РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Дюбелі

Дюбель TDN 6*40 мм служить для кріплення гіпсокартонних профілів до бетонних поверхонь.Купити дюбель TDN 6*40 мм у Львові, Ви завжди зможете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 6*40 мм (100 шт) використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 31.29 грн.
Кількість:
Дюбель TDN 6 * 60 - кріпильний анкер-клин, призначений для фіксації різних підвісних конструкцій до повнотілої стельової основи, під час будівельних і ремонтних робіт. За допомогою виробу, кріплять каркаси підвісних стель, силові кабелі, світильники та інші легкі конструкції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 6*60 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 44.76 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 6*80 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи  мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 58.67 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи - мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, та інше. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 97.94 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 6*40 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 27.24 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь та інше. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 51.32 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь та інше. Також, підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 66.32 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 6*100 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також, підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 97.94 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 8*45 мм використовують під час розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 8*80 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи - мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбель з шурупом використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь та інше. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: 73.96 грн.
Кількість:
Дюбель з шурупом або швидкий монтаж, 8*120 мм використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь, тощо. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбель з шурупом використовують під час монтажу розбірних будівельних конструкцій. Основи мінеральні: цегла, бетон, природний камінь та інше. Також підійде для закріплення металевих профілів, рам, підвісних стель, рам для дверей, вікон та іншого.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дюбелі

Дюбель або швидкий монтаж - вид кріплення, яке використовують для оперативного монтажу стінових і стельових покриттів. Він може бути використаний для будь-якого типу покриттів, окрім дерев'яного.

Дюбель складається з пластикової оболонки, у вигляді сердечка з капелюшком, в який поміщений металевий цвях або шуруп. За рахунок розпірного шурупа, поміщеного всередину, механізм дії дюбеля дозволяє міцно фіксувати матеріал, не руйнуючи м'який шар покриття.

За видом, капелюшки дюбеля діляться на: потай (плоскі) і гриб (опуклі).

На ринку кріпильних систем існує велика різноманітність дюбелів за матеріалом, довжині, товщині і формі, виходячи з яких, визначаться тип їх призначення.

Взаємодія дюбеля з різними типами поверхонь

Перед тим, як вибирати дюбель, варто визначитися з цілями його використання, майбутнім навантаженням, і місцем розташування (важливість його непомітності на поверхні). Також серед кріпильних систем, варто віддати перевагу дюбелю, якщо ви хочете запобігти руйнуванню стіни з крихкого матеріалу, тому що дюбель, в такому випадку, служить, свого роду, прокладкою між металевим шурупом і поверхнею, до якої здійснюється кріплення. Якщо ж передбачувана поверхня міцна, то дюбель забезпечить рівномірний розподіл навантаження по кріпленню, за рахунок щільного прилягання.

Як правильно підібрати дюбель:

Залежно від навантаження і передбачуваного розташування дюбеля, вибирають його форму і розмір:

  • якщо ви вибираєте дюбель для фіксації у вже наявному отворі, зверніть увагу, що для надійного кріплення діаметр отвору і діаметр дюбеля повинні збігатися;
  • якщо дюбель буде закріплений на стельовій основі з розподілом навантаження вниз, то сердечник дюбеля повинен мати розпірні вуса і поперечні насічки. Довжина і товщина дюбеля в цьому випадку, визначається виключно передбачуваним навантаженням;
  • для настінного і горизонтального кріплення дюбеля на бетонну або цегляну основу, варто віддати перевагу таким розмірам: діаметр 6-10 і глибина кріплення 30-50 мм;
  • для важкого настінного кріплення необхідно вибирати дюбелі з найбільшим діаметром і глибиною кріплення, не менше 80 мм.

На будбазі "КУБ" ви можете купити дюбелі наступних типів:

  • дюбель з шурупом грибок, розмірами від 6 * 40 до 6 * 100;
  • дюбель з шурупом потай, розмірами від 6 * 40 до 6 * 100 і від 8 * 45 до 8 * 140;
  • дюбель TDN, розміром 6 * 40.

Незалежно від типу і розміру, на будбазі "КУБ" можна купити дюбелі в упаковці по 100 шт.

Найнижча ціна на дюбелі у Львові: як заощадити, зробивши велику покупку

На будівельній базі "КУБ" ви можете купити дюбелі вартістю нижчою, ніж в середньому по Львову, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками. При цьому, зробивши у нас велике замовлення (купити гуртом), ви можете заощадити, адже ціна на дюбель залежить від обсягу покупки: чим вона більша, тим, вартість кожної окремої упаковки нижча. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за нашими акціями та знижками, завдяки яким, ви можете зробити покупку за ще більш вигідною вартістю.

Вибрати необхідний тип дюбеля ви можете, прочитавши відгуки про дюбелі та наші рекомендації щодо їх використання. Крім того, якщо є така необхідність, ви можете у нас замовити доставку дюбелів, і наші співробітники підвезуть до обумовленого часу вашу покупку в будь-яку точку Львова та Львівської області.

Не можете визначитися, який саме тип дюбелів підійде вам найбільше? - Зв'яжіться з нашими співробітниками, і ми безкоштовно проконсультуємо вас щодо того, з використанням дюбеля якого розміру і типу, можливе вирішення вашого завдання найкращим чином.

Залишилися запитання щодо якості товару, кращих виробників, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази "КУБ", які допоможуть зробити правильний вибір серед існуючого різноманіття дюбелів.