РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00
субота: 8.00 - 15.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(098) 234-98-45
(093) 170-14-17
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Декоративні суміші купити у Львові

Ціна

грн.
Штукатурка декоративна акрилова Anserglob 727 мозаїчна –це матеріал, призначений для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також для фінішного декоративного покриття.
Ціна: 847.87 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-110 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 168.57 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMK-112 «Короїд» - це спеціальний матеріал, призначений для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також використовується в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 117.71 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна акрилова Ансерглоб 755 мозаїчна – це спеціальний оздоблювальний матеріал, який застосовується для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також для фінішного декоративного покриття.
Ціна: 917.13 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна акрилова Anserglob 855 мозаїчна – це спеціальний матеріал, який застосовується для декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також для фінішного декоративного покриття.
Ціна: 847.87 грн.
Кількість:
Декоративна акрилова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це сучасний будівельний матеріал, призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: 755.18 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Anserglob TMB-122 «Камінцева» - це спеціальна суміш сірого кольору з грануляцією зерна 2,0 мм (під фарбування), яка служить для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: 198.31 грн.
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це матеріал, призначений для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 988.63 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна під час ремонту тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: 97.09 грн.
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob «Камінцева» - це матеріал, призначений для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхонь. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів, глибиною до 3 мм.
Ціна: 164.34 грн.
Кількість:
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основі сірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінне схоплювання з базовою поверхнею, і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна: 141.78 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Церезіт СТ 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш сірого кольору, з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 295.49 грн.
Кількість:
Ceresit CT 34 - гладка тонкошарова штукатурка для фінішної обробки зовні і всередині будівель; дана суха суміш стійка до ударних навантажень, впливу негоди, має гарну паропроникність і гідрофобність.
Ціна: 689.92 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ceresit CT 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 334.02 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-110 2,5 мм (25 кг), використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 165.51 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг), використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 115.57 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням, і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 422.71 грн.
Кількість:
Суміш декоративна мінеральна "Камінцева" Anserglob TMВ-120, застосовується для декоративного, тонкошарового штукатурення цементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Ціна: 227.74 грн.
Кількість:
Тонкошарова обробна суміш Anserglob TMK 110 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель, з нанесенням популярної фактури «Короїд». Завдяки білому кольору, Ви можете пофарбувати оштукатурені стіни у світлі, яскраві відтінки - фарба не поміняє свій колір.
Ціна: 155.81 грн.
Кількість:
Тонкошарова фінішна суміш Anserglob TMK 112 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель, з нанесенням популярної фактури «Короїд». Зерно 3,5 мм формує більш глибокі і широкі борозни, у порівнянні з меншим зерном.
Ціна: 108.65 грн.
Кількість:
Суміш декоративна мінеральна "Камінцева" Anserglob TMВ-120, застосовується для декоративного, тонкошарового штукатурення цементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Ціна: 237.22 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 з розміром зерна 1,5 мм використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням, і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 489.46 грн.
Кількість:
Фасадна шпаклівка Ceresit СТ 225 складається з цементної основи, дрібнодисперсних наповнювачів, полімерних домішок і армуючих волокон. Застосовується, в основному, для підготовки різних поверхонь під фінішну обробку, і для ремонту тріщин та виїмок раковин, глибиною до 3 см.
Ціна: 330.85 грн.
Кількість:
Фасадна шпаклівка Ceresit СТ 225 (сіра) складається з цементної основи, дрібнодисперсних наповнювачів, полімерних домішок і армуючих волокон. Застосовується, в основному, для підготовки різних поверхонь під фінішну обробку, і для ремонту різних тріщин і виїмок раковин глибиною до 3 см.
Ціна: 324.04 грн.
Кількість:
Декоративні суміші купити у Львові

Декоративні суміші – це специфічного складу будівельні матеріали, основа сфера застосування яких – фінішна обробка стін, перегородок будівель різного призначення, як на внутрішній, так і на зовнішній їх стороні. Інша назва сумішей – декоративна штукатурка, особливий склад якої передбачає наявність спеціальних домішок та в’яжучих речовин.

На складі будівельних матеріалів «КУБ» є великий асортимент цих матеріалів, тому Ви зможете замовити декоративні суміші у Львові у потрібній кількості для втілення найсміливіших дизайнерських рішень.

Різновиди та вартість декоративних сумішей

Декоративна шпаклівка має досить велику кількість варіацій, обрати матеріал варто з урахуванням того, який результат очікуєте отримати. Варто також орієнтуватися у різновидах сумішей, що відрізняються складниками:

 • мінеральна;
 • силікатна;
 • силіконова;
 • акрилова.

Мінеральна суміш випускається у сухому вигляді та має особливий склад, який якнайкраще проявляє себе під час нанесення на такі самі мінеральні поверхні. Силікатна має вигляд рідкого скла, в’яжучі властивості якого дозволяють використовувати матеріал чи не на всіх відомих поверхнях у тому числі й на вулиці через чудову здатність протистояти негативному та агресивному впливу навколишнього середовища, хоча варто враховувати більшу вартість матеріалу у порівнянні з аналогами. Силіконова декоративна штукатурка – один з найбільш довговічних та надійних покриттів, не зайвим буде сказати і про простоту роботи з матеріалом, впоратися з якою може навіть новачок без спеціальних навичок, через еластичність готової суміші. Акрилова штукатурка, як і перший варіант, найкраще проявляє себе на мінеральній основі, бо в’яжучий матеріал суміші – акрилова смола.

Пряма співпраця з найкращими виробниками гарантує відмінну якість матеріалу, більш того, усі суміші, представлені у нас, мають офіційний сертифікат відповідності. Досвід та відгуки клієнтів підтверджують, що ми обрали кращих постачальників, серед них: Ceresit, Ансерглоб, Coral, Полимин, Kreisel, Master та інші.

Переваги матеріалу, що мотивують купити декоративні суміші

Головна перевага – можливість купити недорого декоративні суміші на будбазі «КУБ», проте й інші особливості, про які не можна не сказати:

 • не тільки декоративний, а й вирівнюваний ефект після нанесення;
 • здатність проявляти свої найкращі риси у роботі з усіма поверхнями та конструкціями будь-якої складності;
 • здатність не поглинати запахи;
 • додатковий звукоізоляційний, волого- та морозостійкий ефект;
 • велике різноманіття;
 • стійкі до впливу негативних факторів;
 • економічність у використання та екологічна безпечність.

Саме ці переваги викликають численні схвальні відгуки про декоративні суміші від спеціалістів. Хоча, щоб матеріал проявив себе якнайкраще, необхідно дотримуватись технології її нанесення. Про це та інші секрети проведення якісного ремонту Ви дізнаєтесь, якщо навідаєтесь до рубрики «Школа ремонту» на нашому сайті. Не забувайте виконувати рекомендації виробника по роботі зі штукатуркою, це дозволить у повній мірі проявити дійсну ефективність матеріалу.

Об’єктивна ціна на декоративну штукатурку та чудовий сервіс на будбазі «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» має вражаючий асортимент товарів, в тому числі й декоративних сумішей для оздоблення стін, ціна на які формується на вигідних для покупця умовах – без посередників, як це часто трапляється у роздрібних магазинах. Додатково зекономити допоможе замовлення декоративної штукатурки оптом, за це передбачена знижка, розмір якої повідомляється у процесі оформлення замовлення. Якщо виникають запитання стосовно особливостей тої чи іншої суміші – неодмінно звертайтесь до наших менеджерів, достатньо кваліфікованих для детальної консультації. Більш того, у разі, коли матеріал обрано, за попередньою заявкою вони ж розрахують потрібну кількість декоративної суміші для втілення проекту.

Доставка декоративних сумішей відбувається у Львові за будь-якою вказаною адресою, а також за межами міста по області, в тому числі у таких населених пунктах: Жидачів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Городок та інші.

Знайшли помилку?