РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг)

Цена: 90.10 грн.
Сумма: 90.10 грн.
Общий вес: 30.00 кг.

Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою. Штукатурка на гіпсовій основі має ряд переваг: легка, екологічно нешкідлива, не всідається, а значить, не дає тріщин, зручно наноситься.

Характерна особливість цієї суміші в тому, що гіпс вбирає з повітря зайву вологу, і випаровує її при підвищеній температурі, тобто, регулює мікроклімат. При всіх перевагах на Knauf HP Start, ціна доступна для будь-якого покупця.

Параметри і вартість штукатурної суміші Knauf HP Start

До складу сухої штукатурної суміші Кнауф Старт (Львів) входить гіпс, вапно, а також пластифікатори і полімери, які уповільнюють схоплювання розчину. Як свідчать відгуки, гіпсова штукатурка Кнауф Старт, таким чином вирішує головну проблему, властиву іншим гіпсовим складам - ​​занадто швидке затвердіння. Тепер у Вас буде достатньо часу, щоб вирівняти поверхню до потрібного ступеня.

Характеристики гіпсової штукатурки Knauf HP Start:

 • оптимальна товщина шару: від 10 до 30 мм;
 • спосіб нанесення: вручну;
 • пропорція води для розчину: 18 л на 30 кг;
 • витрата розчину: 10 кг/м² для шару в 10 мм;
 • тривалість висихання: 168 годин (7 діб);
 • міцність на стиск: не менше 2,5 МПа;
 • міцність на вигин: 1,0 Мпа;
 • температура робочої поверхні: не нижче + 5 °С;
 • термін схоплювання: 40 хв;
 • запах: відсутній;
 • упаковка: 30 кг;
 • клас гладкості: Q1-Q3, при методі «протягування» і Q2-Q3, при методі «загладжування», згідно з німецькими стандартами.

Параметри і бренд визначають скільки коштує штукатурка "Кнауф Старт". Якщо порівняти "Кнауф ХП Старт" з продукцією інших марок, легко побачити, що поєднання ціни і рівня якості, явно на користь даної німецької фірми. Коштує гіпсова штукатурка Knauf HP Start недорого, оскільки виробничі потужності компанії розташовані в Україні; проте, якість суміші відповідає найсуворішим німецьким вимогам, і дана суміш вже скрізь завоювала довіру споживачів.

Інструкція та особливості застосування

Підготуйте чорнову поверхню: закрийте щілини, усуньте неміцні ділянки, очистіть від пилюки і забруднень, заґрунтуйте, згідно з інструкцією. Металеві конструкції потрібно покрити антикорозійним покриттям.

Зачиніть розчин в потрібній кількості відповідно до пропорції, холодною, чистою водою, перемішайте до однорідності (ретельне перемішування проводиться насадкою-міксером до електродрилі). Витримайте розчин 10 хвилин, ще раз перемішайте.

Бажано наносити штукатурку в один шар; якщо потрібно укласти другий шар, почекайте не менше, ніж півгодини, щоб основа встигла схопитися. Оптимальна товщина шару, що наноситься за один прийом - 20 мм.

Після висихання, поверхню можна фарбувати, наносити різні види фінішних декоративних сумішей, облицьовувати плиткою, тощо.

Краща ціна гіпсової штукатурки! Купити суміш Кнауф ХП Старт, безпосередньо на базі «КУБ» (Львів)

Будбаза «КУБ» - це можливість купити Knauf HP Start за вигідною ціною. Ми отримуємо товари прямими поставками від виробника, завдяки чому штукатурка "ХП Старт Кнауф", вартість має найдоступнішу. Врахуйте, до того ж, що ціна знижується, якщо купити Кнауф HP Start гуртом на базі «КУБ».

Щоб замовити Кнауф НР Старт та інші матеріали для ремонту, зателефонуйте за одним із вказаних номерів або заповніть форму замовлення на сайті. У нас передбачена недорога доставка - штукатурка Knauf HP Start доставляється по Львову і в приміські населені пункти.

База будівельних матеріалів «КУБ» в рамках додаткового сервісу пропонує швидку та надійну доставку Вашого замовлення в будь-який район Львова та Львівської області.

Вартість доставки залежить від об`єму замовлення та відстані.

Тарифи доставки в межах Львова:

 • до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Особливість розрахунку доставки по Львівській області:

 • до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

* Доставка будматеріалів по Львову фіксована, а в межах Львівської області оплачується в залежності від відстані між складом та кінцевим пунктом призначення. Ми здійснюємо транспортування в межах наступних населених пунктів: Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбор, Стрий, Трускавец, Червоноград та інші.

Точну вартість доставки Ви можете попередньо уточнити у наших менеджерів по телефону або, написавши у чат.

Окрім того, наша бригата вантажників може здійснити розвантаження та занесення будматерівалів на потрібний поверх. Вартість розвантаження визначається індивідуально, в залежності від загального об`єму замовлення та поверховості будівлі.

Замовивши будівельні матеріали з достакою, оплата здійснюється по факту отримання. Таким чином Ви маєте можливість на власті очі переконатися, що замовлені будівельні матеріали дійсно відповідають високій якості.

Наші гарантії:

Ми зобов`язуємося прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту здійснення купівлі, у разі наявності чеку, який підтверджує факт купівлі та цілісність заводського пакунку. У разі необхідності Ви можете здійснити заміну товару на інший за аналогічною вартістю, однак в такому випадку витрати на доставку не компенсуються.

Наши контакты:

(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@lviv.kub.in.ua
м. Львів

Режим работы:

Понеділок:  9.00 - 18.00
Вівторок:          9.00 - 18.00
Середа:              9.00 - 18.00
Четвер:           9.00 - 18.00
П'ятниця:          9.00 - 18.00
Субота:           9.00 - 15.00
Неділля:    Вихідний.

Адрес:

Рейтинг: 5/5.
Основано на 1 отзыве