РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Пазогребневі плити купити у Львові

Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф (гіпсоплита Knauf)
Гіпсоплита пазогребенева Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу і технологічність матеріалу, роблять гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф вологостійка (гипсоплита Knauf)
Гіпсоплита пазогребенева вологостійка Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу, і технологічність матеріалу роблять, гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пазогребневі плити купити у Львові

Пазогребневі плити – це будматеріал, виготовлений із гіпсу у формі плит, їх структура передбачає наявність пазів та гребнів на місці приєднання двох плит для надійного їх стикування. З обох боків вона абсолютно гладенька, це значно здешевлює роботу з матеріалом, оскільки відкидає необхідність використовувати додатково штукатурку. Скорочено будь-які якісні пазогребневі плити називають ПГП.

Будбаза «КУБ» пропонує купити недорого пазогребневі плити у Львові у кількості, яка повністю задовольнить потреби Вашого проекту. Значний досвід у реалізації будматеріалів дозволив нашій компанії налагодити співпрацю з кращими світовими виробниками. Цього разу ми звернулись до беззаперечного лідера у виробництві будматеріалів – компанії Knauf, яка уже не перше десятиліття впевнено тримається на вершині користувацького попиту. Ви можете замовити пазогребневі плити Knauf у потрібній кількості. За потреби, ми розрахуємо потрібну кількість матеріалу безпосередньо для Вашого проекту.

Переваги та ціна пазогребневих плит

Повертаючись до обраного нами бренду, приваблює не тільки якість їх матеріалів, а й ціна. Відгуки про пазогребневі плити від спеціалістів схвальні, проте важливо дотримуватись техніки їх монтування. Справа у тому, що промислові потужності компанії розміщені в Україні, тому вартість та швидкість виконання замовлення будуть максимально прийнятними для наших клієнтів.

На нашому складі до продажу виставлені плити стандартної товщини 80 мм, але різних за своїми властивостями:

  • стандартні, що використовуються там, де вологість тримається типово у межах норми;
  • гідрофобні, прийнятні для використання у приміщеннях з підвищеною вологістю (цоколь, ванна кімната).

Загалом, складно не відзначити унікальні властивості цього матеріалу. До речі, на сайті нашої гуртівні кожен з матеріалів має детальну характеристику, проте за потреби, Ви можете залишити контакти, після чого наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб провести детальну консультацію стосовно усіх питань, що цікавлять. Згалом окреслимо такі особливості плит:

  • простота монтування;
  • у порівнянні з іншими стіновими матеріалами, ці плити мають дещо вищу ціну;
  • можливість швидкого виконання роботи;
  • штукатурення не обов’язкове;
  • чудова сумісність с декорувальними матеріалами;
  • з легкістю піддаються обробці;
  • мають звукоізоляційні властивості;
  • можливість залучати не тільки для будівництва, а й декорування.

Плити виготовляються із екологічно чистого матеріалу, тому їх використовують у житлових та нежитлових приміщеннях однаково часто. Хоч ціна самих плит вища за стінові аналоги, як зазначалось, але вона компенсується відсутністю необхідності використовувати багато додаткових матеріалів для обробки та кріплення.

Що треба знати, перш ніж купити пазогребневі плити

Знання про основні властивості цього матеріалу дають чітке розуміння, що пазогребневі плити ідеально впораються зі своєю роллю для монтування міжкімнатних перегородок в приміщеннях різного призначення. Відповідно до мікрокліматичних особливостей будівлі радимо обирати стандартні чи вологостійкі плити. Також цей матеріал є негорючим, що також вносить свої корективи в особливості його експлуатації, адже під впливом високих температур матеріал не те що не загориться, а навіть не деформується.

Одна із типових проблем будівель, розміщених близько до природи – наявність комах, які руйнують структуру будматеріалу, наприклад, деревини. Пазогребневі плити абсолютно неуразливі до руйнівного впливу комах та більшості типових загроз стандартних стінових матеріалів.

Разом з пазогребневими плитами купують такі будівельні матеріали: цеглу, цементно-песчані суміші, штукатурку, шпаклівку, гіпсокартон, утеплювачі або утеплюючі суміші тощо.

Запевняємо, краща вартість пазогребневих плит у Львові – на базі будматеріалів «КУБ»!

Для покращення умов співпраці з нами ми створили умови, які допоможуть Вам робити покупки ще більш вигідно. Наприклад, у разі замовлення пазогребневих плит оптом, Ви отримаєте ти більшу знижку, чим вища сума до сплати за матеріал, про точний її розмір повідомить менеджер. Як уже було сказано, плити, представлені на будбазі «КУБ», виробляються в Україні, але на ціну матеріалу сприятливо впливає і те, що ми співпрацюємо з виробником без посередників.

Ви можете самостійно забрати замовлення, або оформити заявку на доставку пазогребневих плит. Ми привеземо їх за будь-якою адресою у Львові та по області, зокрема у такі міста: Новий Розділ, Буськ, Жидачів, Сокаль та інші.

Пазогребневі плити ціна у м. Львів - каталог із 2 товарів

Пазогребневі плитиЦінаНаявність:
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф (гіпсоплита Knauf) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф вологостійка (гипсоплита Knauf) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?