РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Пісок купити у Львові

Під замовлення
Пісок кар'єрний (фасований) (0,03 м3)
Пісок - гірська порода, подрібнена за рахунок природних процесів вивітрювання і припливів, а також штучного помелу кварцових порід. Найбільш поширеним у Львові є пісок кар'єрний, що має тонку структуру.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пісок купити у Львові

Пісок – це сипучий будівельний матеріал, який складається з зернинок твердих мінералів розміром 0,16-5 мм. Як правило, такий будівельний матеріал являється незамінним при виготовленні цементного чи гіпсового розчинів, а також бетону. Декорування прибудинкових територій та будівництво доріг ніколи не обходиться без використання піску. Купити недорого пісок високої якості у Львові ви завжди зможете в гуртівні «КУБ».

Показники якості піску, що впливають на його вартість

Характеристики піску обов’язково мають вплив на його якість та ціну. Серед них можна відмітити такі властивості:

  • відсоток сторонніх домішок;
  • щільність, яка вимірюється в м.куб.;
  • фракція – розмір піщинок;
  • вологість.

Дані характеристики напряму залежать від походження породи (природне чи штучне). Кар’єрний пісок навал найдешевший, тому його закупляють великими об’ємами, зазвичай його не фасують, на відміну від просіяного та митого піску. В таких видах піску дуже малий відсоток сторонніх домішок, його фасують, а ціна на нього вища.

При приготуванні будівельного розчину дуже важливо ураховувати однорідність піску, вона повинна бути однаковою по всьому об’єму розчина, що сприяє довговічності будівельних робіт. В залежності від призначення розчину в нього ще додають щебінь. Будбаза «КУБ» гарантує, що Ви замовите пісок відмінної якості, бо ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, які надають усі необхідні документи та сертифікати.

У разі виникнення тих чи інших питань стосовно властивостей матеріалу, рекомендуємо ознайомитись з його характеристиками на сайті чи зв’язатися з нашими кваліфікованими менеджерами, які нададуть вичерпну відповідь стосовно того чи іншого питання, а також розрахують потрібну кількість піску для виконання певних робіт.

Види піску, які можна купити у нас

Як свідчать відгуки про пісок від професіоналів, кожен з його видів адаптований для виконання конкретного виду робіт. Виділяють такі види піску:

  • навал;
  • кар’єрний;
  • митий.

Пісок кар’єрний (фасований) – гірська порода, подрібнена за допомогою природних процесів чи штучному подрібненню кварцових порід. Найпоширеніший у Львові пісок, який має тонку структуру.

Пісок навал – один з найпопулярніших у будівництві видів піску, який являє собою суміш неоднорідної фракції гірських порід з дрібними зернинками. Такий пісок має широкий діапазон використання, буває різних класів та призначення.

Пісок митий (фасований) – дрібна річкова порода кварцового піску, з гладкою формою піщинок. Такий варіант найчастіше використовується як декоративний наповнювач, гарно підходить для штукатурних та оздоблювальних сумішей.

Ліпша ціна на пісок та інші будматеріали на складі «КУБ» у Львові!

Серед переваг співпраці з нашою будбазою необхідно виділити не тільки високу якість товарів, а й безліч можливостей зекономити. Наприклад, коли замовляєте пісок оптом, отримуєте знижку на все замовлення, розміри якої повідомляє менеджер. Також ми регулярно проводимо низку акцій та розпродажів, що можуть бути Вам цікавими. Але найперше, що відрізняє нас від типових магазинів, це пряма співпраця з виробниками без посередників, тому ціни у нас більш лояльні.

Разом з тим Ви можете замовити доставку піску у Львові та за його межами по різноманітних містах області, зокрема: Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів та інші.

 

Пісок ціна у м. Львів - каталог із 1 товарів

ПісокЦінаНаявність:
Пісок кар'єрний (фасований) (0,03 м3) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?