РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Рідке скло (2,8 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 2.80 кг.

Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярності в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективне в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.

Сфера застосування і ціна на рідке скло (2,8 кг) у Львові:

 • оброблення цементних розчинів з метою надання вогне-, водостійкості і стійкості до впливу кислот;
 • гідроізоляція колодязів, фундаментів, басейнів і різних технічних споруд;
 • грунтування стяжок;
 • додавання у фасадні фарби;
 • очищення каналізації;
 • склеювання скла з металом, силікатних і дерев'яних виробів.

Ви можете порівняти рідке скло з іншими будматеріалами, призначеними для вирішення конкретних завдань, і вибрати відповідно до поєднання ціни і технічних характеристик.

Ціна у Львові на рідке скло (2,8 кг) на будбазі "КУБ" нижча, ніж по місту в середньому, завдяки тому, що наша компанія працює з виробником без посередників. Тому у нас можна замовити рідке скло (2,8 кг) недорого, за найбільш вигідною ціною в місті!

Технічні характеристики рідкого скла:

 • склад: рідке скло натрієве;
 • тип використання: універсальний;
 • розчинник: вода;
 • робоча температура застосування: від + 5 °С до + 35 °С;
 • час тужавлення: 10 хв;
 • спеціальні властивості: не горюче, не має запаху.

Поради фахівців щодо застосування рідкого скла

Рідке скло може бути нанесено на поверхню будь-якого типу, попередньо очищену і знежирену.

Залежно від призначення рідке скло додається в вихідну суміш в різних пропорціях:

 • для заповнення пустот. Фахівці рекомендують готувати розчин з рідкого скла, цементу і піску з розрахунку 1: 1: 3. Попередньо змішавши пісок з цементом, потрібно додати воду в аналогічній кількості до обсягу рідкого скла. Суміш вливається в рідке скло і ретельно перемішується;
 • для грунтування. У цьому випадку, рідке скло і цемент змішуються в пропорції 1: 1. При цьому, цемент спочатку змішується з водою (¼ від обсягу рідкого скла), а потім додається в рідке скло;
 • додавання водо- і вогнестійкості цементному розчину. Суміш з рідкого скла, цементу, піску, узятих в пропорції 1: 1: 2,27 слід змішати з водою, витримати до отримання необхідної в'язкості, і нанести на основу.

Як купити в Львові рідке скло (2,8 кг) зі знижкою?

Завдяки безпосереднім поставкам від виробника, на будбазі "КУБ" Ви можете купити рідке скло (2,8 кг) дешевше, ніж в середньому по місту. При цьому, купуючи у нас, Ви можете заощадити додатково: в залежності від обсягу Вашого замовлення, вартість рідкого скла (2,8 кг) розраховується індивідуально. Так, купуючи рідке скло оптом, Ви можете істотно заощадити!

Для наших клієнтів ми постійно проводимо акції на різні групи товарів. У цей час, ціна на товар знижується, без втрати вихідних заявлених характеристик. Тому, замовляючи,уточняйте, скільки коштує рідке скло 2,5 кг (Львів) для Вас, з урахуванням дії знижок, і загального обсягу Вашого замовлення.

Доставка рідкого скла (Львів і Львівська область), а також будь-яких будматеріалів та інструментів з нашого асортименту - наш додатковий сервіс за доступною ціною.

Не знаєте, який товар вибрати, складності з використанням? - Телефонуйте або пишіть нам в чат, і наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію з усіх питань, які виникли у вас щодо будівництва та ремонту, абсолютно безкоштовно!

 

База будівельних матеріалів «КУБ» в рамках додаткового сервісу пропонує швидку та надійну доставку Вашого замовлення в будь-який район Львова та Львівської області.

Вартість доставки залежить від об`єму замовлення та відстані.

Тарифи доставки в межах Львова:

 • до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Особливість розрахунку доставки по Львівській області:

 • до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

* Доставка будматеріалів по Львову фіксована, а в межах Львівської області оплачується в залежності від відстані між складом та кінцевим пунктом призначення. Ми здійснюємо транспортування в межах наступних населених пунктів: Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбор, Стрий, Трускавец, Червоноград та інші.

Точну вартість доставки Ви можете попередньо уточнити у наших менеджерів по телефону або, написавши у чат.

Окрім того, наша бригата вантажників може здійснити розвантаження та занесення будматерівалів на потрібний поверх. Вартість розвантаження визначається індивідуально, в залежності від загального об`єму замовлення та поверховості будівлі.

Замовивши будівельні матеріали з достакою, оплата здійснюється по факту отримання. Таким чином Ви маєте можливість на власті очі переконатися, що замовлені будівельні матеріали дійсно відповідають високій якості.

Наші гарантії:

Ми зобов`язуємося прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту здійснення купівлі, у разі наявності чеку, який підтверджує факт купівлі та цілісність заводського пакунку. У разі необхідності Ви можете здійснити заміну товару на інший за аналогічною вартістю, однак в такому випадку витрати на доставку не компенсуються.

Наши контакты:

(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
info@lviv.kub.in.ua
м. Львів

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 19.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: