РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Клейові суміші купити у Львові

Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг)
Хочете купити за 125.84 грн. Уточнюйте у менеджера!
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна 132.90 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг)
Хочете купити за 103.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Церезит СМ 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 109.37 грн.
Кількість:
Шпалерний клей "Метилан Універсал Преміум" (0,25 кг) відноситься до універсальних, він призначений для приклеювання вінілових, а також паперових шпалер всіх типів (дуплекс, гладкі, структурні, гофровані, тощо).
Ціна 85.05 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг)
Хочете купити за 64.70 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Ціна 67.10 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для керамограніту Ансерглоб ВСХ 44 (Anserglob BCX 44) (25 кг)
Хочете купити за 154.39 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площини, які можуть деформуватися, а також, схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна 160.10 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг)
Хочете купити за 63.95 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна 66.32 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для гіпсокартону ПЛАТО Фіксер (PLATO Fixer) (15 кг)
Хочете купити за 68.33 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для гіпсокартону PLATO Fixer — це універсальний клейовий матеріал, призначений для надійної фіксації гіпсокартону на цегляних, бетонних, газобетонних та інших поверхнях.
Ціна 71.43 грн.
Кількість:
Суміш для заповнення швів Ансерглоб Фуга – це спеціальний засіб, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з кераміки, каменю, керамограніта, скла, мармуру укладеними на міцну основу, схильну до періодичної деформації, а також інтенсивному періодичному впливу води.
Ціна 49.34 грн.
Кількість:
Клей для склополотна Семін COLLE TDV - це готовий клей без запаху на водній основі. Застосовується для приклеювання скловолокна або склошпалер під фарбування. Використовується всередині приміщень на стінах та стелях. Рекомендується як для звичайних, так і для вологих приміщень.
Ціна 525.15 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для натурального та штучного каменю Церезіт СМ-117 (Ceresit CM-117) (5 кг)
Хочете купити за 96.69 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Ceresit CM-117 – це клейова суміш, призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, керамограніту, застосовується всередині і зовні будинків. Найчастіше її беруть для якісного облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь.
Ціна 100.21 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для каменю еластичний Міра 3110 Уніфікс (MIRA 3110 unifix) Тепла підлога (15 кг)
Хочете купити за 216.22 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для каменю еластичний Міра 3110 Уніфікс – це спеціальна суміш, призначена для укладання керамічної, керамогранитной, кам'яної плитки, мозаїки на підлогу і стіни. Застосовується всередині і зовні приміщень. Водостійкий, морозостійкий. Підходить для електричної і водяної систем "тепла підлога".
Ціна 235.87 грн.
Кількість:
Клей для склополотна Дюфа (Dufa) Glasgewebekleber D625 – це спеціальний клеючий засіб, який використовується для приклеювання склополотна, вінілових і текстильних шпалер, фотошпалер всередині приміщень.
Ціна 468.93 грн.
Кількість:
Клей для склополотна Дюфа Glasgewebekleber D625 – це спеціальний матеріал, який використовується для приклеювання склополотна, фотошпалер, вінілових і текстильних шпалер всередині приміщень. Купити недорого клей для склополотна Dufa Glasgewebekleber D625 Ви можете в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна 244.33 грн.
Кількість:
Клей для шпалер Метилан Вініл – це клей, призначений для приклеювання вінілових, структурних, рельєфних, текстильних, шовкографічних та інших спеціальних шпалер, а також всіх видів паперових шпалер. Ви можете купити недорого клей для шпалер Metylan Вініл на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна 78.32 грн.
Кількість:
Клей для шпалер Метилан Вініл Преміум  – це спеціальний засіб, який використовується для наклеювання вінілових, структурних, рельєфних, текстильних, шовкографічних та інших спеціальних шпалер.
Ціна 82.25 грн.
Кількість:
Клей шпалерний Метилан – це спеціальний засіб, призначений для приклеювання флізелінових шпалер. Купити недорого клей шпалерний Metylan для флізеліну Ви можете на будбазі КУБ у Львові.
Ціна 93.60 грн.
Кількість:
Клей шпалерний Метилан Скловолокно Преміум – це клейовий засіб, призначений для наклеювання склошпалер, кашированих склошпалер (на паперовій основі), флізелінових склошпалер, структурних шпалер під фарбування на флізеліновій основі.
Ціна 156.25 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Момент термостійкий (25 кг)
Хочете купити за 175.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент термостійкий (25 кг) – це спеціальна суміш, призначена для облицювання керамічною і фаянсової плиткою, з розмірами плиток не більше 30х30 см. Застосовується на бетоні, цеглі, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхнях всередині приміщень.
Ціна 181.94 грн.
Кількість:
Універсальний акриловий монтажний швидкотвердіючий клей Budmonster на водній основі призначений для скріплення і склеювання елементів стельових, стінних і підлогових панелей, наличників, різних елементів з дерева, фанери, ДВП, ДСП, гіпсокартону, кераміки, кахлю та інших матеріалів, для їх приклеювання до основи з бетону, цегли, гіпсу, штукатурки, дерева і металу.
Ціна 40.95 грн.
Кількість:
Акриловий рідкий цвях на водній основі BudmonsteR Prime призначений для кріплення і склеювання елементів стельових, стінних, підлогових панелей, наличників, частин з дерева, фанери, ДСП, ДВП, гіпсокартону, кераміки, кахлю та ін. матеріалів до основ з бетону, цегли, гіпсу, штукатурки, дерева, металу.
Ціна 46.12 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для деревини Момент Столяр (125 гр)
Хочете купити за 29.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей Момент Столяр виробник рекомендує застосовувати при складанні та ремонті меблів. Можна використовувати також для склеювання паперу, картону або навіть соломи. З його допомогою разом з дітьми можна створювати своїми руками художні вироби, подарунки для близьких людей.
Ціна 30.44 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для деревини Момент (Moment) Столяр (250 гр)
Хочете купити за 56.36 грн. Уточнюйте у менеджера!
Момент Столяр — універсальний вологостійкий клей для всіх порід дерева на основі водної дисперсії. Продукт представлений в сучасній пластиковій упаковці, що забезпечена спеціальним носиком для комфорту застосування та зручності зберігання.
Ціна 58.41 грн.
Кількість:
Клей ПВА – універсальна клейка речовина, яка зустрічається у школярів, будівельників, столярів і каменярів. Застосовувати подібний продукт можна в самих різних цілях, аж до укладання плитки. Купити недорого клей ПВА 2 л завжди можна на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна 96.05 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для шпалер Момент (Moment) Класік (190 гр)
Хочете купити за 38.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для шпалер Момент Класік призначений для наклеювання всіх видів паперових шпалер: одношарових, дуплексу, гофрованих, стельових, структурних, грубоволокнистих, піношпалер. Наноситься на заґрунтовані і підготовлені поверхні. Для приготування змішується з холодною водою і перемішується.
Ціна 39.60 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для шпалер Момент (Moment) Класік (95 гр)
Хочете купити за 18.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей Момент Класік призначений для якісного та надійного приклеювання різних видів паперових шпалер. У складі є антигрибкові компоненти. Клей не має різкого запаху.
Ціна 18.81 грн.
Кількість:
Клейові суміші купити у Львові

Клейові суміші – це порошкова маса, що складається з багатьох компонентів, специфічного призначення. Її основна задача полягає у забезпеченні довготривалої фіксації будматеріалів різної природи. Якісні клейові суміші продають інколи у готовому вигляді, але найчастіше у форматі сухої речовини, яку треба розводити водою. Щоб не витрачати забагато часу на пошуки та придбання клейових сумішей у Львові, одразу ж звертайтесь на будбазу «КУБ», де також знайдете низку будівельних матеріалів та інструментів найкращої якості.

Різновиди та ціна клейових сумішей

Найчастіше видова класифікація сумішей базується на основному складнику. Існує детальна класифікація і за сферою призначення та матеріалом взаємодії.

 • цементні;
 • полімерні;
 • гіпсові;
 • бітумні;
 • епоксидні.

Кожен з типів суміші використовується суворо за призначенням, адже їх несумісність х будматеріалами може зіпсувати усю роботу, що потягне за собою додаткові витрати. Продаж клейових сумішей та інших будматеріалів – це не єдине, на чому ми спеціалізуємось. Ми пропонуємо також кваліфіковані консультації щодо характеристик матеріалу. Більш того, на сайті нашого складу є спеціальний розділ «Школа ремонту», де спеціалісти розкривають специфіку роботи з тим чи іншим будматеріалом. Наголосимо, що вартість клейових сумішей формується на вигідних для покупця засадах, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками, що позбавляє необхідності залучати посередників (а це зумовило б підвищення ціни).

Купити клейові суміші у нас – значить, отримати якісний продукт

Ми відповідаємо за якість продукту, оскільки сумлінно обираємо виробників, які неодмінно дотримуються технології виготовлення тих чи інших матеріалів. Наскільки різними не були багатокомпонентні суміші, але загалом вони мають відповідати таким критеріям:

 1. Здатність витримувати перепади температур. Окремі види мають бути стійкими до високих чи низьких температур, особливо це актуально для клею, що використовується ззовні будівлі.
 2. Водостійкість, знову ж, для вуличних робіт це незамінна якість, без компромісів.
 3. Адгезія до поверхні та матеріалу, що наклеюють.
 4. Еластичність, пластичність та швидкість висихання, що загалом покращує роботу та пришвидшує темпи виконання задач.
 5. Екологічна безпека. Це вкрай важливо, особливо, для робіт в приміщеннях.

Дійсно хороші клейові суміші від виробника відповідають усім основним стандартам якості. На складі будматеріалів «КУБ» з легкістю можна купити клейові суміші у Львові від провідних брендів (Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер, Момент), проте цього замало, адже також треба вміти використовувати вся переваги продукту. Наголосимо на матеріалах, з якими використовують різноманітні суміші, це зокрема: шпалери, пінопласт, пінополістирол, керамограніт, лінолеум та інші. Закономірно, що для кожного з матеріалів можна замовити клейову суміш свого типу.

Клейові суміші за призначенням

 1. Облицювання. За їх допомоги прикріплюють оздоблювальні матеріали.
 2. Мурування. Використовуються у процесі зведення стін.
 3. Утеплення. Для фасадних робіт у процесі прикріплення утеплювальних плит.

Щоб купити недорого клейові суміші, зателефонуйте до нас, або ж скористайтеся перевагами сайту. У разі потреби наші спеціалісти проконсультую у повній мірі.

Звертайтесь до складу будівельних матеріалів «КУБ», де схвальні відгуки про клейові суміші важливий критерій вибору!

Як уже було сказано, ми працюємо з кращими виробниками, які гарантують якість свого продукту та мають добру репутацію. Про наш правильний вибір свідчать гарні відгуки професіоналів після роботи з тою чи іншою сумішшю. Пряма співпраця з виробниками дозволяє сформувати лояльні ціни, а замовлення сумішей оптом дозволить очікувати на додаткову знижку. Також рекомендуємо слідкувати за інформацією на нашому сайті, щоб не пропустити акції та розпродажі, які ми регулярно влаштовуємо.

Доставка клейових сумішей у потрібній кількості та цікавих для вис виробників можлива у Львові, проте це не єдине місто, куди ми доправляємо замовлення. Ми працюємо і з областю, тому розраховуйте на доставку і у Дрогобич, Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль та інші міста області.

Клейові суміші ціна у м. Львів - каталог із 204 товарів

Клейові сумішіЦінаНаявність:
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг) 125.84 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг) 103.62 грн. В наявності
Клей для шпалер Метилан Універсал Преміум (Metylan) (0,25 кг) 85.05 грн. В наявності
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг) 64.70 грн. В наявності
Клей для керамограніту Ансерглоб ВСХ 44 (Anserglob BCX 44) (25 кг) 154.39 грн. В наявності
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг) 63.95 грн. В наявності
Клей для гіпсокартону ПЛАТО Фіксер (PLATO Fixer) (15 кг) 68.33 грн. В наявності
Суміш для заповнення швів Ансерглоб Фуга (Anserglob Fuga) біла (1 кг) 49.34 грн. В наявності
Клей для склополотна Semin Colle TDV вологостійкий (10 кг) 525.15 грн. В наявності
Клей для натурального та штучного каменю Церезіт СМ-117 (Ceresit CM-117) (5 кг) 96.69 грн. В наявності
Клей для каменю еластичний Міра 3110 Уніфікс (MIRA 3110 unifix) Тепла підлога (15 кг) 216.22 грн. В наявності
Клей для склополотна Дюфа (Dufa) Glasgewebekleber D625 (10 кг) 468.93 грн. В наявності
Клей для склополотна Дюфа (Dufa) Glasgewebekleber D625 (5 кг) 244.33 грн. В наявності
Клей для шпалер Метилан (Metylan) Вініл (300 гр) 78.32 грн. В наявності
Клей для шпалер Метилан (Metylan) Вініл Преміум (300 гр) 82.25 грн. В наявності
Знайшли помилку?