РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для газоблоку

Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Ціна: 62.76 грн.
Кількість:
Клей для газоблоку Момент виробництва компанії Heinkel - цементно-полімерна суха суміш з мінеральними наповнювачами для кладки газобетону, під час спорудження стін в капітальному будівництві.Технічні характеристики:витрата суміші: 1.
Ціна: 77.76 грн.
Кількість:
Клейова суміш Крейзель 125 використовується при кладочних роботах газобетону, дозволяючи звести до мінімуму (1-3 мм) товщину шва, що значно зменшує тепловтрати через шви, що мають високу теплопровідність і просто відводять тепло з приміщення назовні.
Ціна: 88.56 грн.
Кількість:
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли, при спорудженні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 – це суміш, призначена для мурування стін з ніздрюватого бетону, поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д..
Ціна: 68.96 грн.
Кількість:
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл), призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Polirem 151 - клейова суміш, яка призначена для укладання газоблоків, а також плит і блоків, виготовлених з пористого бетону. Дана суміш однаково ефективна як при кладці стін, так і під час шпаклювання поверхонь (до товщини 0,5 см при нанесенні).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для газоблока Сілтек М 2 (Siltek M 2) (25 кг)
Siltek М-2 - суміш для кладки таких пористих матеріалів, таких як піно- і газобетон.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Немає в наявності
Клей для газоблока Церезит СТ 21 (Ceresit CT 21) (30 кг)
Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг)Купити Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг) у Львові, Ви завжди можете на базі будівних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 124.38 грн.
Кількість:
Клей для газоблоку

Клей для газоблоків – це це особлива суміш, в основі якої лежить цемент, що разом з іншими компонентами виконують функцію скріплення газобетонних блоків у процесі викладання. Звісно, клей для газоблоку у продажі широко розповсюджений, особливо, в роздрібних магазинах. Проте в таких торгових точках нереально зробити те, що робить склад будівельних матеріалів «КУБ».

Мова йде про те, що ми пропонуємо більш вигідні умови співпраці, пришвидшується час виконання замовлення, а ціна формується без впливу посередників. Саме тому купити клей для газоблоку у Львові на будбазі «КУБ» є найрозумнішим рішенням.

Що треба знати, перш ніж купити клей для газоблоків

Існує декілька головних критеріїв, які вказують на високу якість клею. Саме на них варто звертати увагу, щоб вибрати дійсно хороший матеріал на ринку. Мова йде про такі властивості:

 • Зернистість суміші.
 • Температура експлуатації.
 • Витрати готового матеріалу в процесі роботи.
 • Час повного застигання.
 • Час, коли ще можна скорегувати роботу.
 • Товщина шару, який потрібен для надійного склеювання.

Важливо розуміти особливості складу матеріалу та його якості, що проявляються в процесі роботи. Традиційні складники, які має клей для газоблоку у Львові, – це портландцемент, дрібнофракційний пісок, попередньо очищений, різноманітні полімерні домішки та мінеральні домішки. Завдяки останнім класифікують клей для роботи усередині та ззовні приміщень. Загалом цей матеріал має здатність до швидкого висихання, пластичність, добре тримає форму після висихання та не просідає.

Клей для газоблоку від виробника, який дійсно дбає про якість свого матеріалу, буде відповідати усім зазначеним характеристикам. Ми пропонуємо купити кращі матеріали від провідних виробників (Момент, Сілтек, Церезит, Будмайстер та інші). Вартість клею для газоблоку буде залежати від особливостей складу матеріалу та об’єму пакування.

Відгуки про клей для газоблоків та особливості роботи з ним

Оскільки ми співпрацюємо з кращими виробниками, то традиційно усі будматеріали відповідають усім найвищим критеріям якості та заслуговують схвальних відгуків від майстрів. Але щоб матеріал якомога краще проявив себе у роботі, необхідно виконувати декілька правил:

 1. Необхідно зробити розчин, поєднавши суху суміш з водою у певній пропорції, яка вказана в інструкції від виробника. Найчастіше беруть 1 кг суміші та 250 мл води, температурою 60 градусів. Рекомендується робити лише стільки розчину, скільки буде використано одразу.
 2. Ретельно перемішайте усе, щоб не лишилось сухих згустків, та залиште на певний час.
 3. Ретельно очистіть поверхню, на якій буде використано матеріал.
 4. Через чотири години розчин втрачає свої властивості.
 5. Не ігноруйте правил безпеки у роботі з матеріалом.

Якщо ви вирішили купити недорого клей для газоблоку на складі будматеріалів «КУБ», то обов’язково слідуйте основним рекомендаціям. Більше корисної інформації ви знайдете у розділі «Школа ремонту» на нашому сайті. Там ми розмістили інформативні статті та відеоролики, де спеціалісти діляться своїм досвідом роботи з тим чи іншим матеріалом.

Якісні будматеріали та чудові ціни на клей для газоблоків на складі будматеріалів «КУБ»!

Час, витрачений на даремні пошуки матеріалів по роздрібним магазинам, можна з користю витратити на проведення гарного ремонту чи швидкого будівництва. Будбаза «КУБ» пропонує унікальну можливість – зберегти час на пошуки, купити якісні матеріали, отримати чудовий сервіс. Наші спеціалісти після того, як ви вирішили замовити клей для газоблоків, надійно запакують товар та підготують до транспортування.

Ми пропонуємо кращу ціну за матеріал, оскільки співпрацюємо напряму з виробниками, уникаючи посередників. Якісний клей для газобетону та, власне, сам газобетон можна замовити оптом, у такому разі вам буде нарахована додаткова знижка. Якщо вам потрібні й інші будматеріали, то ви можете скористатися акційними пропозиціями та розпродажем, які ми регулярно проводимо.

Ви можете забрати клей безпосередньо зі складу, а також можлива доставка клею для газобетону у Львові проводиться в установлені терміни за вказаними адресами, можливі також перевезення по області, зокрема у такі міста: Броди, Новий Розділ, Самбір, Яворів, Червоноград та інші.