РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Розчинники купити у Львові

Ціна

грн.
Вайт-спірит призначений для розведенні маслянистих і емалевих фарб, лаків, грунтівок, з метою доведення їх до потрібної консистенції, а також, очищення поверхні від маслянистих плям, і знежирення перед склеюванням.
Ціна: 24.49 грн.
Кількість:
Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярності в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективне в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.
Ціна: 36.30 грн.
Кількість:
Розчинник 646 — це один з найбільш популярних розчинників. Являє собою активну багатокомпонентну суміш, яка використовується для розведення нітроцелюлозних, епоксидних та інших емалей, лаків і мастик до потрібної консистенції.
Ціна: 34.58 грн.
Кількість:
Розчинник 647 служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розбавлення нітроемалей, нітролаків для легкових автомобілів. Являє собою суміш летючих органічних рідин: ароматичних вуглеводнів, складних ефірів і спиртів.
Ціна: 35.39 грн.
Кількість:
Оліфа використовується в якості розчинника в побуті. Застосовується при роботі з густотертими олійними фарбами. Крім того, оліфою обробляються дерев'яний поверхні. Оліфа виділяє і акцентує структуру дерева, береже від руйнування і розвитку біологічних мікроорганізмів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Оліфа використовується для розведення олійних фарб, для просочення дерев'яних поверхонь і штукатурки, для захисту дерева від пересихання в побуті і в виробництві.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Оліфа використовується для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт в якості грунтовки шару перед фарбуванням дерев'яних, оштукатурених та інших пористих поверхонь олійними фарбами, емалями, а також для приготування масляних фарб, шпаклівок і грунтовок.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 646 служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розбавлення нітроемалей, нітролаків та нітрошпаклівок спеціального призначення. Розчинник являє собою суміш летючих органічних рідин: ароматичних вуглеводнів, кетонів, спиртів і ефірів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 646 призначений для розведення нітроцелюлозних (нітроемалей, нітрофарб, нітролаків і нітрошпатлевок загального призначення) і інших лакофарбових матеріалов.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 646 служить для доведення лакофарбових матеріалів до робочої консистенції, для розбавлення нітроемалей, нітролаків і нітрошпаклівок спеціального призначення.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 647 – високоякісний засіб для лакофарбових матеріалів, характеризується якісними розчинними властивостями. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 647 без прекурсорів - високоякісний розчинник для лакофарбових матеріалів, характеризується гарними розчинювальними властивостями. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинник 647 - якісний розчинник для лакофарбових матеріалів: нітроемалей, нітролаків, а також лакофарбових матеріалів, які використовують при фарбуванні машин.Основні характеристики розчинника 647:країна виробник: Україна;фасовка матеріалу: 0,8 л;температура зберігання: від -40.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вайт-спірит являє собою зневоднений продукт перегонки нафти - вузька висококипляча фракція бензину прямої перегонки, звідки й походить друга назва уайт-спіриту - нефрас - нафтовий розчинник.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вайт-спірит застосовують при розведенні фарб і лаків на маслянистій і алкідній основі, з метою доведення їх до необхідної консистенції. Також він ефективний для очищення поверхні від маслянистих плям, і застосовується для знежирення перед склеюванням.
Ціна: 27.30 грн.
Кількість:
Під замовлення
Вайт-спірит (5 л)
Завдяки вихідним технічним характеристикам вайт-спірит (5 л) широко застосовують на виробництві лаків і фарб, а також в побуті. Так, в побутових умовах з його допомогою розбавляють фарби і лаки на маслянистій і алкідній основі, з метою доведення їх до потрібної консистенції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинники купити у Львові

Розчинники – це органічні летучі рідини, які застосовуються для надання лакофарбовим матеріалам необхідної консистенції та очищення й обезжирювання різних поверхонь. Такі речовини використовуються як при побутових ремонтних роботах, так і на виробництвах, тобто їх сфера застосування дуже широка, й для тих чи інших цілей можуть використовуватись різні засоби. Замовити розчинники у Львові можна на будівельній базі «КУБ», яка реалізує товари тільки від надійних та перевірених виробників, чия продукція відповідає заявленим характеристикам та зарекомендувала себе у роботі.

Популярні види розчинників, які варто купити

Хімічні розчинники розподіляють на органічні та неорганічні. Перед тим, як купити недорого розчинник, варто знати, його характеристики та властивості речовини, яку необхідно розчинити, або поверхні, що буде оброблятися. Існує багато розчинників з номерними назвами та прості одноосновні, які, за відгуками спеціалістів, краще використовувати для делікатних поверхонь та декоративних предметів.

В промислових та побутових цілях використовують такі розчинники:

  • бензин («галоша») розчиняє масляні й бітумні фарби, емалі, використовується для обезжирювання перед склеюванням деталей;
  • вайт-спірит обезжирює метали, розбавляє алкідні фарби, знімає силіконовий герметик та клей, бітумну мастику;
  • скипідар – розчинник алкідностірольних та масляних фарб і лаків;
  • сольвент, який розчиняє каучук, масла, поліефіри, глифталеві, бітумні та інші фарби;
  • ацетон, що використовується для гуми, жирів, нітроцелюлози та різних солей;
  • етилацетат, що усуває жири, монтажну піну, нітроцелюлозні лаки, віск.

Ми пропонуємо придбати вайт-спірит та рідке скло у потрібній кількості. Якщо Ви не впевнені, що розчинники, представлені на сайті гуртівні «КУБ» у Львові, підійдуть для Ваших робіт, то можете звернутися за телефоном або за допомогою чату до наших професійних консультантів, які обов’язково вам все підкажуть й допоможуть підібрати необхідний засіб.

Що впливає на вартість розчинників

Кожен тип розчинника відрізняється за складом, тому вартість органічного засобу напряму залежить від його основи. Найпопулярніший, дешевий та діючий розчинник даної групи – вайт-спіріт. Серед складних номерних розчинників цінові рішення можуть бути різними, оскільки вартість залежить від складу засобів. Крім того, ціна будь-якого розчинника зумовлена літражем та залежить від бренду виробника та партії. Купуючи розчинники оптом, Ви гарантовано отримуєте знижку на товар, який і без того відрізняється помірністю, адже з виробниками ми працюємо без посередників.

Ціна на розчинники, що цілком відповідає їх якості – на будбазі «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» на будівельному ринку вже не перший рік, що дозволяє нам обирати продукцію дійсно відповідальних виробників. Разом з тим ми подбали про комфорт співпраці з нами, а значить, наші покупці зможуть у повній мірі використати різноманітні програми лояльності та суттєві знижки на ті чи інші товари, виставлені у рамках рекламних кампаній.

Також ми гарантуємо швидку доставку розчинників у Львові та по області, зокрема у такі міста: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші.

Знайшли помилку?