РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Вогнестійкий гіпсокартон купити у Львові

Під замовлення
Гіпсокартон вогнетривкий Knauf (2,5 м)
Вогнетривкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється, і застосовується в обробці порталів камінів та інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню до складу скловолокна, він здатний довго витримувати високі температури.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вогнестійкий гіпсокартон купити у Львові

Вогнестійкий гіпсокартон – це будматеріал спецпризначення, особливості складу якого наділяють властивістю не зазнавати руйнуючого впливу відкритого вогню. Традиційна сфера його використання – облицювання поверхонь та створення перегородок.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити недорого вогнестійкий гіпсокартон у Львові від кращого виробника – німецького бренду Knauf. Запропонований нами будматеріал відповідає міжнародним стандартам якості, проте радимо ознайомитися з його властивостями та секретами використання.

Вартість вогнетривкого гіпсокартону та його властивості

Ремонт чи будівництво справедливо вважається не найдешевшим заходом, на виконання якого необхідно залучити достатньо багато часових та трудових ресурсів. З огляду на це хочеться, щоб будівельні матеріали та інструменти були якісними і функціональними, та, головне, відповідали заявленим характеристикам від виробника. Гуртівня «КУБ» пропонує замовити вогнетривкий гіпсокартон, який виправдає найсміливіші очікування та має такі характеристики:

  • переважно задана товщина (12,5 см);
  • характерне червоне маркування;
  • наявність армуючих домішок;
  • присутній спеціальний каркас, який має продовжити виконувати основні функції плит навіть після обвуглення картону.

Цей тип гіпсокартону може мати більш високу ціну у порівнянні зі стандартним матеріалом, проте це обумовлено підвищеними стандартами виготовлення та контролю якості матеріалу. Він виконує не тільки типові задачі гіпсокартону, але й наділений додатковими унікальними властивостями. Не рекомендується використовувати стандартний гіпсокартон у приміщеннях, де є реальна небезпека впливу відкритого вогню.

Усі будматеріали бренду Кнауф абсолютно безпечні, тому їх дозволено використовувати у приміщеннях, де постійно знаходяться люди. Це стосується і гіпсокартону, який можна використати не тільки для створення перегородок, а й для втілення дизайнерських задумів у контексті декорування. На будбазі «КУБ» ми пропонуємо купити вогнестійкий гіпсокартон у листах довжиною 2,5 м. Для монтажу замовте ще профілі для гіпсокартону (CW, UW, CD, UD). Якщо Вам потрібна додаткова консультація стосовно характеристики та особливостей використання матеріалу, зверніться до наших кваліфікованих менеджерів для роз’ясненнями.

Принципи формування ціни вогнетривкого гіпсокартону та сфера його використання

Як вже говорилося, вартість гіпсокартону, здатного не горіти, дещо вища за стандартні аналоги, проте необхідно врахувати і додаткові чинники, які впливають на ціноутворення. Зокрема, це місцезнаходження заводів виробника. Для наших клієнтів є приємна новина, адже Кнауф розмістили свої виробничі ресурси на території України, що не тільки робить матеріал дещо дешевшим, а й прискорює час повного виконання замовлення.

Завдяки тому, що вогнетривкий гіпсокартон може витримувати 40-50 хвилин впливу відкритого вогню (у порівнянні – 15-20 хвилин до повного руйнування стандартних плит) без руйнування форми і втрати властивостей, його прийнято використовувати у таких випадках:

  • внутрішня обробка стін котелень та виробничих приміщень;
  • створення перегородок, між якими знаходяться електрокабелі;
  • облицювання камінів побутового призначення;
  • монтування у дитячих кімнатах;
  • обробка внутрішніх стін дерев’яних будинків та ін.

Схвальні відгуки про вогнестійкий гіпсокартон від професійних майстрів свідчать про високу якість матеріалу. Варто сказати, що працювати з ним достатньо легко навіть новачкам, проте у разі виникнення труднощів, радимо ознайомитись зі спеціальними матеріалами рубрики «Школа ремонту» на нашому сайті.

Швидко та вигідно купити вогнестійкий гіпсокартон у Львові можна на складі будматеріалів «КУБ»!

Ми співпрацюємо з виробниками без посередників, на відміну від роздрібних магазинів, тому ціна на гіпсокартон більш лояльна. До того ж ми проводимо регулярні акції та створили програму лояльності, у межах якої замовлення вогнестійкого гіпсокартону оптом стане ще більш вигідним, бо у цьому випадку ми нараховуємо додаткову знижку.

Також Ви можете розраховувати на швидку доставку замовлення у Львові та по області, зокрема у такі міста: Броди, Трускавець, Золочів, Самбір та інші. Якщо ж  у Вас є змога самостійно забрати матеріали зі складу, ми надійно запакуємо їх та підготуємо до транспортування.

Знайшли помилку?