РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00
субота: 8.00 - 15.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(098) 234-98-45
(093) 170-14-17
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

CD-профіль купити у Львові

Ціна

грн.

Тип профілю:

Довжина профілю

Стельовий профіль Knauf CD-60 довжиною 4 м – це незамінний компонент сучасних підвісних стель та багаторівневих конструкцій, який використовується у процесі їх монтування. Будбаза КУБ, взявши орієнтир на кращі будматеріали, пропонує замовити стельовий профіль Knauf CD-60 у Львові на вигідних умовах.
Ціна: 89.03 грн.
Кількість:
Стельовий профіль Knauf CD-60 3 м – це незамінний елемент сучасних підвісних чи багаторівневих стель. Його універсальність дозволяє залучати матеріал і в інших будівничих чи ремонтних процесах.
Ціна: 67.22 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,35-0,38 мм.
Ціна: 35.79 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,35-0,38 мм.
Ціна: 46.66 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтажу металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,45 мм.
Ціна: 45.65 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,45 мм.
Ціна: 62.62 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,55 мм.
Ціна: 58.90 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,55 мм.
Ціна: 78.53 грн.
Кількість:
Під замовлення
Профіль для гіпсокартону CD 3 м економ
Економ профіль CD 48 - це полегшений профіль для облаштування гіпсокартонних конструкцій.Основні характеристики:ширина: 48 мм;висота: 18 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,38 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Профіль для гіпсокартону CD 4 м економ
Економ профіль CD 48 мм - це полегшений профіль для облаштування гіпсокартонних конструкцій. Даний профіль застосовується у вигляді опорного профілю у каркасах для монтажу гіпсокартону, під час облицювання стін та стель в умовах обмеженого простору.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Профіль для гіпсокартону CD 3 м (0,6мм)
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,60 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Профіль для гіпсокартону CD 4 м (0,6 мм)
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,60 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Профіль арочний CD 3 м (0,45 мм)
Профіль CD арочний, застосовується в стельово-стінових гіпсокартонних системах, в якості опорного профілю, під час монтажу арок та інших криволінійних елементів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
CD-профіль купити у Львові

CD, або ПП-профіль, – це опорний (стієчний) стельовий профіль, виготовлений з металу, товщина якого варіюється в межах від 0,38 до 0,6 мм. Даний вид профілю використовується при монтажі підвісних стель та для створення різних дизайнерських декоративних елементів.

Профіль CD застосовується у парі з UD профілем, і виконує основну роль при монтажі різних гіпсокартонних систем. Саме на основу, що складається переважно з CD профілю, кріпляться листи гіпсокартону, в той час, коли UD профіль монтується лише по периметру конструкції, і виконує направляючу функцію.

Переваги і ціна на ЦД профіль серед інших типів

CD – стієчний профіль, який служить для монтажу підвісних однорівневих і багаторівневих стель та інших систем, у тому числі й декоративних. Так, на нього опирається основна вага гіпсокартонної конструкції, в той час, як UD кріпиться лише по периметру, і задає напрямок для ЦД профілів.

Профільний каркас з використанням ПП-профілю має безліч переваг, та виграє у порівнянні з каркасом з деревини, чи кріпленням гіпсокартону на клейову суміш безпосередньо до стіни:

  • не є схильним до корозії, паразитарного інфікування, гниття;
  • дозволяє створити більшу кількість різних декоративних систем, відповідно до дизайнерської задумки;
  • є більш довговічним.

Профілі CD розрізняються не тільки за видами, а й за жорсткістю. Вибираючи профіль, необхідно чітко розуміти, які потреби він повинен задовільняти. Так, більш міцні профілі, з товщиною від 0,5 мм, використовуються для створення натяжної стелі та міжкімнатних стін.

Спеціалісти будівельної бази "КУБ", допоможуть замовити CD профіль за оптимальною ціною, який буде відповідати саме Вашим потребам.

Особливості використання та вартість CD профілю

Ринок будівельних матеріалів невпинно розвивається не тільки в бік задоволення потреб споживачів, а й в бік спрощення роботи з різними матеріалами та полегшення монтажу конструкції, саме цим викликаний неспадаючий попит на гіпсокартонні профільні системи.

Кріплення гіпсокартону та металевого каркасу виконується за допомогою саморізів, спеціальних підвісів та з’єднувачів. За допомогою рівня наноситься розмітка, відповідно до якої, з кроком у 40-60 см, закріплюється CD профіль.

При монтажі CD профілю, особливу увагу слід приділити правильному розрізанню профілю на відрізки необхідної довжини. Так, зважаючи на те, що сталевий профіль вкритий спеціальним цинковим покриттям, яке подовжує загальний термін експлуатації профілю, дуже важливо його не пошкодити під час розрізання.

Спеціалісти наголошують, що для цього слід використовувати виключно ножиці по металу, бо використання болгарки є неприйнятним, адже порушує антикорозійне покриття.

На сайті будівельної бази "КУБ", Ви зможете підібрати необхідний профіль CD, відгуки на який від наших постійних клієнтів, свідчать про його високу якість та низьку ціну, у порівнянні з іншими магазинами Львова. Крім того, за бажанням, Ви зможете отримати у режимі он-лайн, за допомогою інтернет чату, чи скориставшись телефонною консультацією інформацію, щодо будь-якого будівельного матеріалу чи обладнання, наявного у продажі.

Чому на базі "КУБ" у Львові можна купити СД-профіль за найбільш вигідною ціною?

Для наших клієнтів, ми пропонуємо купити недорого СД-профіль, необхідної довжини та ширини за рахунок того, що ми співпрацюємо безпосредньо з виробниками металево-профільних конструкцій в Україні.

Ми принципово не залучаємо до співпраці посередників - це дозволяє виставляти ціну на СД профіль та інші елементи каркасно-гіпсокартонної конструкції, на рівні оптових у Львові. Окрім того, ми не витрачаємо кошти на оренду торгівельних полиць у магазинах, що однозначно впливає на підсумкову вартість СД-профілю для споживача; наш торгівельний майданчик — віртуальний, тому для наших клієнтів, ціна на CD-профіль (Львів) на будівельній базі "КУБ" — оптова. До того ж, при покупці СД-профілю гуртом, Ви можете отримати додаткову знижку.

Купуючи CD-профіль великою партією на будівельній базі "КУБ", Ви можете або забрати Ваше замовлення самостійно, або замовити недорого доставку профілів для гіпсокартону у будь-який район Львова або Львівської області.

CD-профіль купити у Львові - полезные статьи:

Направляющий UD (УД) профиль, служащий основой для монтажа несущего профиля. Он монтируется первым по периметру будущей конструкции; несущий СD (ЦД) профиль - элемент, на который приходится основная нагрузка в конструкции.

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Львові та області

Знайшли помилку?