РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Герметик купити у Львові

Знижка
Герметик акриловий Церезіт CS-7 (Ceresit CS-7) (280 мл)
Хочете купити за 53.06 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик акриловий Церезіт CS-7 — це засіб, призначений для герметизації конструкцій з алюмінію, ПВХ, дерева та металу; герметизації збірних елементів конструкцій, заповнення тріщин всередині та зовні будівель, обробки стиків і з’єднань умивальників, ванн і душових кабін у ванних кімнатах, нанесення на з’єднувальні елементи між кухонним обладнанням і облицюванням стіни, обробки з’єднань труб центрального опалення та водопроводу.
Ціна 62.71 грн.
Кількість:
Makroflex NX108 - нейтральний силіконовий герметик, який має  гарну адгезію до різних поверхонь, таким, як скло, плитка, кераміка, метали (алюміній, цинк, мідь і т.д.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Герметик силіконовий Makroflex SX 101 однокомпонентний, застигає під впливом вологості повітря. Санітарний, містить антисептики, які перешкоджають утворенню та поширенню цвілі. Ідеальний вибір для приміщень з підвищеною вологістю, таких як ванні, санвузли, кухні та ін.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Санітарний силіконовий герметик Makroflex SX101 призначений для використання у вологих приміщеннях. Містить фунгіциди, що перешкоджають утворенню цвілі, що робить його особливо ефективним в приміщеннях з вологим середовищем. Стійкий до впливу озону і УФ випромінювання.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Герметик-клей Sika Sikaflex 11FC володіє прекрасною адгезією до будівельних поверхонь. Є універсальним засобом для якісного ущільнення з'єднань і надійного склеювання різних елементів і підстав. На його характеристики не впливають волога і перепади температур.
Ціна 186.42 грн.
Кількість:
Герметик-клей Sika Sikaflex 11FC – це шовний герметик і універсальний клей, тому матеріал придатний для різних областей. Використовується як шовний герметик на вертикальних і горизонтальних швах, забезпечуючи звукоізоляцію труб між бетоном і листової обшивкою.
Ціна 186.42 грн.
Кількість:
Поліуретановий клей-герметик Sikaflex-11FC вже готовий до використання. Застосовується для якісної герметизації швів і приклеювання різних елементів при проведенні монтажних робіт. Підходить для надійної фіксації порогів, плінтусів, сходинок і не важких облицювальних матеріалів.
Ціна 186.42 грн.
Кількість:
Санітарний герметик має основне призначення — надійно заповнити щілини між плиткою або кахлем, не допустити розмноження грибка. Прозорий силікон в просвітах кахельної кладки виглядає природно. Він виконує функцию гідроізоляції та біологічного захисту, залишаючись непомітним.
Ціна 46.50 грн.
Кількість:
Однокомпонентний універсальний силіконовий герметик для герметизації швів і з'єднань в кухнях, ванних кімнатах, душових кабінах, санвузлах, лазнях, а так само для герметизації швів і стиків дверних і віконних блоків, для приклеювання, керамічної плитки, порцеляни, скла та скловиробів.
Ціна 46.50 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) прозорий (280 мл)
Хочете купити за 110.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 – це засіб, призначений для герметизації швів і стиків у ванних кімнатах, душових кабінах, басейнах, санвузлах, кухнях та інших приміщеннях і спорудах, що експлуатуються у вологому середовищі; заповнення швів облицювання у вологих приміщеннях із плитки будь-якого виду, окрім мармурової.
Ціна 130.18 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) білий (280 мл)
Хочете купити за 110.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 – це спеціальний засіб, який використовується для герметизації стиків і з'єднань під час установки сантехніки, а також для фіксації і герметизації кухонних приладів, вентиляційних установок і трубопроводів, полірування алюмінієвих рам.
Ціна 130.18 грн.
Кількість:
100% -ий силіконовий герметик Budmonster призначений для герметизації швів і з'єднань в ванних кімнатах, лазнях, душових кабінах, санвузлах, кухнях. Має чудову адгезію до дерева, металу, пластику, скла, кераміки, кахлю. Водонепроникний, еластичний, стійкий. У комплекті наконечник-аплікатор.
Ціна 61.43 грн.
Кількість:
Універсальний силіконовий герметик призначений для герметизації швів і з'єднань в приміщеннях (кухня, ванна кімната, санвузол, лазня та ін.), стиків віконних блоків і дверей, а також для кріплення керамічних плиток, порцеляни і скла.
Ціна 40.95 грн.
Кількість:
Sika Sikasil Universal – однокомпонентний вологостійкий силіконовий герметик на оцтовокислій основі. Підходить для різних гладких поверхонь (наприклад, скло, кераміка, алюміній).
Ціна 112.79 грн.
Кількість:
Sika Sikasil Universal – це однокомпонентний вологостійкий силіконовий герметик на оцтовокислій основі. Підходить для різних гладких поверхонь (наприклад, скло, кераміка, алюміній).
Ціна 122.62 грн.
Кількість:
Однокомпонентний силіконовий герметик Sika Sanisil підходить для проведення монтажних робіт в санітарних приміщеннях (кухня, ванна кімната, туалет, пральня). Надійно ущільнює шви між обладнанням і облицювальними матеріалами з кераміки, виключає утворення грибків і плісняви ​​на покриттях.
Ціна 88.14 грн.
Кількість:
Герметик Sika Sanisil - це однокомпонентний силіконовий герметик для конструкцій, де необхідна стійкість до утворення грибків і плісняви. Sanisil застосовується для герметизація швів і з'єднань в санітарних приміщеннях: туалети, ванни, кухні, пральні і т.д.
Ціна 88.14 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик акриловий Момент (Moment) білий (420 гр)
Хочете купити за 62.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик акриловий Момент застосовується на пофарбованих та полакованих поверхнях, бетоні, цеглі, дереві, ПВХ, гіпсових плитах, пористих поверхнях, тощо. Не підходить для герметизації швів, що перебувають під постійним впливом води.
Ціна 73.63 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-24 (Ceresit Silikon Universal CS-24) білий (280 мл)
Хочете купити за 108.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик Церезіт CS-24 — це універсальний засіб, призначений для герметизації віконних і дверних блоків, склопакетів, герметизації швів збірних огороджувальних конструкцій з бетону, металу, скла, для виконання деформаційних швів в басейнах, резервуарах, теплоізоляційних системах фасадів.
Ціна 128.08 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик термостійкий Церезіт CS-28 (Ceresit CS-28) (300 мл)
Хочете купити за 143.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик термостійкий Церезіт CS-28 — це продукт, призначений для герметизації елементів при будівництві, а саме склеювання елементів, що піддаються впливу високих температур; герметизація стиків металевих елементів; герметизація насосів і електродвигунів; герметизація стиків, що піддаються тривалому температурного впливу (наприклад, при будівництві печей і димоходів).
Ціна 169.73 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-24 (Ceresit Silikon Universal CS-24) прозорий (280 мл)
Хочете купити за 108.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик Церезіт CS-24 — це універсальний герметик, призначений для герметизації віконних і дверних блоків, склопакетів, герметизації швів збірних огороджувальних конструкцій з бетону, металу, скла, для виконання деформаційних швів в басейнах, резервуарах, теплоізоляційних системах фасадів.
Ціна 128.08 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Момент (Moment) універсальний прозорий (280 мл)
Хочете купити за 99.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик служить для усунення протікання і протягів. На кухні і в ванній кімнаті, на дачах, в гаражах та автомобілях він забезпечує довговічну і еластичну герметизацію. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Незамінний для ущільнення віконних рам.
Ціна 117.23 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Момент (Moment) санітарний білий (280 мл)
Хочете купити за 100.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Момент склеює такі матеріали, як стики ванни і раковини, душових кабін іншої сантехніки, вікна та двері, стики кухонної мийки та робочих поверхонь на кухні.
Ціна 119.03 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик бітумний Церезіт CS-27 (Ceresit CS-27) (300 мл)
Хочете купити за 98.47 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик на основі бітуму Ceresit CS-27 має таку сфера застосування: герметизація тріщин, зазорів і стиків в дахах, герметизація стиків між елементами покрівлі та дренажу, швидке усунення протікання в елементах дахів, холодний клей для всіх типів матеріалів покрівлі, аварійний ремонт навіть в умовах дощу, обробка стиків в будівництві.
Ціна 116.38 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Момент білий (280 мл)
Хочете купити за 99.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Момент (280 мл), використовується для усунення протікання і протягів. Володіє міцністю і високою еластичністю, переносить великі перепади температур і атмосферні опади.
Ціна 117.23 грн.
Кількість:
Герметик купити у Львові

Область застосування герметиків: відгуки про герметики і рекомендації фахівців

Герметики - спеціальні хімічні речовини, призначені для заповнення щілин і тріщин в різних поверхнях, з метою створення водо- і повітронепроникного шару. Герметики - ноухау, яке зараз широко використовується у будівництві, адже з його допомогою, можна захистити приміщення від попадання опадів, і зробити менш схильним до перепадів температур, за рахунок дуже високої адгезії з іншими поверхнями.

На думку фахівців, герметики значно спрощують проведення будівельних робіт, при усуненні щілин під час монтажу, а також при здійсненні ремонтних робіт. Щоб результат герметизації максимально відповідав вашим очікуванням, наші фахівці  рекомендують підібрати основу герметика, технічні характеристики якого будуть максимально відповідати умовам його використання.

Залежно від основи, герметики діляться на 5 видів, кожен з яких має свої технічні характеристики:

  1. Акрилові. Призначені для використання тільки всередині приміщення, адже вони погано переносять перепади температур, при цьому легко обробляються, і мають найнижчу ціну.
  2. Поліуретанові. Мають високу адгезію, тому їх можна використовувати навіть для герметизації щілин в металі. Широко використовуються при зовнішніх і внутрішніх роботах, найчастіше застосовуються при облаштуванні дахів, систем вентиляції та встановлення кондиціонерів.
  3. Тіоколові. Характеризуються найвищою адгезію серед всіх видів герметиків, при цьому вони стійкі до хімічних впливів, а температура їх експлуатації має дуже широкий діапазон (від -50 до +130 оС). Вони добре взаємодіють з металами, застосовуються в цехах, бензоколонках, гаражах.
  4. Бітумні. Вони нестійкі до високих температур, але при цьому добре переносять перепади вологості, мають високу адгезію з такими будівельними матеріалами, як цегла, піно-і газобетон і деревина. Найчастіше використовуються при облаштуванні фундаменту, і для гідроізоляції покрівлі і стовпів.
  5. Силіконові. Це вид універсальних герметиків, які добре взаємодіють з різними середовищами, еластичні, водонепроникні, мають оптимальну температуру експлуатації (-30 до +60 оС). Але при цьому цей тип неможливо покрити фарбою: вона відшаровується від поверхні, попередньо розкритої таким типом герметика. Також варто враховувати, що перш ніж нанести новий шар герметика, необхідно цілком прибрати існуючий шар, інакше не відбудеться адгезії нового шару з попереднім.

Ціна на герметики варіюється в залежності від технічних характеристик кожного з типів. При цьому, найдешевшими є акрилові герметики, а найдорожчими - тіоколові.

Купити герметики недорого Львів

Здійснити покупку герметиків Ви можете не виходячи з дому: замовте герметики на будбазі "КУБ", і, при необхідності, ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку Львова та Львівської області. При цьому, ви також можете заощадити: на будівельній базі "КУБ" ціна на герметики нижча, ніж в середньому по Львову, за рахунок того, що ми працюємо з постачальниками безпосередньо. При цьому, у нас ви можете купити герметики оптом чи в роздріб будь-яких типів (наприклад, купити силіконовий герметик), ціна на герметики безпосередньо залежить від обсягу покупки: зі збільшенням обсягу покупки, вартість кожної окремої упаковки зменшується. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за знижками, які ми пропонуємо, завдяки яким, ви можете зробити покупку за ще більш вигідною.

Детально дізнатися про переваги та способи застосування конкретних типів будівельної хімії, про технічні характеристики, ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки про герметики.

Залишилися запитання щодо якості товару, виробників аналогічних товарів, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази "КУБ", ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту герметиків.

Герметик ціна у м. Львів - каталог із 30 товарів

ГерметикЦінаНаявність:
Герметик акриловий Церезіт CS-7 (Ceresit CS-7) (280 мл) 53.06 грн. В наявності
Герметик силіконовий Макрофлекс NX 108 (Makroflex) нейтральний (290 мл) Уточнюйте Під замовлення
Герметик силіконовий Макрофлекс SX 101 (Makroflex) санітарний білий (290 мл) Уточнюйте Під замовлення
Герметик силіконовий Макрофлекс SX 101 (Makroflex) санітарний прозорий (290 мл) Уточнюйте Під замовлення
Герметик-клей поліуретановий Sika Sikaflex 11FC (Сікафлекс 11ФК) чорний (300 мл) 186.42 грн. В наявності
Герметик-клей поліуретановий Sika Sikaflex 11FC (Сікафлекс 11ФК) білий (300 мл) 186.42 грн. В наявності
Герметик-клей поліуретановий Sika Sikaflex 11FC (Сікафлекс 11ФК) бежевий (300 мл) 186.42 грн. В наявності
Герметик силіконовий санітарний Будмонстр (Budmonster) прозорий (260 мл) 46.50 грн. В наявності
Герметик силіконовий санітарний Будмонстр (Budmonster) білий (260 мл) 46.50 грн. В наявності
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) прозорий (280 мл) 110.15 грн. В наявності
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) білий (280 мл) 110.15 грн. В наявності
Герметик силіконовий Будмонстр (Budmonster) прозорий (280 мл) 61.43 грн. В наявності
Герметик силіконовий Будмонстр (Budmonster) білий (260 мл) 40.95 грн. В наявності
Герметик силіконовий Sika Sikasil Universal прозорий (300 мл) 112.79 грн. В наявності
Герметик силіконовий Sika Sikasil Universal білий (300 мл) 122.62 грн. В наявності
Знайшли помилку?