РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Кріплення для гіпсокартону купити у Львові

Основні характеристики:довжина: 125 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,6 мм;несуча спроможність: 30 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 2.82 грн.
Кількість:
Основні характеристики:довжина: 125 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,8 мм;несуча спроможність: 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 2.98 грн.
Кількість:
Основні характеристики:довжина: 125 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;несуча спроможність: 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Ціна: 4.54 грн.
Кількість:
П-подібний підвіс являє собою смугу з наскрізною перфорацією, виготовлену методом холодного штампування з оцинкованої сталі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Основні характеристики:довжина: 110 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: подовжувач.З'єднувач використовується для поздовжнього стикування CD-профілів.
Ціна: 3.13 грн.
Кількість:
Основні характеристики:довжина: 60 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: дворівневий.З'єднувач кутовий CD, призначений для кріплення поперечних CD-профілів на одному рівні. Служить для монтажу складних гіпсокартонних конструкцій.
Ціна: 3.64 грн.
Кількість:
Основні характеристики:довжина: 60 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,8 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: хрестоподібний, однорівневий.Універсальне з'єднання КРАБ застосовується для кріплення несучих відрізків СD-профілю до основних профілів у підвісній стелі.
Ціна: 7.17 грн.
Кількість:
Основні характеристики:товщина: 0,8 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: поворотний.Анкерний підвіс використовується в якості підвісного елементу для CD-профілів, під час монтажу каркасів підвісних стель.
Ціна: 6.05 грн.
Кількість:
Основні характеристики:товщина: 0,8 мм;матеріал: сталь;тип: дворівневий.Підвіс дворівневий застосовується для з'єднання CD-профілю в поперечному напрямку, при багаторівневій системі підвісної стелі.
Ціна: 3.07 грн.
Кількість:
Пружинний підвіс призначений для закріплення гіпсокартонних плит. Він використовується під час монтування металевого каркаса дворівневої стелі як з'єднуючий елемент - скріплює несучі та напрямні профілі між собою, з метою вирівнювання каркаса по площині.
Ціна: 3.69 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (250 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 1.62 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (500 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 2.85 грн.
Кількість:
Відгуки на підвіс спиця-гачок 1000 мм свідчать про виняткову значущість цієї деталі під час монтажу каркаса підвісної стелі (армстронг, під гіпсокартон), що дозволяє, за рахунок довжини, значно (до 1 м) змінити рівень висоти стелі, що монтується, щодо перекриття.
Ціна: 5.89 грн.
Кількість:
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 1.62 грн.
Кількість:
Де використовують підвіс спиця-петля і в чому його значення?Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 3.20 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (1000 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: 5.89 грн.
Кількість:
Під замовлення
Підвіс спиця-гачок 125
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (125 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Підвес спиця-петля 125
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-петля (125 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на якій кріпляться напрямні профілі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Стрічка звукоізолююча Діхтунг Ізолон (Izolon) (50 мм)
Дихтунг (Діхтунгсбанд) - стрічка, що самоклеїться, яку використовують з метою забезпечення додаткової звукоізоляції в металевих каркасах під гіпсокартон.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Кріплення для гіпсокартону купити у Львові

Кріплення для гіпсокартону – це спеціальні металеві вироби, які використовуються при монтажі листів гіпсокартону металевими профілями. Для профілів, звичайно, потрібні особливі кріплення декількох видів для з’єднання з опорною поверхнею (підлога, стеля, стіни) та один з одним. Купити недорого кріплення для профілів у Львові ви можете на будівельній базі «КУБ», де надійність та якість товару підтверджена всіма документами, які надають перевірені вітчизняні та закордонні виробники будівельних матеріалів.

Характеристики кріплень, які впливають на вартість товару

Вибираючи кріплення для гіпсокартону необхідно звернути увагу на такі властивості:

 • тип кріплення (підвіс прямий, анкерний, з’єднувальний та ін.);
 • несуча властивість – максимально допустиме навантаження;
 • товщина кріплень, яка напряму впливає на їх несучу властивість;
 • довжина, яка визначає максимальну відстань від несучої опори до профілю;
 • ширина;
 • матеріал та наявність оцинковки.

Функціональність виробів для монтажу гіпсокартону незалежно від ціни

Кріплення для профілів можна поділити на підвіси та з’єднання. Кожен з цих видів має декілька модифікацій, а їх вартість напряму залежить від параметрів та функцій виробів. Найпопулярнішими моделями підвісів являються такі:

 • прямий П-подібний, призначений для з’єднування CD-профілів зі стіною чи стелею;
 • анкерний поворотний підвіс призначений для каркасів підвісної стелі, з тонким регулюванням висоти;
 • дворівневий підвіс необхідний для створення багаторівневих систем.

Найпопулярнішим в використанні, як свідчать відгуки про підвіси, вважається прямий, він має помірну ціну, що робить його більш доступним. Інші моделі використовуються набагато рідше, бо мають певні особливості конструкції.

З’єднувачі профілів дуже часто експлуатуються при монтажі, їхні моделі мають різні характеристики, тому такі кріплення можна розділити на декілька типів:

 • для повздовжнього стикування CD-профілів з стелею або стіною;
 • кутовий з’єднувач використовується для поперечних профілів, розташованих на одному рівні;
 • «краб» - універсальний хрестоподібний однорівневий з’єднувач.

Для тих, в кого виникають сумніви, стосовно правильного вибору кріплень для профілів, працюють менеджери консультанти будбази «КУБ», які допоможуть визначитись з замовленням, професійно та відповідально ставлячись до запитань кожного клієнта. Завітайте також до розділу «Школа ремонту» на сайті, щоб дізнатися специфіку роботи з інструментами та покращити техніку виконання ремонту.

Будбаза «КУБ» - краще місце, щоб купити кріплення для профілів!

У процесі будівництва та ремонту не завжди виникає потреба замовити виключно габаритні будматеріали, часто потрібні й такі елементи, як кріплення. Наша гуртівня «КУБ», співпрацюючи з кращим в Україні виробником – «Профіль України», гарантує високу якість їх продукції та доступні ціни, оскільки між нами немає посередників. Також, замовлення кріплень для профілів оптом гарантує суттєву знижку.

Також власними силами ми проводимо доставку кріплень та усієї продукції, що ми пропонуємо купити. Замовлення буде привезено за вказаними адресами у Львові та по області, в тому числі й у такі міста: Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква.

Знайшли помилку?