РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Саморізи. цвяхи, дюбеля купити у Львові

Саморіз по дереву 3,5*25 (1000 шт)Купити саморіз по дереву 3,5*25 (1000 шт) у Львові, Ви завжди зможете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна 129.07 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом  – це дюбель забивний, який виготовляється з полімерів і служить для стійкої фіксації теплоізоляційних матеріалів. Ви можете купити недорого кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна 2.02 грн.
Кількість:
Саморіз з прес-шайбою 4,2*16 мм по металу з буром – призначений для кріплення будівельного матеріалу до металевих основ, а також елементів конструкції з листового металу, профілю, завтовшки до 2мм.
Ціна 182.70 грн.
Кількість:
Саморіз з прес-шайбою 4,2*19 мм по металу призначений для кріплення різних будівельних матеріалів до металевих основ, а також елементів конструкції із тонкого листа металу, профілю, завтовшки до 0,9 мм.
Ціна 128.06 грн.
Кількість:
Саморіз з прес-шайбою 4,2 * 19 мм по металу з буром, для виготовлення яких використовують сталь. Додатково саморізи покривають тонким шаром цинку. Цинкові покриття є ефективним захистом саморезів від корозії. Наконечник саморізів з свердлом, что дозволяє проводити монтаж в основі з металу.
Ціна 123.31 грн.
Кількість:
Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 мм по металу – призначений для кріплення будівельного матеріалу до металевих основ, а також елементів конструкції з листового металу, профілю, завтовшки до 2 мм.
Ціна 164.33 грн.
Кількість:
Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 мм по металу з буром застосовується для кріплення різних будівельних матеріалів до металевих основ, а також елементів конструкції із тонкого листа металу, профілю, завтовшки до 0,9 мм.
Ціна 276.12 грн.
Кількість:
Саморіз із прес-шайбою – це сучасний елемент кріплення, який забезпечує більш якісне виконання будівельних робіт, оскільки завдяки ним краще поєднуються між собою металеві конструкції та листові матеріали типу фанера.
Ціна 100.24 грн.
Кількість:
Саморіз із прес-шайбою – це елемент, який використовується для прикрілення листового матеріалу (зокрема, фанера) до металевої основи. Як правило, конструкція саморіза передбачає наявність спеціального свердла, що спрощує роботу та підсилює кріплення елемента.
Ціна 160.36 грн.
Кількість:
Саморіз по дереву 3,5*16 мм використовується для кріплення листів гіпсокартону до дерев'яної обрешітки. Фосфатована поверхня значно полегшує ковзання при вкручуванні саморізів. Найчастіше використовується для з'єднання деревних матеріалів.
Ціна 72.02 грн.
Кількість:
Саморіз по дереву 3,5*16 мм – найпоширеніший саморіз по дереву. Гострий наконечник і широкий крок різьблення дозволяють йому угвинчуватися в м'які породи дерева з особливою легкістю і без попереднього свердління.
Ціна 66.32 грн.
Кількість:
Саморіз покрівельний по металу з буром рекомендується для кріплення і ущільнення з'єднання покрівельних листів і різних металевих профілів до металевих і дерев'яних каркасів стін і дахів, до сталевих і металевих листів без попереднього свердління до 2 мм.
Ціна 1.78 грн.
Кількість:
Саморіз покрівельний по металу з буром – це саморізи, які використовуються для кріплення металевих листів профнастилу (монтаж огорожі, монтаж даху, монтаж фасаду) до дерев'яних і металевих елементів, а також для кріплення металевих листів профнастилу при накладенні одного на інший.
Ціна 0.59 грн.
Кількість:
Саморіз покрівельний по металу з буром використовується для монтажу покрівельних і облицювальних матеріалів (металочерепиця, профнастил, шифер і ін.), до дерев'яних основ і металевих конструкцій. Ущільнювальна шайба служить для герметизації місця кріплення.
Ціна 144.14 грн.
Кількість:
Покрівельні саморізи по металу зі свердлом застосовуються для кріплення і ущільнення місця кріплення сталевих листових покрівельних матеріалів і різних видів профнастилу, при виготовленні паркану з профнастилу. При закріпленні листів до металевих каркасів стін і дахів, без попереднього свердління.
Ціна 169.48 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача являє собою пластиковий розпірний дюбель з тарілчастим елементом діаметром 60 мм, виконаний з міцного поліпропілену з розпірним стрижнем з оцинкованого металу.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення з пластмасовим цвяхом використовується для з'єднання теплоізоляційних листів: пінопласту, пінополістиролу, плит з мінеральної вати.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача Століт з пластиковим цвяхом призначене для більш міцного зчеплення легких (пінопласт) і важких теплоізоляційних плит (скловата, мінеральна вата) з поверхнею стіни використовують пластмасовий дюбель з цвяхом Століт (10 * 100 мм).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для пінопласту Століт (10 * 120 мм) складається з пластмасового дюбеля, і розпірного цвяха виконаного з армованого скловолокном поліаміду. Основна сфера застосування цього дюбеля базується на зміцненні структури теплоізоляційної системи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під час утеплення будинку пінопластом особливу увагу слід звертати на закріплення теплоізоляції. Крім, клею для пінопласту необхідно додатково використовувати парасольку-дюбелі Століт. Вони забезпечують надійне кріплення теплоізоляції до стіни, тому на їх кількості не варто економити.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Кріплення для утеплювача — це спеціальний дюбель для теплоізоляції 10х140 мм з металевим цвяхом. Це виріб з якісної сировини, що відрізняється високим ступенем надійності. Широка головка полегшує монтаж утеплювача, не потопаючи всередині матеріалу.
Ціна 2.34 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з металевим цвяхом використовуються, щоб закріпити важкі види теплоізоляції на фасаді будівлі. Ця універсальна система кріплення має на одному кінці плоский диск (він фіксує утеплювач) у вигляді тарілки, за що в побуті кріпильний елемент називають грибом або парасолькою.
Ціна 3.68 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом – універсальна система закріплення теплоізоляції на фасаді будівлі. Для утеплення фасаду легким матеріалом (пінопласт, пінополістирол), краще використовувати кріплення розмірами 10 × 110 мм з пластиковим стрижнем.
Ціна 1.04 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом використовується при монтажі теплоізоляційних матеріалів при облаштуванні фасадних частин будівель, утеплення зовнішніх стін і установці теплоізоляційних плит.
Ціна 1.71 грн.
Кількість:
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*180 мм – це кріплення для з'єднання теплозахисного шару і основи споруд. Пластиковий забивний кріплення застосуємо для твердих утеплювачів, наприклад: пінопласт, полістирол і м'яких блоків - скловата, мінеральна вата.
Ціна 1.81 грн.
Кількість:
Саморізи. цвяхи, дюбеля купити у Львові

Купуйте кріплення Львів, і забезпечте надійність результату будівельно-ремонтних робіт

Кріплення - це вироби, які використовуються в ремонті і будівництві, для скріплення різних деталей між собою. Кріплення відрізняються між собою за призначенням, вихідними матеріалами, формою, міцністю і довжиною.

При цьому, об'єднує їх значущість при проведенні робіт: без кріплень неможливо обійтися при здійсненні практично будь-якого типу будівельно-ремонтних робіт, а також у побуті.

Перед тим, як приступати до робіт, дуже важливо відповідально підійти до вибору типу кріплення і його початкових технічних характеристик, тому що від цього прямо залежить надійність всієї скріпленої конструкції в подальшому.

Вартість кріплень визначається їх технічними характеристиками і призначенням. Існуючі кріплення можна об'єднати в чотири великі категорії:

  1. Метричні - сталеві вироби підвищеної зносостійкості з нанесеним метричним різьбленням, які застосовуються при кріпленні міцних металевих конструкцій (каркаса). До цієї категорії відносять болти, гайки, гвинти та інше.
  2. Перфоровані - оцинковано-перфоровані вироби різноманітних форм. Найчастіше це пластини і куточки, які використовуються переважно при монтажі підвісних стель, гіпсокартонних конструкцій, а також різних перекриттів з деревини.
  3. Анкерно-металеві вироби, за допомогою яких здійснюють кріплення до цегельних і бетонних поверхонь при наскрізному монтажі. Використовують при закріпленні тросів, канатів, а також при установці вікон і дверей.
  4. Шурупи і саморізи - кріплення широкого застосування, які виходять за межі цих категорій, і застосовуються для вирішення широкого спектру найрізноманітніших завдань.

Купити кріпильні вироби на будбазі "КУБ": широкий асортимент, вигідна вартість

В асортименті будбази "КУБ" є широкий вибір кріплень, зокрема у нас, ви можете купити кріпильні системи таких типів:

  • дюбеля (гриб, потай, TDN) розмірами від 6 * 40 до 6 * 100 і від 8 * 40 до 8 * 140 в упаковках по 100 шт;
  • саморізи по металу і дереву (з широким діапазоном розмірів) в упаковках по 100, 500 і 1000 шт;
  • будівельні та шиферні цвяхи з довжиною стрижня 1-20 см;
  • кріплення для утеплення (пластикові дюбелі-парасольки) розмірами від 10 * 60 до 10 * 200 мм;
  • покрівельні саморізи.

Ціна на кріплення під різні типи поверхонь, безпосередньо залежить від призначення і типу вихідного матеріалу кріплення.

Де найбільш вигідна ціна на кріплення Львів: купити саморізи, цвяхи, дюбелі недорого

Збираєтеся купити кріплення, і при цьому заощадити? - На будбазі "КУБ" найнижчі ціни на кріплення різних видів (саморізи, цвяхи, дюбелі) по Львову, при цьому, ви можете купити ще дешевше, здійснюючи велику покупку. У нас можна купити кріплення оптом і в роздріб. Телефонуйте нам, і ми розрахуємо вартість кріплень Львів для вас. Крім того, ми можемо доставити обраний вами товар, у будь-який район Львова і Львівської області за невисокою ціною. Також наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: у нас постійно діють акції та знижки, мінімум на 20 типів товарів. Встигнувши купити кріплення в термін, обмежений проведенням акції, ви можете придбати товари у нас ще дешевше.

Наш інтернет-магазин надає і додаткові послуги, зокрема, у нас ви можете отримати безкоштовну телефонну або чат-консультацію від фахівців, щодо технічних характеристик, якості, виробників товару, який вас зацікавив, товарів-аналогів та іншого. А на нашому сайті, ви можете прочитати відгуки про кріплення, а також ознайомитися з переліком будівельних матеріалів, які є в асортименті нашого інтернет-магазину.

Саморізи. цвяхи, дюбеля ціна у м. Львів - каталог із 77 товарів

Саморізи. цвяхи, дюбеляЦінаНаявність:
Саморіз по дереву 3,5*25 (1000 шт) 129.07 грн. В наявності
Кріплення для утеплювача з пластиковим цвяхом (1 гатунок) 10*200 мм 2.02 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*16 мм по металу з буром (1000 шт) 182.70 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*19 мм по металу (1000 шт) 128.06 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*19 мм по металу з буром (1000 шт) 123.31 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 мм по металу (1000 шт) 164.33 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 мм по металу з буром (1000 шт) 276.12 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*16 мм по металу (1000 шт) 100.24 грн. В наявності
Саморіз з прес-шайбою 4,2*14 мм по металу з буром (1000 шт) 160.36 грн. В наявності
Саморіз по дереву 3,5*19 мм (1000 шт) 72.02 грн. В наявності
Саморіз по дереву 3,5*16 мм (1000 шт) 66.32 грн. В наявності
Саморіз покрівельний по металу з буром 4,8*19 мм вишня, шт 1.78 грн. В наявності
Саморіз покрівельний по металу з буром 4,8*19 мм зелений, шт 0.59 грн. В наявності
Саморіз покрівельний по металу з буром 4,8*19 мм синій, шт 144.14 грн. В наявності
Саморіз покрівельний по металу з буром 4,8*19 мм шоколадний, шт 169.48 грн. В наявності
Знайшли помилку?