РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Гіпсокартон стельовий

Фильтр
Сбросить
Фильтр по цене:
Производители:
Тип гипсокартона
Длина гипсокартона
Гіпсокартон стельовий, застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Львів) дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Цена: 77.20 грн.
Количество:
Под заказ
Гіпсокартон стельовий (2м)
Стельовий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та широко використовується при обробці стелі і настінних ніш.Основні характеристики:ширина: 1200 мм;довжина: 2000 мм;товщина: 9,5 мм;вага: 19,2 кг;вогнестійкість:  від 1,5 години;індекс звукоізоляції:від 39 до 55 дБ.
Цена: Уточняйте
Количество:
Гіпсокартон стельовий

Стельовий гіпсокартон – специфічний матеріал, який використовують з метою декорування стелі. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити стельовий гіпсокартон у Львові за оптимальною ціною, наш матеріал відрізняється високою якістю та ідеальними параметрами для простої роботи. Наш штат професіоналів проконсультує вас з будь-якого питання, що стосується матеріалу чи роботи з ним. Також, якщо ви не знаєте, скільки саме знадобиться матеріалу, ми розрахує та повідомимо інформацію, з якої стане зрозуміло, скільки треба замовити гіпсокартону для стелі саме для вашого проекту.

Ціна стельового гіпсокартону та його особливості

Зрозуміло, що ціноутворення того чи іншого будівельного матеріалу залежить від низки чинників, тому очевидно, щоб сформувати вартість гіпсокартону для стелі враховують декілька факторів: ім’я бренду, виробник та розміри листа. Особливу увагу ми приділяємо стельовому гіпсокартону від виробників, які зарекомендували себе найкращим чином. Зокрема гіпсокартон фірми Knauf, виробництво якого зосереджено в Україні та матеріал адаптований для наших умов використання, вирізняється чудовою якістю та швидкістю доставки замовлення. У нашому каталозі розміщено якісний стельовий гіпсокартон, є листами довжиною 2 та 2,5 м, для більшої зручності у роботі товщина листів зменшена до 95 мм. Крім цього цей матеріал має такі властивості:

  • Екологічна чистота, саме тому матеріал безпечний навіть для житлових приміщень, де постійно перебувають люди.
  • Зручність у роботі та швидкий монтаж за умови володіння певними навичками.
  • Просто кріпиться з використанням мінімуму додаткових матеріалів.
  • Економічність, що стосується вартості та майбутньої економії на опаленні.
  • Естетична привабливість, бо розширює можливості оформлення кімнати та приховує дроти електромережі.

Відгуки про стельовий гіпсокартон та особливості роботи з ним

Робота зі стельовим гіпсокартоном вимагає певних навичок та використання додаткових матеріалів, зокрема металевий корпус та додаткові кріплення, які також можна придбати на будбазі «КУБ». Більш того, на сайті у розділі «Школа ремонту» розміщені корисні матеріали для виконання якісного ремонту. Ви купуєте гіпсокартон для стелі у Львові на нашій будбазі, а разом з тим отримуєте чудовий сервіс.

Працюючи з гіпсокартоном, виконуйте такі кроки у роботі:

  1. Очистіть поверхню стелі.
  2. Встановіть спеціальні каркаси, використовуючи саморізи.
  3. Зафіксуйте листі.
  4. Обробіть шви та стики листів ґрунтовкою.

Далі можна починати виконувати різноманітні декоративні маніпуляції з майже готовою стелею. Простота роботи та можливість купити недорого стельовий гіпсокартон роблять цей матеріал напрочуд популярним серед спеціалістів, які схвально реагують на нашу пропозицію. До речі, цей матеріал використовують не лише для вирівнювання стелі, а я для створення плавних різнорівневих декоративних елементів, зокрема для корегування дизайну освітлення.

Важливо! Гіпсокартон цього типу використовують тільки у приміщеннях з низькою вологістю, адже це може порушити якості матеріалу. Лише за умови обробки спеціальними гідрофобними сумішами можливе використання у ванні та кухні.

На складі будматеріалів «КУБ» можна швидко й недорого купити стельовий гіпсокартон!

Діяльність гуртівні «КУБ» полягає далеко не лише в продажі будматеріалів, адже ми спеціалізуємося й на реалізації будівельного інвентаря й пропонуємо провести розрахунки необхідної кількості того чи іншого матеріалу. Продаж стельового гіпсокартону ведеться разом з різноманітними допоміжними елементами, сумішами для обробки та підготовки монтажу матеріалу. Ми допоможемо вам зекономити, адже нас від роздрібних типових магазинів відрізняє відсутність посередника між нами та виробником. Більш того, на регулярній основі у нас проводяться акції та розпродажі, а за умови замовлення гіпсокартону оптом є можливість отримати приємну знижку.

Ми даємо можливість самостійно забрати замовлення зі складу, попередньо упевнившись, що ми все надійно запакували. Проте якщо такої можливості у вас немає, то буде оформлена доставка стельового гіпсокартону у Львові та за його межі, в тому числі у міста Сколе, Борислав, Дрогобич, Жовква, Городок та інші.

Гіпсокартон стельовий - полезные статьи:

Відео монтажу стелі з гіпсокартону від шокли ремонту будбази КУБ у Львові