РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клейові суміші

Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 120.02 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 105.84 грн.
Кількість:
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Ціна: 62.76 грн.
Кількість:
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площини, які можуть деформуватися, а також, схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна: 146.99 грн.
Кількість:
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 62.02 грн.
Кількість:
Суміш для заповнення швів Ансерглоб Фуга – це спеціальний засіб, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з кераміки, каменю, керамограніта, скла, мармуру укладеними на міцну основу, схильну до періодичної деформації, а також інтенсивному періодичному впливу води.
Ціна: 49.34 грн.
Кількість:
Клейова суміш Spektrum (0,5 кг) призначена для приклеювання склополотна та інших типів важких шпалер, бо має високу в'язкість та відмінну адгезію. Найчастіше, крім склополотна, клей Spektrum використовують для приклеювання тканинних та вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 74.00 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 (зима від -5 °С) призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей Момент Монтаж Експрес Декор є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання пінопанелей.
Ціна: 134.73 грн.
Кількість:
Суміш для заповнення швів Anserglob Fuga – це матеріал, призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з різних матеріалів, укладених на міцну основу, схильну до періодичної деформації та впливу води, має антигрибковий ефект.
Ціна: 108.97 грн.
Кількість:
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, у тому числі керамограніта, а також, природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 265.68 грн.
Кількість:
"Момент Монтаж суперсильний" (280 мл) є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання широкого спектру матеріалів як всередині, так і зовні приміщення. Утворює прозоре клейове з'єднання. Не містить розчинників, без запаху.
Ціна: 93.03 грн.
Кількість:
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли, при спорудженні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну та іншу велику плитку.
Ціна: 137.16 грн.
Кількість:
Клей монтажний "Момент" універсальний використовується для установки стінових панелей, молдингів (наличників, плінтусів, фризів, кутів), підвіконь, віконних і дверних рам; приклеювання керамічних плит, матеріалів з гіпсокартону, ПВХ, ДСП, дерева, металу, скла, скловолокна, пластика.
Ціна: 128.31 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 132.84 грн.
Кількість:
Клей для мармуру і плитки Церезіт (Ceresit) СМ 115 досить затребуваний на будівельному ринку, і позиціонується як основний матеріал для облицювання поверхонь плиткою з природного світлого каменю, найчастіше застосовується для мозаїки та плитки з мармуру.
Ціна: 417.96 грн.
Кількість:
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементних, цементно-вапняних основам всередині та зовні будівель.
Ціна: 52.43 грн.
Кількість:
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині  так і зовні.
Ціна: 57.01 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий у використанні, водостійкий.
Ціна: 72.36 грн.
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 103 (25 кг) застосовується для приклеювання плитки і керамограніту на міцні горизонтальні і вертикальні поверхні. Порівняно з іншими типами плиткових клеїв бренду, Kreisel відрізняється підвищеною міцністю.
Ціна: 122.74 грн.
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 104 (25 кг) універсального типу, бо її можна використовувати для приклеювання будь-яких видів керамічної плитки, а також, штучного та натурального каменю (за винятком мармуру: під впливом цементної суміші він здатен змінити вихідний колір, тому клей для мармуру повинен мати білу основу).
Ціна: 203.33 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Застосовується для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні стін.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейові суміші

Клейові суміші – це порошкова маса, що складається з багатьох компонентів, специфічного призначення. Її основна задача полягає у забезпеченні довготривалої фіксації будматеріалів різної природи. Якісні клейові суміші продають інколи у готовому вигляді, але найчастіше у форматі сухої речовини, яку треба розводити водою. Щоб не витрачати забагато часу на пошуки та придбання клейових сумішей у Львові, одразу ж звертайтесь на будбазу «КУБ», де також знайдете низку будівельних матеріалів та інструментів найкращої якості.

Різновиди та ціна клейових сумішей

Найчастіше видова класифікація сумішей базується на основному складнику. Існує детальна класифікація і за сферою призначення та матеріалом взаємодії.

 • цементні;
 • полімерні;
 • гіпсові;
 • бітумні;
 • епоксидні.

Кожен з типів суміші використовується суворо за призначенням, адже їх несумісність х будматеріалами може зіпсувати усю роботу, що потягне за собою додаткові витрати. Продаж клейових сумішей та інших будматеріалів – це не єдине, на чому ми спеціалізуємось. Ми пропонуємо також кваліфіковані консультації щодо характеристик матеріалу. Більш того, на сайті нашого складу є спеціальний розділ «Школа ремонту», де спеціалісти розкривають специфіку роботи з тим чи іншим будматеріалом. Наголосимо, що вартість клейових сумішей формується на вигідних для покупця засадах, адже ми напряму співпрацюємо з виробниками, що позбавляє необхідності залучати посередників (а це зумовило б підвищення ціни).

Купити клейові суміші у нас – значить, отримати якісний продукт

Ми відповідаємо за якість продукту, оскільки сумлінно обираємо виробників, які неодмінно дотримуються технології виготовлення тих чи інших матеріалів. Наскільки різними не були багатокомпонентні суміші, але загалом вони мають відповідати таким критеріям:

 1. Здатність витримувати перепади температур. Окремі види мають бути стійкими до високих чи низьких температур, особливо це актуально для клею, що використовується ззовні будівлі.
 2. Водостійкість, знову ж, для вуличних робіт це незамінна якість, без компромісів.
 3. Адгезія до поверхні та матеріалу, що наклеюють.
 4. Еластичність, пластичність та швидкість висихання, що загалом покращує роботу та пришвидшує темпи виконання задач.
 5. Екологічна безпека. Це вкрай важливо, особливо, для робіт в приміщеннях.

Дійсно хороші клейові суміші від виробника відповідають усім основним стандартам якості. На складі будматеріалів «КУБ» з легкістю можна купити клейові суміші у Львові від провідних брендів (Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер, Момент), проте цього замало, адже також треба вміти використовувати вся переваги продукту. Наголосимо на матеріалах, з якими використовують різноманітні суміші, це зокрема: шпалери, пінопласт, пінополістирол, керамограніт, лінолеум та інші. Закономірно, що для кожного з матеріалів можна замовити клейову суміш свого типу.

Клейові суміші за призначенням

 1. Облицювання. За їх допомоги прикріплюють оздоблювальні матеріали.
 2. Мурування. Використовуються у процесі зведення стін.
 3. Утеплення. Для фасадних робіт у процесі прикріплення утеплювальних плит.

Щоб купити недорого клейові суміші, зателефонуйте до нас, або ж скористайтеся перевагами сайту. У разі потреби наші спеціалісти проконсультую у повній мірі.

Звертайтесь до складу будівельних матеріалів «КУБ», де схвальні відгуки про клейові суміші важливий критерій вибору!

Як уже було сказано, ми працюємо з кращими виробниками, які гарантують якість свого продукту та мають добру репутацію. Про наш правильний вибір свідчать гарні відгуки професіоналів після роботи з тою чи іншою сумішшю. Пряма співпраця з виробниками дозволяє сформувати лояльні ціни, а замовлення сумішей оптом дозволить очікувати на додаткову знижку. Також рекомендуємо слідкувати за інформацією на нашому сайті, щоб не пропустити акції та розпродажі, які ми регулярно влаштовуємо.

Доставка клейових сумішей у потрібній кількості та цікавих для вис виробників можлива у Львові, проте це не єдине місто, куди ми доправляємо замовлення. Ми працюємо і з областю, тому розраховуйте на доставку і у Дрогобич, Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль та інші міста області.