості Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 74.35 грн.
Кількість:
Маска (респіратор) - це апарат, призначений для індивідуального захисту органів дихання. Ви можете купити недорого маску (респіратор) на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 40.00 грн.
Кількість:
Зварювальна маска — засіб індивідуального захисту, що використовується при виконанні певних видів зварювання для захисту очей, обличчя та шиї. Найчастіше використовується під час електродугового зварювання електродом, що не плавиться і напівавтоматичного зварювання в захисних газах.
Ціна: 93.68 грн.
Кількість:
Окуляри захисні призначені для захисту очей від механічних пошкоджень, впливу твердих часточок. Купити захисні окуляри Ви можете на базі будматеріалів КУБ.Основні характеристики захисних окулярів:матеріал лінзи: полікарбонат;колір лінзи: прозорий;оптичний клас: 1;захист від УФ випромінювання: 99.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Перчатки бавовняні в'язані трикотажні входять в групу засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), а саме, є засобом захисту рук.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Бур SDS 10х210 мм під перфоратор для буріння отворів в бетоні, кам'яній кладці та натуральному камені. Він має динамічно стійку конструкцію, що забезпечує зниження вібрації при бурінні, що, значною мірою, підвищує продуктивність виконання отворів.
Ціна: 27.99 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, яка представляє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 15.14 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, що являє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 29.69 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, яка представляє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 57.39 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, яка представляє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 108.50 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, яка представляє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 30.54 грн.
Кількість:
Серпянка - це стрічка, яка представляє собою систему переплетених скловолокон. Серпянка має сітчасту структуру, що дозволяє уникати попадання під стрічку повітря та утворення здуття і нерівностей.
Ціна: 47.93 грн.
Кількість:
Рулетка будівельна (3 м) - інструмент для вимірювання розмірів. Представляє собою металеву або пластмасову стрічку з нанесеними поділками, яка намотана на котушку та укладена в корпус, що обладнаний механізмом для змотування стрічки.
Ціна: 27.43 грн.
Кількість:
Рулетка будівельна (5 м) - інструмент для вимірювання розмірів. Представляє собою металеву або пластмасову стрічку з нанесеними поділками, яка намотана на котушку та укладена в корпус, що обладнаний механізмом для змотування стрічки.
Ціна: 40.82 грн.
Кількість:
Ручка 6х100 мм використовується з валиками для внутрішніх та зовнішніх робіт. Внутрішня порожнина пластикового руків'я дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.Технічні характеристики:стрижень: оцинкована сталь;ширина: 100 мм;діаметр пруту: 6 мм.
Ціна: 7.16 грн.
Кількість:
Ручка 6х150 мм використовується з валиками для внутрішніх та зовнішніх робіт. Внутрішня порожнина пластикового руків'я дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.Технічні характеристики:стрижень: оцинкована сталь;ширина: 150 мм;діаметр пруту: 6 мм.
Ціна: 7.99 грн.
Кількість:
Ручка 8х180 мм використовується з валиками для внутрішніх та зовнішніх робот. Внутрішня порожнина пластикового руків'я дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.Технічні характеристики:стрижень: оцинкована сталь;ширина: 180 мм;діаметр пруту: 8 мм.
Ціна: 17.05 грн.
Кількість:
Ручка 8х250 мм використовується з валиками для внутрішніх та зовнішніх робот. Внутрішня порожнина пластикового руків'я дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.Технічні характеристики:стрижень: оцинкована сталь;ширина: 250 мм;діаметр пруту: 8 мм.
Ціна: 55.12 грн.
Кількість:
Відро пластмасове (12 л) з металевою ручкою, без кришки. Використовується для сільськогосподарських і будівельних робіт, а також для прибирання приміщень.Ключові характеристики пластмасового відра (12 л):об'єм: 12 л;колір: чорний.
Ціна: 28.45 грн.
Кількість:
Відро пластмасове (16 л) з металевою ручкою, без кришки. Використовується для сільськогосподарських і будівельних робіт, а також для прибирання приміщень.Основні характеристики пластмасового відра (16 л):об'єм: 16 л;колір: чорний.
Ціна: 42.35 грн.
Кількість:
Відро пластмасове (20 л) з металевою ручкою, без кришки. Використовується для сільськогосподарських і будівельних робіт, а також для прибирання приміщень.Ключові характеристики пластмасового відра (20 л):об'єм: 20 л;колір: чорний.
Ціна: 48.67 грн.
Кількість:
Відро оцинковане (10 л), виготовлене з високоякісної сталі. Покрите захисним цинковим шаром, який оберігає метал від корозії.
Ціна: 48.63 грн.
Кількість:
Відро оцинковане (12 л), виготовлене з високоякісної сталі. Покрите захисним цинковим шаром, який оберігає метал від корозії.
Ціна: 52.74 грн.
Кількість:
Відро оцинковане (15 л), виготовлене з високоякісної сталі. Покрите захисним цинковим шаром, який оберігає метал від корозії.
Ціна: 58.86 грн.
Кількість:
Будівельний інвентар купити у Львові

Купити будівельні інструменти за низькою ціною у Львові

Перед тим, як безпосередньо приступати до будівельних або ремонтних робіт, переконайтеся, що у вас є в наявності всі необхідні інструменти, які можуть вам знадобитися для якісного проведення запланованих робіт.

Поряд з колосальною різноманітністю будматеріалів, будбаза "КУБ" Львів, пропонує своїм клієнтам асортимент дрібного і великого будівельного інвентарю. У нас ви можете купити недорого різноманітні валики, пензлики, шпателі, відра та інші корисні інструменти, без використання яких, неможливий сам процес будівництва або ремонту. У нас ціна на будматеріали відповідає оптовим по Львову, при цьому, якість продукції висока. Ми працюємо з перевіреними виробниками будматеріалів і будівельних інструментів, кожен з яких, відповідно до стандартів ДСТУ, відповідає якості, заявленій виробником.

Типи будівельних інструментів, які можна купити недорого у Львові на будівельній базі "КУБ":

  • побутовий інвентар: відра пластикові і оцинковані, поліетиленова плівка, рулетка, ізоляційна стрічка та інше;
  • будівельний інвентар: підкладка, сітка-серпянка, валики і ручки для валиків різного розміру, кисть-макловиця різного діаметру, відрізний круг по каменю або металу, бур під перфоратор для бетону, малярська стрічка, абразивна сітка, правило та інше.

Будбаза "КУБ": як можна купити будівельний інвентар у Львові, не виходячи з дому

На будівельній базі "КУБ" можете купити будівельний інвентар за вигідною вартістю, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками, а для того, щоб здійснити покупку, вам зовсім не обов'язково виходити з дому: замовте доставку будівельного інвентарю, і ми підвеземо його вам в будь-яку зручну точку в обумовлений час (ми займаємося доставкою в межах міста Львова та області).

Якщо ви не до кінця визначилися, чи знадобляться вам певні будівельні інструменти, в ході проведення запланованих вами робіт, зв'яжіться з нашими співробітниками, і ми надамо вам пораду про перелік інструментів, які використовуються при певних будівельних роботах.

Не визначилися, якому саме виробнику, що випускає товари-аналоги, віддати перевагу? - Читайте відгуки про будівельний інвентар на нашому сайті.

Залишилися запитання щодо якості товару, його наявності або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази "КУБ", які допоможуть зробити правильний вибір необхідного вам будівельного інвентарю.

Широкий асортимент товарів для будівництва представлений на будівельній базі "КУБ" забезпечить будь-які роботи всім необхідним: газоблок, пазогребневі плити, цегла, розчин, клей, гіпсокартон, саморізи, утеплювачі, дроти тощо.

Знайшли помилку?