РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Алебастр і гіпс купити у Львові

Під замовлення
Алебастр Г-4 (2 кг)
Алебастр Г-4 - будівельна суміш з високою швидкістю затвердіння, виготовлена ​​на основі гіпсу.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Алебастр Г-4 (10 кг)
Алебастр Г-4 - будівельна суміш, виготовлена на основі гіпсу, що швидко схоплюється.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Алебастр Г-5 (5 кг)
Алебастр Г-5 (5 кг) - будівельна суміш, виготовлена ​​на основі гіпсу, що має високу швидкість схоплювання.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Алебастр і гіпс купити у Львові

Алебастр і гіпс – назви одного й того ж матеріалу, а конкретніше, алебастр є різновидом гіпсу і вони мають деякі відмінності. Алебастр являє собою дрібнозернисту речовину яскраво-білого кольору, який інколи переходить в червонуватий чи сіруватий, як правило, отримують його в процесі обпалювання й подрібнення гіпсових порід.

Гіпс – це природний матеріал, який не має запаху й відповідає всім екологічним нормам, він має багато позитивних властивостей, які впливають на його широкий спектр використання в будівництві і не тільки. Купити недорого будівельний гіпс у Львові можна на будбазі «КУБ», яка реалізує товари лише від кращих постачальників, продукція яких сертифікована та відповідає усім нормам, стандартам.

Маркування алебастру, що впливає на вартість товару

Якісний алебастр є сухою сумішшю, де головним компонентом виступає гіпс, для кращої адгезії та еластичності він може містити різноманітні полімерні добавки. Це один з найпопулярніших будівельних матеріал, який використовується під час ремонтів, будівництва чи декоративного оформлення інтер’єру. Відгуки про алебастр, придбаний на нашому складі, позитивні та свідчать про високу якість продукту.

Марки алебастру можна поділити по навантаженню на стиснення та час застигання, вони позначаються буквою Г та цифрою, починаючи з Г-2 і закінчуючи Г-25. Наприклад, Г-25 означає, що застиглий шар витримує на стискання 25 кг/см2. Крім марки алебастру на ціну впливає його розфасовка та бренд виробника. У нас на складі Ви можете придбати алебастр марки Г-4 та 5.

Застосування будівельного гіпсу

Для використання порошок розводять водою, від подібних матеріалів він відрізняється своєю швидкість застигання, у зв’язку з цим він має 12 різновидів та широко застосовується у будівництві, а саме:

  • для проведення ремонтних робіт та усунення нерівностей на будь-яких поверхнях (тріщини, шви, отвори);
  • для шпарування заглиблень під електропроводку в стінах і стелях та закріплення підрозетників;
  • в декоруванні інтер’єру за допомогою алебастру кріплять гіпсову ліпнину, розчин здатний надійно її зафіксувати;
  • виготовлення різних скульптур та саморобок.

Необхідно пам’ятати, що рідкий будівельний алебастр, яким вирівнюють стіни та перегородки, отримують в результаті змішування 1 кг суміші з 1 л води. На 1,5 кг така ж кількість води допоможе отримати в’язку консистенцію розчину, а для монтажу електропроводки використовується густий розчин, в якому 1 л води береться на 2 кг суміші, марка якої має найшвидший час застигання. Якщо розчин в ємності почав застигати, його краще позбутися, бо повторно розвести його вже не вийде.

Пропонуємо купити алебастр та гіпс за кращою ціною та у потрібній кількості у гуртівні «КУБ»!

Замовити алебастр та гіпс на складі будматеріалів «КУБ» стало ще простіше, варто використати спеціальну форму замовлення, або ж зв’язатися з менеджерами, які допоможуть не лише придбати матеріали, але й проконсультують стосовно їх основних характеристик. За попередньої заявки вони ж розрахують потрібну кількість гіпсу для Вашого проекту. До речі, купівля гіпсу та алебастру оптом гарантує додаткову знижку.

Ми враховуємо особливість транспортування будматеріалів, тому пропонуємо доставку гіпсу та алебастру у Львові та по області, у тому числі й у такі міста: Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль тощо.

Крім алебастру та гіпсу купуйте на будівельній базі "КУБ" й інші необхідні матеріали: наливну підлогу, штукатурку, гіпсокартон, дошку, шифер тощо. Купувати за оптовими цінами вигдіше!

Алебастр і гіпс ціна у м. Львів - каталог із 3 товарів

Алебастр і гіпсЦінаНаявність:
Алебастр Г-4 (2 кг) Уточнюйте Під замовлення
Алебастр Г-4 (10 кг) Уточнюйте Під замовлення
Алебастр Г-5 (5 кг) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?