РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Вологостійкий гіпсокартон

Ціна

грн.

Тип гіпсокартону

Довжина гіпсокартону:

Гіпсокартонна плита PLATO Aquastop 9,5 — це сучасний матеріал українського виробництва, який набуває все більшої популярності серед наших клієнтів.
Ціна: 111.61 грн.
Кількість:
Гіпсокартон вологостійкий Baugips - це гіпсова плита, на поверхні і вздовж кромки якої міцно приклеєні спеціальні картонні плити. Застосовується для облицювання стін та інших будівельних конструкцій, а також як внутрішня захисна конструкція в приміщеннях різних типів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 126.25 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 120.19 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсокартон вологостійкий Лафарж (Lafarge Plato) - відносно новий продукт на будівельному ринку, і значно відрізняється від своїх попередників. Цей гіпсокартон має мінімальну гігроскопічність і вологопоглинання менше 10%.
Ціна: 116.96 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон

Вологостійкий гіпсокартон – особливий тип гіпсокартону, властивості якого дозволяють використовувати матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю. Продаж вологостійкого гіпсокартону – одна із задач складу будівельних матеріалів «КУБ», до виконання якої ми підходимо надзвичайно серйозно, роблячи усе можливе для економії часу та коштів покупців.

Така політика стосується не лише гіпсокартону, а й усіх будівельних матеріалів та інструментів. Щоб швидко купити вологостійкий гіпсокартон у Львові, звертайтесь до нас, ми допоможемо оформити замовлення, вирахувати потрібну кількість матеріалу та проконсультувати стосовно його властивостей.

Ключові властивості та ціна вологостійкого гіпсокартону

Традиційно в процесі вибору будівельного матеріалу орієнтуються на такі його особливості: колір, маркування, вага, міра обробки картонного зовнішнього шару, розміри та, звісно ж, ціна. Не зайвим буде сказати, що вартість вологостійкого гіпсокартону буде дещо вища за аналоги, адже на її виготовлення витрачається більше ресурсів та надійність його вища. Вологостійкий гіпсокартон у Львові на складі будматеріалів «КУБ» відповідає найвищим критеріям якості, зокрема:

 • екологічність та відсутність токсичних домішок;
 • широка сфера використання;
 • здатність блискуче справлятися з задачами;
 • пластичність та легкість в обробці;
 • простота монтування:
 • звукоізоляційні властивості;
 • здатність опиратися відкритому вогню;
 • доступність;
 • за наявності певних навичок у роботі можна не залучати спеціалістів для монтування;
 • чудова основа для декорування;
 • тривалий експлуатаційний період.

Принципи роботи та відгуки на вологостійкий гіпсокартон

Ми співпрацюємо з кращими брендами, щоб ви могли придбати кращий вологостійкий гіпсокартон від виробника, продукція якого має чудову репутацію. Проте важливо виконувати правила та інструкції, встановлені виробниками, адже це допоможе якомога краще проявити властивості матеріалу. Стосовно сфери використання, то згідно з відгуками, цей матеріал ідеальний для ванної кімнати, санвузлу, роздягальнь спорткомплексів, де є душові, передбанників, гаражів та промислових будівель приватного користування, приміщення зі слабким опаленням будь-якої площі та інші об’єкти.

У рубриці «Школа ремонту» спеціалісти у статтях та відеоматеріалах розкривають таємниці швидкого та якісного ремонту чи будівництва. Але завжди варто слідувати таким правилам:

 1. Використовуйте гіпсокартон цього типу виключно у приміщеннях з гарною вентиляцією.
 2. Рекомендується плити гіпсокартону з обох боків обробляти гідрофобними сумішами, антисептиками та протигрибковими спреями.
 3. Декоруючи якісний вологостійкий гіпсокартон, використовуйте аналогічний вологостійкий матеріал, зокрема керамічну плитку, мозаїку, гідрофобні шпалери та фарби.
 4. Попередньо оброблену поверхню треба ретельно обробити та вирівняти усі тріщини, якщо цього не вдається зробити, то неодмінно заповніть виїмки гідрофобним ізолятором, що захистить від вологи та зайвого шуму ззовні.
 5. У разі потреби можна купити недорого вологостійкий гіпсокартон та встановити його подвійним шаром, це забезпечить кращу гідроізоляцію.

Не гайте часу на зайві пошуки у роздрібних магазинах, якщо можна купити вологостійкий гіпсокартон в гуртівні «КУБ»!

Часто трапляється так, що виконання ремонтних задач має скорочений термін, а будівництво треба закінчити у чітко означені терміни. В цьому випадку недоцільно зайву хвилину витрачати на безпідставні пошуки матеріалів у звичайних магазинах. І навіть якщо терміни не стримують, все одно навіщо користуватися чимось посереднім, якщо є найкращі? Наші менеджери допоможуть оформити замовлення, проконсультують, якщо виникнуть складні питання стосовно матеріалів. Якщо виникне потреба замовити вологостійкий гіпсокартон оптом, то буде сформована додаткова знижка, розмір якої повідомить менеджер. Більш того, пряма співпраця з виробниками дозволяє вести цінову політику без націнки на посередництво.

Доставка вологостійкого гіпсокартону можлива у Львові за вказаною адресою та за його межами в районні центри та інші міста, зокрема: Городок, Броди, Трускавець, Яворів, Буськ. Або ж ви самостійно заберете надійно запаковане замовлення зі складу.