РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Утеплювач купити у Львові

Утеплювач Урса Лайт М-11 - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Ціна: 368.28 грн.
Кількість:
Екструдований пiнополiстирол Symmer - матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними фізичними навантаженнями.
Ціна: 35.48 грн.
Кількість:
Екструдований пiнополiстирол Symmer 30 мм - високоякісний матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна: 53.22 грн.
Кількість:
Екструдований пiнополiстирол  40 мм - високоякісний матеріал, виробництва львівського заводу "Symmer", що широко застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, фасадів будівель, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна: 70.28 грн.
Кількість:
Екструдований пiнополiстирол Symmer 50 мм - теплоізоляційний матеріал львівського виробництва, що широко застосовується в утепленні виробничих і житлових будівель (тепла підлога, дахи, фундамент, внутрішні і зовнішні стіни).
Ціна: 89.74 грн.
Кількість:
Утеплювач Knauf Insulation - тепло- і звукоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.Технічні характеристики Knauf Insulation:щільність: 11 кг/м2;теплопровідність: 0.
Ціна: 501.41 грн.
Кількість:
Базальтова вата "Техноніколь" (50 мм) 135 щільність - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики вати "Техноніколь":щільність вати: 135 кг/м3;теплопровідність: 0.
Ціна: 488.56 грн.
Кількість:
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм -теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).
Ціна: 341.78 грн.
Кількість:
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 50 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати "Termolife":щільність вати: 135 кг/м3;теплопровідність: 0.
Ціна: 378.55 грн.
Кількість:
Утеплювач "Профі" (150 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Ціна: 492.88 грн.
Кількість:
Під замовлення
Утеплювач скловолоконний Ursa М-11 (Мінеральна вата Урса 50 мм) (24 м.кв)
Утеплювач Урса Лайт М-11 - тепло- і звукоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 30 щільність (3,6 кв.м)
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики вати "Термолайф":щільність вати: 30 кг/м3;теплопровідність: 0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (50 мм) 30 щільність (7,2 кв.м)
Базальтова мінеральна вата «Термолайф» застосовується для утеплення стін, покрівель, балконів, горищ, перекриттів, термозахисту комунікацій, а також в різних об'єктах житлового та господарського призначення.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Утеплювач купити у Львові

Утеплювач - це будівельний матеріал, що призначений для захисту споруди від перепадів температури навколишнього середовища, і збереження температурного режиму всередині приміщення.

Враховуючи той факт, що близько 55% тепла втрачається з приміщення через стіни, підлогу та стелю, то варто зазначити, що, утепливши зовні чи зсередини Вашу оселю, Ви можете суттєво зменшити витрати на обігрів, а це набуває неабиякої актуальності в умовах стрімкого подорожчання енергоносіїв. Тому, зробивши одноразовий вклад в утеплення оселі, Ви забезпечите стабільну економію на опаленні на найближчі 25-30 років.

Ціна на утеплювач обумовлена такими показниками його якості:

  • теплоізоляція — показник ефективності та економічності матеріалу: чим він вищий, тим тонший шар утеплювача потрібен для досягнення однакового результату, з використанням різних видів матеріалів;
  • екологічність, тобто безпечність матеріалу під час експлуатації, — визначальний фактор, коли мова йде про утеплення житлових приміщень;
  • пожежобезпека обумовлює швидкість загоряння під впливом високих температур чи прямого вогню;
  • вологостійкість — здатність перешкоджати потраплянню та накопиченню вологи всередині утеплювача;
  • паропровідність — здатність виводити надлишкову вологу з приміщення;
  • жорсткість — показник можливої деформації під дією механічного впливу зовні, або просадка під власною вагою з часом.

Відгуки на теплоізоляційні матеріали підтверджують, що співвідношення цих показників обумовлює загальну якість утеплювача, ціна у Львові на який тим вища, чим вищий цей показник. Окрім того, вартість утеплювача також обумовлена популярністю бренду виробника та магазину, що виставляє підсумкову ціну на утеплювач, в залежності від ряду показників, у тому числі, орендної плати за приміщення, на полицях якого виставляється товар.

Зважаючи на те, що гуртівня будматеріалів "КУБ" співпрацює з виробниками безпосередньо, а нашими “полицями”, на яких представлений товар, виступає інтернет-сайт, і ми не сплачуємо орендну плату великих площ, як, наприклад, будівельні гіпермаркети; ми виставляємо найбільш конкурентні ціни на утеплювач (Львів). Окрім того, нашим клієнтам ми пропонуємо додаткові знижки при покупці утеплювача гуртом. А під час дії знижок, обмежених у часі, які постійно проводить наша гуртівня, роблячи певний тип товару акційним без втрати його вихідних технічних характеристик, ціна на теплоізоляційні матеріали стає ще більш доступною.

Провідні виробники та види утеплювача, замовити які можна на гуртівні "КУБ" у Львові

Основним показником ефективності утеплювача, є показник його теплопровідності, що обумовлює загальну теплоізоляцію. В залежності від вихідного матеріалу й ізоляційних властивостей, найбільш затребувані такі утеплювачі:

  1. Пінопласт — найбільш економічний, і при цьому достатньо ефективний утеплювач, при чому теплоізоляційні показники напряму визначаються товщиною листа. Однак, варто з перевагами, враховувати такі його недоліки, як низька паропровідність та швидке загоряння у випадку пожежі. Коефіцієнт теплоізоляції складає 0,033-0,04 Вт/(м * К).
  2. Пінополістирол — найбільш ефективний утеплювач — коефіцієнт теплоізоляції складає 0,029-0,032 Вт/(м*К) — до того ж, характеризується достатньо високими показниками теплопровідності.
  3. Мінеральна вата (поділяється на базальтову і скловолоконну)— утеплювач класу “люкс”: при коефіцієнті теплоізоляції 0,032-0,041 Вт/ (м*К), до того ж мінеральна вата забезпечує високу шумоізоляцію, характеризується найвищою паропровідністю, практично не горить, не виділяє шкідливих речовин під час експлуатації. Однак, при монтажі, цей утеплювач треба добре ізолювати, враховуючи його низьку вологостійкість.
  4. Пінополіетилен (підкладка) — має найменші показники коефіцієнту теплоізоляції, однак ефективний при утепленні чи підвищенні шумоізоляції приміщення зсередини.

На базі будівельних матеріалів "КУБ", Ви можете купити недорого утеплювач (Львів) усіх з вище наведених видів за вигідною ціною. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, якість продукції яких, перевірена часом, та відповідає міжнародним стандартам, тому у нас Ви можете купити утеплювачі Ursa, Termolife, Isover, “Століт”, Penoboard, “Тепловата” та інші.

Купити утеплювач на базі "КУБ" у Львові та заощадити кошти на опалення впродовж найближчих років

КУБ — не лише база будівельних матеріалів, продукцію якої можна купити на інтернет-сайті, а й портал, де зібрано безліч корисної інформації не тільки щодо технічних характеристик будівельних матеріалів, а й відеоматеріали з наочною демонстрацією технологій їх правильного використання.

Окрім того, менеджери нашої будівельної бази у разі необхідності, нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо характеристик потрібного типу утеплювача, наявності його на гуртівні, тощо.

Доставка утеплювача (Львів та Львівська область) — наш додатковий сервіс за найвигіднішою ціною у місті, яким Ви можете скористатися у разі необхідності.

Утеплювач купити у Львові - полезные статьи:

Чим утеплювати фасад будинку, шукаєте відповідь на це питання? База КУБ у Львові допоможе Вам з цим. Ми розкажемо про доступні утеплювачі.

Як власноруч зайнятись утепленням будинкку, що таке теплоізоляція та вибір утеплювача. Відповіді на ці питання є у нашій статті. База КУБ Львів

Знайшли помилку?