РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Розчинники

Ціна

грн.
Вайт-спірит призначений для розведенні маслянистих і емалевих фарб, лаків, грунтівок, з метою доведення їх до потрібної консистенції, а також, очищення поверхні від маслянистих плям, і знежирення перед склеюванням.
Ціна: 23.27 грн.
Кількість:
Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярності в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективне в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Вайт-спірит застосовують при розведенні фарб і лаків на маслянистій і алкідній основі, з метою доведення їх до необхідної консистенції. Також він ефективний для очищення поверхні від маслянистих плям, і застосовується для знежирення перед склеюванням.
Ціна: 19.95 грн.
Кількість:
Завдяки вихідним технічним характеристикам вайт-спірит (5 л) широко застосовують на виробництві лаків і фарб, а також в побуті. Так, в побутових умовах з його допомогою розбавляють фарби і лаки на маслянистій і алкідній основі, з метою доведення їх до потрібної консистенції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розчинники

Розчинники – це органічні летучі рідини, які застосовуються для надання лакофарбовим матеріалам необхідної консистенції та очищення й обезжирювання різних поверхонь. Такі речовини використовуються як при побутових ремонтних роботах, так і на виробництвах, тобто їх сфера застосування дуже широка, й для тих чи інших цілей можуть використовуватись різні засоби. Замовити розчинники у Львові можна на будівельній базі «КУБ», яка реалізує товари тільки від надійних та перевірених виробників, чия продукція відповідає заявленим характеристикам та зарекомендувала себе у роботі.

Популярні види розчинників, які варто купити

Хімічні розчинники розподіляють на органічні та неорганічні. Перед тим, як купити недорого розчинник, варто знати, його характеристики та властивості речовини, яку необхідно розчинити, або поверхні, що буде оброблятися. Існує багато розчинників з номерними назвами та прості одноосновні, які, за відгуками спеціалістів, краще використовувати для делікатних поверхонь та декоративних предметів.

В промислових та побутових цілях використовують такі розчинники:

  • бензин («галоша») розчиняє масляні й бітумні фарби, емалі, використовується для обезжирювання перед склеюванням деталей;
  • вайт-спірит обезжирює метали, розбавляє алкідні фарби, знімає силіконовий герметик та клей, бітумну мастику;
  • скипідар – розчинник алкідностірольних та масляних фарб і лаків;
  • сольвент, який розчиняє каучук, масла, поліефіри, глифталеві, бітумні та інші фарби;
  • ацетон, що використовується для гуми, жирів, нітроцелюлози та різних солей;
  • етилацетат, що усуває жири, монтажну піну, нітроцелюлозні лаки, віск.

Ми пропонуємо придбати вайт-спірит та рідке скло у потрібній кількості. Якщо Ви не впевнені, що розчинники, представлені на сайті гуртівні «КУБ» у Львові, підійдуть для Ваших робіт, то можете звернутися за телефоном або за допомогою чату до наших професійних консультантів, які обов’язково вам все підкажуть й допоможуть підібрати необхідний засіб.

Що впливає на вартість розчинників

Кожен тип розчинника відрізняється за складом, тому вартість органічного засобу напряму залежить від його основи. Найпопулярніший, дешевий та діючий розчинник даної групи – вайт-спіріт. Серед складних номерних розчинників цінові рішення можуть бути різними, оскільки вартість залежить від складу засобів. Крім того, ціна будь-якого розчинника зумовлена літражем та залежить від бренду виробника та партії. Купуючи розчинники оптом, Ви гарантовано отримуєте знижку на товар, який і без того відрізняється помірністю, адже з виробниками ми працюємо без посередників.

Ціна на розчинники, що цілком відповідає їх якості – на будбазі «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» на будівельному ринку вже не перший рік, що дозволяє нам обирати продукцію дійсно відповідальних виробників. Разом з тим ми подбали про комфорт співпраці з нами, а значить, наші покупці зможуть у повній мірі використати різноманітні програми лояльності та суттєві знижки на ті чи інші товари, виставлені у рамках рекламних кампаній.

Також ми гарантуємо швидку доставку розчинників у Львові та по області, зокрема у такі міста: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші.