РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Декоративна штукатурка Львів

Ціна

грн.
Штукатурка декоративна Мастер “Баранчик” використовується при декоративній обробці бетонних, цегляних та інших оштукатурених поверхонь зовні і всередині приміщень і як декоративно-захисний шар в системі теплоізоляції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-1 Фасад-Декор “Короїд” – це суміш, яка застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 “Короїд” застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Баранчик” відноситься до водо-дисперсних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки. Штукатурка Століт - екологічно чиста і безпечна, має стійкість до низьких і високих температур, добре пропускає пару і володіє високою адгезією.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна мозаїчна штукатурка Anserglob призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob “Короїд”  з грануляцією зерна 2,0 мм призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Короїд” Церезіт СТ-35 – це полімерцементна розчинна суміш для створення тонкошарових фактурних покриттів усередині та зовні будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Камінцева” Церезіт СТ-60 призначена для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «камінцевою» фактурою всередині та зовні будівель.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна “Камінцева” Крайзель P100 (Kreisel P100) зерно 1,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 305.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Kreisel P100 - це декоративний штукатурний склад,  призначений для створення фактури "баранець". Продукт використовується для декоративного оздоблення рівних і міцних мінеральних основ ( ЛГК, бетони, армувальний шар систем утеплення, штукатурки та ін.).
Ціна 316.74 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка Короїд Століт складається з цементної основи, полімерів і різних мінеральних добавок. За останнє десятиліття ця суміш набула великої популярності в будівельній сфері і є одним з найпопулярніших методів обробки.
Ціна 142.56 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка Баранчик Століт (акрилова) відноситься до водно-дисперсійних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки.
Ціна 624.36 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» Ансерглоб ТМВ-122 (Anserglob TMB-122) 1,5 мм сіра (25 кг)
Хочете купити за 214.71 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMB-122 «Камінцева» - це будівельна суміш з грануляцією зерна 1,5 мм (під фарбування), призначена для декорування, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 222.67 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» акрилова Ансерглоб (Anserglob) (зерно 1,5 мм) біла (25 кг)
Хочете купити за 730.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це сучасний будівельний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 778.10 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Короїд» Ансерглоб TMK-110 (Anserglob TMK-110) зерно 2 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 172.11 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-110 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 178.48 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-112 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також використовується в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 124.63 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна “Камінцева” Бауміт ЕдельПутц Шпеціаль – це мінеральна тонкошарова декоративна штукатурна суміш для нанесення з подальшим затиранням зі структурами «короїд» та «баранець». Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Використовується в якості декоративно-оздоблювального шару, в т.ч.
Ціна 312.15 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» Ансерглоб (Anserglob) силіконова зерно 1,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 956.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це матеріал, призначений для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 1018.64 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» Ансерглоб ТМВ-122 (Anserglob TMB-122) 2 мм сіра (25 кг)
Хочете купити за 207.40 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Anserglob TMB-122 «Камінцева» - це спеціальна суміш сірого кольору з грануляцією зерна 2,0 мм (під фарбування), яка служить для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 215.08 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна “Камінцева” Ансерглоб (Anserglob) силіконова зерно 2 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 896.84 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка декоративна Ансерглоб “Камінцева” — це суміш, призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна 930.06 грн.
Кількість:
Знижка
Фасадна штукатурка фінішна Ансерглоб БСТ 22 (Anserglob BСТ-22) (25 кг)
Хочете купити за 100.17 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна під час ремонту тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна 103.88 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна «Камінцева» акрилова Ансерглоб (Anserglob) (зерно 2 мм) біла (25 кг)
Хочете купити за 730.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це сучасний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 757.80 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка Ансерглоб 725 (Anserglob 725) мозаїчна (25 кг)
Хочете купити за 224.47 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна мозаїчна акрилова штукатурка Anserglob – це матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного декоративного покриття.
Ціна 239.02 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна акрилова “Короїд” Ансерглоб (Anserglob) зерно 2 біла (25 кг)
Хочете купити за 710.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Короїд» - це матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 756.24 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 25 (Anserglob BСТ-25) біла (15 кг)
Хочете купити за 169.17 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхонь. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів, глибиною до 3 мм.
Ціна 175.44 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 27 (Anserglob BСТ-27) сіра (20 кг)
Хочете купити за 143.28 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основі сірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінне схоплювання з базовою поверхнею, і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна 148.59 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка Львів

Декоративні суміші – це специфічного складу будівельні матеріали, основа сфера застосування яких – фінішна обробка стін, перегородок будівель різного призначення, як на внутрішній, так і на зовнішній їх стороні. Інша назва сумішей – декоративна штукатурка, особливий склад якої передбачає наявність спеціальних домішок та в’яжучих речовин.

На складі будівельних матеріалів «КУБ» є великий асортимент цих матеріалів, тому Ви зможете замовити декоративні суміші у Львові у потрібній кількості для втілення найсміливіших дизайнерських рішень.

Різновиди та ціна декоративної штукатурки

Декоративна шпаклівка має досить велику кількість варіацій, обрати матеріал варто з урахуванням того, який результат очікуєте отримати. Варто також орієнтуватися у різновидах сумішей, що відрізняються складниками:

 • мінеральна;
 • силікатна;
 • силіконова;
 • акрилова.

Мінеральна суміш випускається у сухому вигляді та має особливий склад, який якнайкраще проявляє себе під час нанесення на такі самі мінеральні поверхні. Силікатна має вигляд рідкого скла, в’яжучі властивості якого дозволяють використовувати матеріал чи не на всіх відомих поверхнях у тому числі й на вулиці через чудову здатність протистояти негативному та агресивному впливу навколишнього середовища, хоча варто враховувати більшу вартість матеріалу у порівнянні з аналогами. Силіконова декоративна штукатурка – один з найбільш довговічних та надійних покриттів, не зайвим буде сказати і про простоту роботи з матеріалом, впоратися з якою може навіть новачок без спеціальних навичок, через еластичність готової суміші. Акрилова штукатурка, як і перший варіант, найкраще проявляє себе на мінеральній основі, бо в’яжучий матеріал суміші – акрилова смола.

Пряма співпраця з найкращими виробниками гарантує відмінну якість матеріалу, більш того, усі суміші, представлені у нас, мають офіційний сертифікат відповідності. Досвід та відгуки клієнтів підтверджують, що ми обрали кращих постачальників, серед них: Ceresit, Ансерглоб, Coral, Полимин, Kreisel, Master та інші.

Переваги матеріалу, що мотивують купити декоративну штукатурку

Головна перевага – можливість купити недорого декоративні суміші на будбазі «КУБ», проте й інші особливості, про які не можна не сказати:

 • не тільки декоративний, а й вирівнюваний ефект після нанесення;
 • здатність проявляти свої найкращі риси у роботі з усіма поверхнями та конструкціями будь-якої складності;
 • здатність не поглинати запахи;
 • додатковий звукоізоляційний, волого- та морозостійкий ефект;
 • велике різноманіття;
 • стійкі до впливу негативних факторів;
 • економічність у використання та екологічна безпечність.

Саме ці переваги викликають численні схвальні відгуки про декоративні суміші від спеціалістів. Хоча, щоб матеріал проявив себе якнайкраще, необхідно дотримуватись технології її нанесення. Про це та інші секрети проведення якісного ремонту Ви дізнаєтесь, якщо навідаєтесь до рубрики «Школа ремонту» на нашому сайті. Не забувайте виконувати рекомендації виробника по роботі зі штукатуркою, це дозволить у повній мірі проявити дійсну ефективність матеріалу.

Об’єктивна ціна на декоративну штукатурку та чудовий сервіс на будбазі «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» має вражаючий асортимент товарів (від мурувальних матеріалів до покрівельних), в тому числі й декоративних сумішей для оздоблення стін, ціна на які формується на вигідних для покупця умовах – без посередників, як це часто трапляється у роздрібних магазинах. В якості Додатково зекономити допоможе замовлення декоративної штукатурки оптом, за це передбачена знижка, розмір якої повідомляється у процесі оформлення замовлення. Якщо виникають запитання стосовно особливостей тої чи іншої суміші – неодмінно звертайтесь до наших менеджерів, достатньо кваліфікованих для детальної консультації. Більш того, у разі, коли матеріал обрано, за попередньою заявкою вони ж розрахують потрібну кількість декоративної суміші для втілення проекту.

Доставка декоративних сумішей відбувається у Львові за будь-якою вказаною адресою, а також за межами міста по області, в тому числі у таких населених пунктах: Жидачів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Городок та інші.

Декоративна штукатурка ціна у м. Львів - каталог із 74 товарів

Декоративна штукатуркаЦінаНаявність:
Штукатурка декоративна Мастер “Баранчик” зерно 1,5 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Полімін (Polimin) ШФ-1 Фасад-Декор “Короїд” зерно 2,5 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Полімін (Polimin) ШФ-3 “Короїд” зерно 2,5 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна Століт “Баранчик” зерно 2 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна акрилова Ансерглоб 102 (Anserglob 102) мозаїчна (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна силіконова Ансерглоб (Anserglob) “Короїд” зерно 2 мм біла (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна “Короїд” Церезіт СТ-35 (Ceresit CT-35) зерно 2,0 мм сіра (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна “Камінцева” Церезіт СТ-60 (Ceresit СТ-60) зерно 1,0 мм акрилова (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Штукатурка декоративна “Камінцева” Крайзель P100 (Kreisel P100) зерно 1,5 мм біла (25 кг) 305.42 грн. В наявності
Штукатурка декоративна Століт “Короїд” зерно 2,5 мм біла (25 кг) 142.56 грн. В наявності
Штукатурка декоративна акрилова Століт Decor “Баранчик” зерно 1,5 мм (25 кг) 624.36 грн. В наявності
Штукатурка декоративна «Камінцева» Ансерглоб ТМВ-122 (Anserglob TMB-122) 1,5 мм сіра (25 кг) 214.71 грн. В наявності
Штукатурка декоративна «Камінцева» акрилова Ансерглоб (Anserglob) (зерно 1,5 мм) біла (25 кг) 730.74 грн. В наявності
Штукатурка декоративна «Короїд» Ансерглоб TMK-110 (Anserglob TMK-110) зерно 2 мм біла (25 кг) 172.11 грн. В наявності
Штукатурка декоративна «Короїд» Ансерглоб TMK-112 (Anserglob TMK-112) зерно 2 мм сіра (25 кг) 124.63 грн. В наявності
Знайшли помилку?