РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 22.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Клейові суміші купити у Львові

Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг)
Хочете купити за 126.93 грн. Уточнюйте у менеджера!
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 131.68 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг)
Хочете купити за 107.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 111.02 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг)
Хочете купити за 64.10 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Ціна: 66.50 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для керамограніту Ансерглоб ВСХ 44 (Anserglob BCX 44) (25 кг)
Хочете купити за 152.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площини, які можуть деформуватися, а також, схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна: 158.67 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг)
Хочете купити за 63.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 65.72 грн.
Кількість:
Суміш для заповнення швів Ансерглоб Фуга – це спеціальний засіб, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з кераміки, каменю, керамограніта, скла, мармуру укладеними на міцну основу, схильну до періодичної деформації, а також інтенсивному періодичному впливу води.
Ціна: 41.75 грн.
Кількість:
Універсальний акриловий монтажний швидкотвердіючий клей Budmonster на водній основі призначений для скріплення і склеювання елементів стельових, стінних і підлогових панелей, наличників, різних елементів з дерева, фанери, ДВП, ДСП, гіпсокартону, кераміки, кахлю та інших матеріалів, для їх приклеювання до основи з бетону, цегли, гіпсу, штукатурки, дерева і металу.
Ціна: 36.27 грн.
Кількість:
Акриловий рідкий цвях на водній основі BudmonsteR Prime призначений для кріплення і склеювання елементів стельових, стінних, підлогових панелей, наличників, частин з дерева, фанери, ДСП, ДВП, гіпсокартону, кераміки, кахлю та ін. матеріалів до основ з бетону, цегли, гіпсу, штукатурки, дерева, металу.
Ціна: 46.12 грн.
Кількість:
Клей Момент Столяр виробник рекомендує застосовувати при складанні та ремонті меблів. Можна використовувати також для склеювання паперу, картону або навіть соломи. З його допомогою разом з дітьми можна створювати своїми руками художні вироби, подарунки для близьких людей.
Ціна: 33.34 грн.
Кількість:
Момент Столяр — універсальний вологостійкий клей для всіх порід дерева на основі водної дисперсії. Продукт представлений в сучасній пластиковій упаковці, що забезпечена спеціальним носиком для комфорту застосування та зручності зберігання.
Ціна: 64.01 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 Плюс (Ceresit CM 11 Plus) (25 кг)
Хочете купити за 128.46 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 Plus - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 133.27 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob BCX-33) (25 кг)
Хочете купити за 75.61 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 78.43 грн.
Кількість:
Клей Момент Монтаж Експрес Декор є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання пінопанелей.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш для заповнення швів Anserglob Fuga – це матеріал, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з різних матеріалів, укладених на міцну основу, схильну до періодичної деформації та впливу води, має антигрибковий ефект.
Ціна: 92.20 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для керамограніту і природного каменя Церезит СМ 117 (Ceresit CM 117) (25 кг)
Хочете купити за 255.39 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, у тому числі керамограніта, а також, природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 264.93 грн.
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: 109.76 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезит СМ 12 (Ceresit CM 12) (25 кг)
Хочете купити за 148.24 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну та іншу велику плитку.
Ціна: 153.78 грн.
Кількість:
Клей монтажний "Момент" універсальний використовується для установки стінових панелей, молдингів (наличників, плінтусів, фризів, кутів), підвіконь, віконних і дверних рам; приклеювання керамічних плит, матеріалів з гіпсокартону, ПВХ, ДСП, дерева, металу, скла, скловолокна, пластика.
Ціна: 75.97 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 83 (Ceresit CT 83) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 143.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 149.12 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для мармуру і плитки Церезіт СМ 115 (Ceresit CM 115) (25 кг)
Хочете купити за 450.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для мармуру і плитки Церезіт (Ceresit) СМ 115 досить затребуваний на будівельному ринку, і позиціонується як основний матеріал для облицювання поверхонь плиткою з природного світлого каменю, найчастіше застосовується для мозаїки та плитки з мармуру.
Ціна: 467.60 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) (25 кг)
Хочете купити за 51.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементних, цементно-вапняних основам всередині та зовні будівель.
Ціна: 52.90 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Майстер Стандарт (Master Standart) (25 кг)
Хочете купити за 55.46 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині  так і зовні.
Ціна: 57.53 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Момент (25 кг)
Хочете купити за 80.89 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий у використанні, водостійкий.
Ціна: 83.92 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Крайзель 103 (Kreisel 103) (25 кг)
Хочете купити за 133.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клейова суміш Kreisel 103 (25 кг) застосовується для приклеювання плитки і керамограніту на міцні горизонтальні і вертикальні поверхні. Порівняно з іншими типами плиткових клеїв бренду, Kreisel відрізняється підвищеною міцністю.
Ціна: 138.75 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки еластичний Крайзель 104 (Kreisel 104) (25 кг)
Хочете купити за 218.28 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клейова суміш Kreisel 104 (25 кг) універсального типу, бо її можна використовувати для приклеювання будь-яких видів керамічної плитки, а також, штучного та натурального каменю (за винятком мармуру: під впливом цементної суміші він здатен змінити вихідний колір, тому клей для мармуру повинен мати білу основу).
Ціна: 226.44 грн.
Кількість:
Клейові суміші купити у Львові

Клейові суміші – це порошкова маса, що складається з багатьох компонентів, специфічного призначення. Її основна задача полягає у забезпеченні довготривалої фіксації будматеріалів різної природи. Якісні клейові суміші продають інколи у готовому вигляді, але найчастіше у форматі сухої речовини, яку треба розводити водою. Щоб не витрачати забагато часу на пошуки та придбання клейових сумішей у Львові, одразу ж звертайтесь на будбазу «КУБ», де також знайдете низку будівельних матеріалів та інструментів найкращої якості.

Різновиди та ціна клейових сумішей

Найчастіше видова класифікація сумішей базується на основному складнику. Існує детальна класифікація і за сферою призначення та матеріалом взаємодії.

 • цементні;
 • полімерні;
 • гіпсові;
 • бітумні;
 • епоксидні.

Кожен з типів суміші використовується суворо за призначенням, адже їх несумісність х будматеріалами може зіпсувати усю роботу, що потягне за собою додаткові витрати. Продаж клейових сумішей та інших будматеріалів – це не єдине, на чому ми спеціалізуємось. Ми пропонуємо також кваліфіковані консультації щодо характеристик матеріалу. Більш того, на сайті нашого складу є спеціальний розділ «Школа ремонту», де спеціалісти розкривають специфіку роботи з тим чи іншим будматеріалом. Наголосимо, що вартість клейових сумішей формується на вигідних для покупця засадах, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками, що позбавляє необхідності залучати посередників (а це зумовило б підвищення ціни).

Купити клейові суміші у нас – значить, отримати якісний продукт

Ми відповідаємо за якість продукту, оскільки сумлінно обираємо виробників, які неодмінно дотримуються технології виготовлення тих чи інших матеріалів. Наскільки різними не були багатокомпонентні суміші, але загалом вони мають відповідати таким критеріям:

 1. Здатність витримувати перепади температур. Окремі види мають бути стійкими до високих чи низьких температур, особливо це актуально для клею, що використовується ззовні будівлі.
 2. Водостійкість, знову ж, для вуличних робіт це незамінна якість, без компромісів.
 3. Адгезія до поверхні та матеріалу, що наклеюють.
 4. Еластичність, пластичність та швидкість висихання, що загалом покращує роботу та пришвидшує темпи виконання задач.
 5. Екологічна безпека. Це вкрай важливо, особливо, для робіт в приміщеннях.

Дійсно хороші клейові суміші від виробника відповідають усім основним стандартам якості. На складі будматеріалів «КУБ» з легкістю можна купити клейові суміші у Львові від провідних брендів (Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер, Момент), проте цього замало, адже також треба вміти використовувати вся переваги продукту. Наголосимо на матеріалах, з якими використовують різноманітні суміші, це зокрема: шпалери, пінопласт, пінополістирол, керамограніт, лінолеум та інші. Закономірно, що для кожного з матеріалів можна замовити клейову суміш свого типу.

Клейові суміші за призначенням

 1. Облицювання. За їх допомоги прикріплюють оздоблювальні матеріали.
 2. Мурування. Використовуються у процесі зведення стін.
 3. Утеплення. Для фасадних робіт у процесі прикріплення утеплювальних плит.

Щоб купити недорого клейові суміші, зателефонуйте до нас, або ж скористайтеся перевагами сайту. У разі потреби наші спеціалісти проконсультую у повній мірі.

Звертайтесь до складу будівельних матеріалів «КУБ», де схвальні відгуки про клейові суміші важливий критерій вибору!

Як уже було сказано, ми працюємо з кращими виробниками, які гарантують якість свого продукту та мають добру репутацію. Про наш правильний вибір свідчать гарні відгуки професіоналів після роботи з тою чи іншою сумішшю. Пряма співпраця з виробниками дозволяє сформувати лояльні ціни, а замовлення сумішей оптом дозволить очікувати на додаткову знижку. Також рекомендуємо слідкувати за інформацією на нашому сайті, щоб не пропустити акції та розпродажі, які ми регулярно влаштовуємо.

Доставка клейових сумішей у потрібній кількості та цікавих для вис виробників можлива у Львові, проте це не єдине місто, куди ми доправляємо замовлення. Ми працюємо і з областю, тому розраховуйте на доставку і у Дрогобич, Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль та інші міста області.

Знайшли помилку?