РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Утеплювач купити у Львові

Плівка пароізоляційна (паробар'єр) H 90 (рул) щільна, дуже міцна, і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Плівка водо- і паронепроникна, стійка до різних хімічних впливів, не допускає проникнення вологи в теплоізоляцію, ніколи не гниє, і володіє необмеженим терміном придатності.
Ціна 498.22 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*20 мм (Львів)
Хочете купити за 36.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer - матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними фізичними навантаженнями.
Ціна 39.40 грн.
Кількість:
Мембрана вітро-вологозахист Кнауф захист А – це перший продукт в лінійці «KNAUF Захист», призначений для захисту утеплювача і внутрішніх елементів покрівлі, а також каркасних стін будівель від атмосферної вологи, снігу, пороші і вітру.
Ціна 822.29 грн.
Кількість:
Мембрана пароізоляційна Кнауф захист В – це високоякісний продукт в лінійці «КНАУФ Захист», призначений для захисту утеплювача і інших елементів будівельної конструкції від насичення парами води, які надходять зсередини приміщення.
Ціна 678.21 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовується як додатковий елемент кріплення при обшивці фасаду утеплювачем (пінопластом, полістиролом і т. ін.). Виготовлений з якісного ПВХ-пластика, що забезпечує кріпленню високу несучу здатність.
Ціна 0.85 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом використовуються, щоб закріпити важкі види теплоізоляції на фасаді будівлі. Ця універсальна система кріплення має на одному кінці плоский диск (він фіксує утеплювач) у вигляді тарілки, за що в побуті кріпильний елемент називають грибом або парасолькою.
Ціна 3.68 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача — це спеціальний дюбель для теплоізоляції 10х140 мм з металевим цвяхом. Це виріб з якісної сировини, що відрізняється високим ступенем надійності. Широка головка полегшує монтаж утеплювача, не потопаючи всередині матеріалу.
Ціна 2.34 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом – універсальна система закріплення теплоізоляції на фасаді будівлі. Для утеплення фасаду легким матеріалом (пінопласт, пінополістирол), краще використовувати кріплення розмірами 10 × 110 мм з пластиковим стрижнем.
Ціна 1.04 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовується при монтажі теплоізоляційних матеріалів при облаштуванні фасадних частин будівель, утеплення зовнішніх стін і установці теплоізоляційних плит.
Ціна 1.71 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*180 мм – це кріплення для з'єднання теплозахисного шару і основи споруд. Пластиковий забивний кріплення застосуємо для твердих утеплювачів, наприклад: пінопласт, полістирол і м'яких блоків - скловата, мінеральна вата.
Ціна 1.81 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовуються для закріплення теплоізоляційних матеріалів (як твердих, так і м'яких) до бетонних, пінобетонних і цегляних поверхонь, до природного каменю; найчастіше застосовуються для кріплення м'яких утеплювачів, таких як пінопласт, полістирол, поліуретан, скловата.
Ціна 1.02 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (2 гатунок) 10*110 мм – це дюбель з широким капелюшком для теплоізоляції, для монтажу листів пінопласту і пінополістиролу товщиною до 110 мм.
Ціна 0.74 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом, на капелюшку якого є полімерний ковпачок. Через свою форму, широкого грибовидного  капелюшка, дюбель також отримав назву "дюбель-парасолька" або "дюбель-гриб".
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення з пластмасовим цвяхом використовується для з'єднання теплоізоляційних листів: пінопласту, пінополістиролу, плит з мінеральної вати.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача Століт з пластиковим цвяхом призначене для більш міцного зчеплення легких (пінопласт) і важких теплоізоляційних плит (скловата, мінеральна вата) з поверхнею стіни використовують пластмасовий дюбель з цвяхом Століт (10 * 100 мм).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для пінопласту Століт (10 * 120 мм) складається з пластмасового дюбеля, і розпірного цвяха виконаного з армованого скловолокном поліаміду. Основна сфера застосування цього дюбеля базується на зміцненні структури теплоізоляційної системи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під час утеплення будинку пінопластом особливу увагу слід звертати на закріплення теплоізоляції. Крім, клею для пінопласту необхідно додатково використовувати парасольку-дюбелі Століт. Вони забезпечують надійне кріплення теплоізоляції до стіни, тому на їх кількості не варто економити.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO застосовується в котеджному і малоповерховому будівництві для пристрою теплоізоляції фундаменту, вимощення, статі, цоколя, фасаду та покрівлі. Чи не замінимо для утеплення котеджів з плоскою покрівлею.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO – це високоякісний пінополістирол, вироблений на заводах Корпорації «ТехноНІКОЛЬ». Унікальні властивості дозволяють з успіхом застосовувати його не тільки в індивідуальному та промисловому будівництві, але і при зведенні різних інженерних споруд.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x40 мм – це пінополістирольні плити, насичені частинками нановуглецю для найбільшої енергоефективності, що застосовуються в будівництві котеджів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол екструдований XPS ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO L 1180х580х50 мм застосовується під час утеплення підлог, фундаменту і покрівельних конструкцій. Підходить для теплоізоляції приватних будівель, котеджів і квартир.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO – це теплоізоляційні плити, які виробляють з гранул полістиролу методом екструзії. Для підвищення показників по теплопровідності і міцності на стиск в процесі виробництва масу насичують частинками нановуглецю.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Утеплювач базальтовий 35" Технолайт Оптима – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на нізкофенольному сполучному.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Утеплювач базальтовий 35" Технолайт Оптима – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному сполучному.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача являє собою пластиковий розпірний дюбель з тарілчастим елементом діаметром 60 мм, виконаний з міцного поліпропілену з розпірним стрижнем з оцинкованого металу.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Утеплювач купити у Львові

Утеплювач - це будівельний матеріал, що призначений для захисту споруди від перепадів температури навколишнього середовища, і збереження температурного режиму всередині приміщення.

Враховуючи той факт, що близько 55% тепла втрачається з приміщення через стіни, підлогу та стелю, то варто зазначити, що, утепливши зовні чи зсередини Вашу оселю, Ви можете суттєво зменшити витрати на обігрів, а це набуває неабиякої актуальності в умовах стрімкого подорожчання енергоносіїв. Тому, зробивши одноразовий вклад в утеплення оселі, Ви забезпечите стабільну економію на опаленні на найближчі 25-30 років.

Ціна на утеплювач обумовлена такими показниками його якості:

  • теплоізоляція — показник ефективності та економічності матеріалу: чим він вищий, тим тонший шар утеплювача потрібен для досягнення однакового результату, з використанням різних видів матеріалів;
  • екологічність, тобто безпечність матеріалу під час експлуатації, — визначальний фактор, коли мова йде про утеплення житлових приміщень;
  • пожежобезпека обумовлює швидкість загоряння під впливом високих температур чи прямого вогню;
  • вологостійкість — здатність перешкоджати потраплянню та накопиченню вологи всередині утеплювача;
  • паропровідність — здатність виводити надлишкову вологу з приміщення;
  • жорсткість — показник можливої деформації під дією механічного впливу зовні, або просадка під власною вагою з часом.

Відгуки на теплоізоляційні матеріали підтверджують, що співвідношення цих показників обумовлює загальну якість утеплювача, ціна у Львові на який тим вища, чим вищий цей показник. Окрім того, вартість утеплювача також обумовлена популярністю бренду виробника та магазину, що виставляє підсумкову ціну на утеплювач, в залежності від ряду показників, у тому числі, орендної плати за приміщення, на полицях якого виставляється товар.

Зважаючи на те, що гуртівня будматеріалів "КУБ" співпрацює з виробниками безпосередньо, а нашими “полицями”, на яких представлений товар, виступає інтернет-сайт, і ми не сплачуємо орендну плату великих площ, як, наприклад, будівельні гіпермаркети; ми виставляємо найбільш конкурентні ціни на утеплювач (Львів). Окрім того, нашим клієнтам ми пропонуємо додаткові знижки при покупці утеплювача гуртом. А під час дії знижок, обмежених у часі, які постійно проводить наша гуртівня, роблячи певний тип товару акційним без втрати його вихідних технічних характеристик, ціна на теплоізоляційні матеріали стає ще більш доступною.

Провідні виробники та види утеплювача, замовити які можна на гуртівні "КУБ" у Львові

Основним показником ефективності утеплювача, є показник його теплопровідності, що обумовлює загальну теплоізоляцію. В залежності від вихідного матеріалу й ізоляційних властивостей, найбільш затребувані такі утеплювачі:

  1. Пінопласт — найбільш економічний, і при цьому достатньо ефективний утеплювач, при чому теплоізоляційні показники напряму визначаються товщиною листа. Однак, варто з перевагами, враховувати такі його недоліки, як низька паропровідність та швидке загоряння у випадку пожежі. Коефіцієнт теплоізоляції складає 0,033-0,04 Вт/(м * К).
  2. Пінополістирол — найбільш ефективний утеплювач — коефіцієнт теплоізоляції складає 0,029-0,032 Вт/(м*К) — до того ж, характеризується достатньо високими показниками теплопровідності.
  3. Мінеральна вата (поділяється на базальтову і скловолоконну)— утеплювач класу “люкс”: при коефіцієнті теплоізоляції 0,032-0,041 Вт/ (м*К), до того ж мінеральна вата забезпечує високу шумоізоляцію, характеризується найвищою паропровідністю, практично не горить, не виділяє шкідливих речовин під час експлуатації. Однак, при монтажі, цей утеплювач треба добре ізолювати, враховуючи його низьку вологостійкість.
  4. Пінополіетилен (підкладка) — має найменші показники коефіцієнту теплоізоляції, однак ефективний при утепленні чи підвищенні шумоізоляції приміщення зсередини.

На базі будівельних матеріалів "КУБ", Ви можете купити недорого утеплювач (Львів) усіх з вище наведених видів за вигідною ціною. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, якість продукції яких, перевірена часом, та відповідає міжнародним стандартам, тому у нас Ви можете купити утеплювачі Ursa, Termolife, Isover, “Століт”, Penoboard, “Тепловата” та інші.

Купити утеплювач на базі "КУБ" у Львові та заощадити кошти на опалення впродовж найближчих років

КУБ — не лише база будівельних матеріалів, продукцію якої можна купити на інтернет-сайті, а й портал, де зібрано безліч корисної інформації не тільки щодо технічних характеристик будівельних матеріалів, а й відеоматеріали з наочною демонстрацією технологій їх правильного використання.

Окрім того, менеджери нашої будівельної бази у разі необхідності, нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо характеристик потрібного типу утеплювача, наявності його на гуртівні, тощо.

Доставка утеплювача (Львів та Львівська область) — наш додатковий сервіс за найвигіднішою ціною у місті, яким Ви можете скористатися у разі необхідності.

Утеплювач ціна у м. Львів - каталог із 76 товарів

УтеплювачЦінаНаявність:
Плівка пароізоляційна (паробар'єр) H 90 (рул) 498.22 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*20 мм (Львів) 36.59 грн. В наявності
Мембрана вітро-вологозахист Кнауф (Knauf) захист А 822.29 грн. В наявності
Мембрана пароізоляційна Кнауф (Knauf) захист В 678.21 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (2 гатунок) 10*140 мм 0.85 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом 10*180 мм 3.68 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом 10*140 мм 2.34 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*110 мм 1.04 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*140 мм 1.71 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*180 мм 1.81 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*70 мм 1.02 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (2 гатунок) 10*110 мм 0.74 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом 10*220 мм Уточнюйте Під замовлення
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*220 мм Уточнюйте Під замовлення
Кріплення для утеплювача Століт з пластиковим цвяхом 10*100 мм Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?