• (032) 220-17-15
 • (098) 864-80-44
 • (050) 447-86-05
 • (093) 170-14-17
 • (098) 234-98-45
 • (099) 49-175-29
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів
Каталог товарів
Замовити розрахунок
0
Каталог товарів
 • (032) 220-17-15
 • (098) 864-80-44
 • (050) 447-86-05
 • (093) 170-14-17
 • (098) 234-98-45
 • (099) 49-175-29
м. Львів
Замовити розрахунок
0 Товарів:
0.00 грн.

Купити продукцію Альта- профіль (Альта-профиль) у Львові

Під замовлення
Код товару: 3233
Сайдинг - це традиційний двопереломний вініловий матеріал, призначений для обробки фасадів житлових, адміністративних і господарських будівель.
Уточнюйте
Купити Швидке замовлення

Етапи розвитку та становлення вітчизняної компанії Альта-Профіль

Спочатку фірма орієнтувалася на торгівлю оздоблювальними пластмасовими виробами, які проводилися в Росії компанією Альта-Профіль. Але вже через три роки, у квітні 2007 року, компанія з аналогічною назвою відкрила технічну лінію з виробництва пластмасових матеріалів для обробки в Україні. Діяльність цієї фірми заснована на технології останнього слова науки і механізмах екструзійних промислових лідерів (компаній Мікросан, Тайсон та інших).

Продукція компанії (фасадний сайдинг і комплектуючі) відповідає встановленим стандартам якості в Європі. На сьогоднішній день, підприємство швидко розвивається і нарощує потужність виробництва. Також розширюється асортиментна лінія і проводиться політика маркетингу відповідно до вимог, які пред'являються якості матеріалу.

Позитивна динаміка розвитку компанії Альта-Профіль в Україні посприяла виходу фірми на лідерський рівень у поширенні товару, зробленого з ПВХ. Вивчивши діяльність виробника, експерти стверджують, що компанія заслужено займає перші місця на ринку оздоблювальних матеріалів в нашій країні. Також продукція Альта-Профіль заслужила безліч позитивних відгуків покупців, завдяки високій якості і оптимальній вартості сайдингу у Львові.

Характеристики сайдингу, як головного представника оздоблювальних матеріалів компанії Альта-Профіль

Для виробництва сайдингу, як фасадного матеріалу, фірма використовує натуральні матеріали найкращої якості. Вініловий і акриловий сайдинг виготовляють виключно на імпортному обладнанні за останнім словом техніки. Цей оздоблювальний матеріал на кілька рангів вищий від матеріалу інших будівельних фірм. Основна характеристика сайдингу, яка відрізняє його від інших матеріалів - це міцність, стійкість до атмосферних опадів, і відмінні декоративні властивості. При цьому ціна на сайдинг Альта профіль у Львові в повній мірі відповідає вимогам споживачів.

Сайдинг фарбують у світлі і темні кольори методом «Cool Colour». Шар фарби забезпечує матеріалові довговічність, і зберігає його зовнішній вигляд при низьких і високих температурах (від -50 до + 60 оС). Не менш важливим є те, що вініловий сайдинг не піддається впливу цвілі і грибку, і не деформується при ударах.

Яка середня ціна на сайдинг Альта Профіль у Львові?

Недорого купити і замовити доставку вінілового і акрилового сайдингу можна на базі будівельних матеріалів "КУБ". Ціна на оздоблювальні фасадні та комплектуючі інструменти сайдингу торгової марки Альта Профіль у нашому магазині більш ніж доступна, а вартість сайдингу залежить від довжини ланцюжка "виробник-покупець". Ви можете купити сайдинг Альта Профіль вроздріб або оптом з додатковою знижкою. Висока якість сайдингу і Сафіта Альтапрофіль, а також кваліфікованість персоналу забезпечила КУБу популярність у Львові і позитивні відгуки від клієнтів. Крім сайдингу у нас представлені й інші фасадні матеріали: декоративна штукатурка, фасадні фарби, профнастил тощо.