РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Кріплення для утеплювача купити у Львові

Дюбель для пінопласту 10*180 мм (2 гатунок) призначений для додаткової фіксації утеплювача (пінопласту, полістиролу і т.д.) при утепленні фасаду. Кріплення виготовляється з високоякісного ПВХ-пластика, що забезпечує йому високу несучу здатність.
Ціна: 1.05 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовується як додатковий елемент кріплення при обшивці фасаду утеплювачем (пінопластом, полістиролом і т. ін.). Виготовлений з якісного ПВХ-пластика, що забезпечує кріпленню високу несучу здатність.
Ціна: 0.79 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом використовуються, щоб закріпити важкі види теплоізоляції на фасаді будівлі. Ця універсальна система кріплення має на одному кінці плоский диск (він фіксує утеплювач) у вигляді тарілки, за що в побуті кріпильний елемент називають грибом або парасолькою.
Ціна: 3.74 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача — це спеціальний дюбель для теплоізоляції 10х140 мм з металевим цвяхом. Це виріб з якісної сировини, що відрізняється високим ступенем надійності. Широка головка полегшує монтаж утеплювача, не потопаючи всередині матеріалу.
Ціна: 2.17 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом – універсальна система закріплення теплоізоляції на фасаді будівлі. Для утеплення фасаду легким матеріалом (пінопласт, пінополістирол), краще використовувати кріплення розмірами 10 × 110 мм з пластиковим стрижнем.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовується при монтажі теплоізоляційних матеріалів при облаштуванні фасадних частин будівель, утеплення зовнішніх стін і установці теплоізоляційних плит.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*180 мм – це кріплення для з'єднання теплозахисного шару і основи споруд. Пластиковий забивний кріплення застосуємо для твердих утеплювачів, наприклад: пінопласт, полістирол і м'яких блоків - скловата, мінеральна вата.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовуються для закріплення теплоізоляційних матеріалів (як твердих, так і м'яких) до бетонних, пінобетонних і цегляних поверхонь, до природного каменю; найчастіше застосовуються для кріплення м'яких утеплювачів, таких як пінопласт, полістирол, поліуретан, скловата.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (2 гатунок) 10*110 мм – це дюбель з широким капелюшком для теплоізоляції, для монтажу листів пінопласту і пінополістиролу товщиною до 110 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цокольний профіль шириною 83 мм виконаний з перфорованого алюмінію зі спеціальним покриттям і характеризується високою стійкістю до корозії. В основному профіль для утеплювача, застосовується при монтажі утеплювальних конструкцій з різних матеріалів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х70 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 0.56 грн.
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х90 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 0.63 грн.
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х100 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 0.65 грн.
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х120 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 0.74 грн.
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х160 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 0.87 грн.
Кількість:
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х200 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: 1.17 грн.
Кількість:
Цокольну планку ( 53 мм * 2,5 м) застосовують для закріплення нижньої частини утеплювача, з метою захисту від пошкоджень, вирівнювання утеплювача по горизонталі.
Ціна: 61.56 грн.
Кількість:
Цокольну планку (103 мм * 2,5 м) використовують для закріплення нижньої частини утеплювача, з метою захисту від пошкоджень, в результаті впливів зовнішніх чинників, вирівнювання утеплювача по горизонталі.
Ціна: 93.60 грн.
Кількість:
Дюбель 10 * 100 мм з металевим розпірним цвяхом застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт по бетонних, цегляних, піно-і газобетонних стінах.
Ціна: 1.92 грн.
Кількість:
Дюбель 10 * 120 мм з металевим розпірним цвяхом, застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі, масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт з бетонними, цегляними, піно-і газобетонними стінами.
Ціна: 1.94 грн.
Кількість:
Дюбель 10 * 160 мм з металевим розпірним цвяхом, застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі, масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт по бетонних, цегляних, піно-і газобетонних стінах.
Ціна: 2.82 грн.
Кількість:
Дюбель 10 * 200 мм з металевим розпірним цвяхом, застосовується для кріплення різних видів теплоізоляції, у тому числі, масивних, таких як щільна кам'яна, мінеральна вата. Підходить для робіт по бетонних, цегляних, піно-і газобетонних стінах.
Ціна: 3.41 грн.
Кількість:
Під замовлення
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом 10*80 мм
Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х80 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача купити у Львові

 

Кріплення для утеплювача – це спеціальні матеріали, які використовуються для довговічної фіксації різноманітних утеплювачів, так як для цієї процедури самих лише клейових засобів не достатньо. До даної категорії товарів відносяться цокольні планки та дюбелі з особливим широким капелюшком (тарілчасті, «парасольки», «грибки»). Купити недорого кріплення для утеплювача ви зможете на будівельній базі «КУБ» у Львові, яка реалізує товари напряму від перевірених виробників.

Коли варто купити кріплення для утеплювача

Якісне кріплення для утеплювача обов’язково потрібне для профілактики подальшого відшарування матеріалів, таких як:

Відгуки спеціалістів про кріплення свідчать, що клейового способу закріплення утеплювача недостатньо, бо клейові суміші лише маскують тріщини між стіною та матеріалом, і навіть найкращий засіб не здатний утримувати сучасну теплоізоляцію. Так і, навпаки, за допомогою одних кріплень вдало зафіксувати матеріал не вийде. Тому для монтажу утеплювача необхідно обов’язково використовувати кріплення, замовити які оптом чи в роздріб можна на сайті будбази «КУБ» у Львові.

Характеристики кріплень, які впливають на вартість товару

В першу чергу ціна на кріплення для утеплювача обумовлена матеріалом виготовлення та залежить від виробника. Також дуже важлива кількість товару, бо чим вона більша, тим коштуватиме дешевше.

Дюбелі мають тарілчастий капелюшок з отвором, а розпірна зона складає близько 60 мм, яка забезпечує надійне прилягання утеплювача до поверхні й надійну посадку дюбеля в отвір. За рахунок різноманітних видів дюбеля відбувається кращий монтаж матеріалів до цегли, будівельного каміння, піно-газобетону та інших поверхонь. Як правило, кріплення представляють собою дюбелі з поліаміду або пластику та розпірного цвяха з оцинкованої сталі чи склонаповненого поліаміду. Також для монтажу використовуються цокольні планки, вони необхідні для закріплення нижньої частини утеплювача для захисту та вирівнювання.

Розраховуючи бюджет утеплювальних робіт, до уваги беріть, що на кожен квадратний метр матеріалу необхідно використовувати приблизно 5 - 6 кріплень. Розпірний дюбель повинен бути більше, ніж товщина теплоізоляції, для його входження в стіну не менше ніж на чверть. Більш детально про правила кріплення читайте та дивіться у розділі «Школа ремонту».

Висока якість та справедливі ціни кріплення для утеплювача на будбазі «КУБ»!

Замовлення кріплень для утеплювача оптом на складі будматеріалів та інструментів «КУБ» гарантує відчутну знижку, точний розмір якої повідомляє менеджер. Зекономити допоможуть наявні програми лояльності та чисельні рекламні кампанії, які передбачають різноманітні акції та розпродажі. Менеджери не тільки нададуть консультації стосовно акційних позицій та характеристик товарів, а й за попередньою заявкою розрахують потрібну кількість матеріалу, потрібну для виконання проекту.

Наші клієнти можуть розраховувати на швидку доставку кріплень для утеплювачів у Львові та по області, враховуючи й такі міста: Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква.

Знайшли помилку?