РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Крейда і вапно купити у Львові

Під замовлення
Побілка вапнякова (2 кг)
Побілка вапнякова – це матеріал, призначений для вибілювання стін, стель і інших поверхонь всередині сухих приміщень. Це один з найбільш популярних матеріалів, який не втрачає своєї актуальності десятиліттями. Гуртівня КУБ пропонує замовити побілку вапнякову з доставкою за цінами від виробника.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Крейда (фасована) (2 кг)
Крейда (2 кг) - природний матеріал, який знайшов широке застосування у будівництві, завдяки поєднанню ціни і унікальних властивостей. Так, в будівництві найбільш затребувана будівельний крейда (відгуки - пряме тому підтвердження).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Крейда (фасована) (5 кг)
Незважаючи на прогресивне впровадження нових технологій, природна крейда (5 кг), як і раніше, користується широким попитом у побуті і будівництві. Так, у будівництві найбільш затребувана будівельна крейда (відгуки це неодноразово підтверджують).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вапно пушонка (гашене) (2 кг)
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, і для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вапно пушонка (гашена) (5 кг)
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичної пропитки, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вапно пушонка (гашене) (10 кг)
Вапно пушонка широко використовується для виготовлення пластичних, штукатурних і кладочних розчинів, побілки і фарбування внутрішніх приміщень, антисептичного просочування, як протипожежне фарбування, виготовлення силікатобетонів, для просочування дерев'яних конструкцій.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Крейда і вапно купити у Львові

Крейда і вапно – універсальні мілкодисперсні будівельні матеріали, призначені для побілення різноманітних твердих поверхонь. Багато хто замислюється, чим відрізняється кожен з варіантів побілу і який краще вибрати, адже ціна на них невисока. Ми пропонуємо замовити вапно і крейду на будівельній базі «КУБ» у Львові, за кращою ціною від кращих вітчизняних постачальників.

Головні властивості й відмінності крейди та вапна, які впливають на їх вартість

До загальних переваг, які формують позитивні відгуки про крейду та вапно, відносять:

  • натуральність та екологічність;
  • доступність – найдешевший варіант фінішного оздоблення приміщень;
  • насичений білий колір.

Відмінності вапнування й побілення крейдою полягають в наступному:

  • строк служби вапнування досягає 4 років, а побілення крейдою лише до 2 років;
  • вапнове побілення здатне затягувати невеликі тріщини;
  • стіни та стелі оброблені вапном практично не мажуться;
  • вапнуванння можна виконувати в вологих та холодних приміщеннях;
  • вапно являється гарним дезінфікуючим засобом, протистоїть різним видам грибків, плісняви та бактерій.

Єдиний мінус вапна – його алергічність, тому людям, схильним до алергічних реакцій, знаходитись в приміщеннях з пофарбованими вапном поверхнями не рекомендується. А крейдяний побіл, навпаки, алергії не викликає та відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. Ціна на той, чи інший товар, залежить не тільки від цих властивостей, а й від обсягів закупівлі, адже, чим більшу партію купує клієнт (наприклад, вапно оптом), тим дешевше обійдеться замовлення. Позитивно на ціноформування впливає і те, що матеріали постачають українські виробники.

Причини купити крейду та вапно

Оскільки крейда не впливає на алергіків, її широко застосовують в приміщеннях масового знаходження людей: дитячих садках, школах, під’їздах, цехах, складах. У свою чергу, вапно має дезінфікуючі властивості, тому вапнування використовують на тваринницьких фермах, зерносховищах, фасадах будівель і т.д. Також дуже часто вапном покривають бордюри, нижню частину стовбурів дерев та паркани. Для оздоблення фасаду також використовують фарбу, декоративну штукатурку, попереднього використавши утеплювачі.

Тому, вибираючи той чи інший будівельний матеріал, потрібно чітко знати, для яких цілей він буде використаний. Для деяких приміщень, можуть підійти обидва варіанти, головне, потрібно знати чим до цього була побілена поверхня, так як крейдою по вапну можна білити, а навпаки – ні, бо новий побіл ризикує відпасти. Якщо ви все ж таки не вирішили, вапно чи крейду кпити недорого, то консультанти будбази «КУБ» обов’язково допоможуть розібратись з цим питанням.

Чудовий сервіс та краща ціна крейди та вапна на складі будматеріалів «КУБ»!

Не гайте даремно часу на пошуки матеріалів по дрібним магазинам, все, що Вам потрібно, знаходиться на будбазі «КУБ» у потрібній кількості. Якісний продукт, чисельні програми лояльності та знижки гарантують, що співпраця з нами залишить виключно позитивні враження.

Доставка крейди та вапна у Львові та за його межі (наприклад, у такі міста, як Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди) відбувається максимально швидко, або ж Ви можете самостійно забрати підготовлені нами до відправки матеріали.

Крейда і вапно ціна у м. Львів - каталог із 6 товарів

Крейда і вапноЦінаНаявність:
Побілка вапнякова (2 кг) Уточнюйте Під замовлення
Крейда (фасована) (2 кг) Уточнюйте Під замовлення
Крейда (фасована) (5 кг) Уточнюйте Під замовлення
Вапно пушонка (гашене) (2 кг) Уточнюйте Під замовлення
Вапно пушонка (гашена) (5 кг) Уточнюйте Під замовлення
Вапно пушонка (гашене) (10 кг) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?