РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Стяжка для підлоги

Ціна

грн.

Суміші за складом:

Легковирівнювальна стяжка Ceresit CN-178 – це будівельна суміш, призначена для ремонту і облаштування існуючих бетонних і цементно-піщаних стяжок. Складається з суміші цементу з мінеральними наповнювачами і органічними добавками.
Ціна: 295.90 грн.
Кількість:
Anserglob LFS 70 - універсальна високоміцна цементна стяжка для вирівнювання недеформованих підлог, в першу чергу бетонних, в житлових будинках і комерційних установах.Суміш має підвищену тріщиностійкість, морозостійкість, і може застосовуватися всередині і зовні будинків.
Ціна: 60.35 грн.
Кількість:
Легковирівнювальна стяжка Ceresit CN-278 – це будівельна суміш, призначена для ремонту і облаштування існуючих бетонних і цементно-піщаних стяжок. Складається з суміші цементу з мінеральними наповнювачами і органічними добавками.
Ціна: 158.40 грн.
Кількість:
Суха будівельна суміш Master Basis застосовується по бетонних основах для подальшого проведення робіт з використанням сумішей "Master-Niveler" "Master-Horizont".
Ціна: 73.92 грн.
Кількість:
Суміш самовирівнювальна Anserglob LFS 71 – матеріал, призначений для основної заливки і вирівнювання основ, що не деформуються, всередині і зовні будинків в цивільному і промисловому будівництві під звичайні і значні навантаження, а також під самовирівнюючі розчини.
Ціна: 132.31 грн.
Кількість:
Будівельна суміш Момент класична – це сучасний будматеріал, який застосовується для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок М150 на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині та зовні будівель.
Ціна: 82.08 грн.
Кількість:
Портландцементна суміш Крайзель 440 призначена для облаштування підлоги, методом формування на поверхні стяжки, товщиною в межах від 25 до 45 мм. Суміш можна використовувати всередині приміщень, також зовні (для облаштування підлоги терас, балконів).
Ціна: 68.96 грн.
Кількість:
Суміш для облаштування наливної підлоги Крайзель 410 має відмінну міцність і пластичність, тому, на відміну від інших сумішей для підлоги цієї серії, Крайзель 410 рекомендують для заливки основи під високі навантаження, зокрема, в приміщеннях громадського користування, підлогові поверхні яких піддаються посиленому зовнішнього впливу.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Стяжка Момент призначена для влаштування стяжок підлоги по жорстких основах, товщиною шару від 30 мм.
Ціна: 68.04 грн.
Кількість:
Суміш для підлоги Kreisel 411 використовують для ліквідації дефектів покриття підлог, їх вирівнювання та нівелювання шорсткостей.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Високоміцне покриття для підлоги Церезіт СН 76 (Ceresit CN 76) (25 кг)
Покриття для підлоги Ceresit CN 76 характеризується високою міцністю, тому воно призначене для облаштування та ремонту підлоги в умовах постійної схильності до високих навантажень.
Ціна: 622.60 грн.
Кількість:
Під замовлення
Стяжка для підлоги Сілтек Ф 20 (Siltek F 20) 10-100 мм (25 кг)
Siltek F 20 - найкращий варіант, якщо ви плануєте облаштування підлоги під нахилом, з перепадами висот до 10 см. Цей варіант стяжки найбільш дієвий при значному перепаді висот, рекомендується також до використання при облаштуванні теплої підлоги.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Стяжка для підлоги Сілтек Ф 35 (Siltek F 35) 5-40 мм (25 кг)
Тонкошарова високоміцна стяжка Siltek F 35 призначена для монтажу і ремонту підлоги всередині і зовні будинків, створення стяжок на рівних, похилих поверхнях та поверхнях що деформуються. Суміш має марочну міцність М-350, армована мікроволокном, може наноситися вручну або машинним способом.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Стяжка для підлоги

Стяжка для підлоги – це досить специфічний та своєрідний будматеріал, що має чітко окреслені задачі – вирівнювання підлоги. Якісна стяжка для підлоги випускається у вигляді сумішей на основі різноманітних мікроелементів, портландцементу та низки мінеральних заповнювачів.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» проводить реалізацію низки будматеріалів, в тому числі й організовує продаж стяжки для підлоги за найкращими у Львові цінами. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, запроваджуючи також різноманітні програми лояльності та акційні пропозиції.

Які відгуки про стяжку для підлоги надають фахівці?

Перш ніж замовити стяжку для підлоги, варто визначитися з метою її придбання та ознайомитися з відгуками спеціалістів, які вже мали нагоду використати ті чи інші матеріали. З першим пунктом все досить просто, адже стяжка має таке призначення:

  • Вирівнювання долівки.
  • Підвищення міцності габаритних конструкцій.
  • Додаткова тепло- та гідроізоляція будівель.
  • Формування підлоги під нахилом.
  • Підняття рівня підлоги.
  • Для вирівнювання навантаження по поверхні.

Досвідчені спеціалісти, апробувавши стяжку для підлоги від виробника (Церезіт, Момент, Anserglob, Мастер, Будмайстер, Сілтек та інші), представлену на складі будматеріалів «КУБ», дійшли висновку, що матеріал відмінно впорається зі своїми задачами, проте важливо дотримуватись технології роботи з ним. Серед важливих правил відзначають таке: виконуйте роботи за один день, не провітрюючи приміщення. Від цього етапу залежить доля усього проекту.

Купуючи стяжку для підлоги у Львові на будбазі «КУБ», ви можете розраховувати отримати й кваліфіковану консультацію від нас. За попередньою заявкою наші менеджери розрахують оптимальну кількість матеріалу для виконання вашого проекту. А розділ «Школа ремонту» на нашому сайті допоможе дізнатися щось нове та корисне по техніці використання будматеріалів.

Ціна стяжки для підлоги та що на неї впливає

На формування ціни на стяжку впливає досить багато факторів, зокрема брендова приналежність, вага пакування, властивості, особливості складу, країна виробник. Щодо останнього варто сказати, що деякі виробництва зосереджені в Україні, тому вартість стяжки для підлоги зменшується, а швидкість її доставки збільшується. Різні види стяжок мають різні характеристики, які треба знати, підбираючи матеріал для свого проекту.

На складі будматеріалів «КУБ» ви зможете купити стяжку для підлоги у Львові різних типів, які зокрема відрізняються технологією використання:

  1. «Мокра».
  2. Напівсуха.
  3. Суха.

Найпопулярнішим є перший варіант, який вимагає змішування сухої суміші за спеціальною технологію до рідкого стану з подальшою розливкою по заздалегідь підготованим формам. Така технологія вимагає подальшого додаткового вирівнювання. Прикметно, що особливості складу матеріалу дозволяють йому застигати значно швидше, ніж аналоги. Другий тип відноситься до більш сучасних варіантів.

Технологія винайдена у Німеччині, тому у її якості не доводиться сумніватись. Її основна особливість полягає у потребі значно меншого використання води, що зумовлює більш швидке висихання стяжки. В останньому випадку використовується сухий матеріал, який не треба розводити, а достатньо засипати на потрібну поверхню та закрили листами фанери чи іншого матеріалу.

Поспішайте вигідно купити стяжку для підлоги на базі будматеріалів «КУБ»!

Час настільки ж важливий, як і гроші, тому не треба даремно витрачати цей ресурс на пошуки потрібних будівельних матеріалів у роздрібних магазинах, щоб не натрапити на необхідність надто довго, поки привезуть всі замовлення. Все необхідне можна придбати у нас, адже будбаза «КУБ» вже досить давно займається реалізацією матеріалів та інструментів для ремонту та будівництва.

У нас ви можете купити недорого стяжку для підлоги у потрібній кількості на найкращих умовах. Наша співпраця з виробниками без посередників пришвидшує час виконання замовлення, знижуючи його вартість. Замовлення цементу оптом забезпечить додатковою знижкою.

Доставка стяжки для підлоги у Львові відбувається у зазначені терміни та за вказаними адресами, проте можемо транспортувати товари й по області, зокрема до Жовкви, Бродів, Трускавцю, Золочіва, Самбору. Або ж ви самостійно, у разі змоги, заберете стіжки безпосередньо зі складу.