РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Щільність М-15

Щільність М-15

Щільність М-15 – це специфічна марка пінопластових плит, що є фактором ваги кубічного метра матеріалу у межах 15 кг. Відповідальні виробники дотримуються саме такого стандарту, тому ми радо з ними співпрацюємо, серед них такі бренди: Століт, Пінпласт та інші. Все це робиться для того, щоб Ви могли замовити пінопласт М-15 у Львові у потрібній кількості. Гуртівня «КУБ» готова забезпечити Ваш проект потрібною кількістю будматеріалів та інструментів найвищої якості за кращими на ринку цінами.

Особливості матеріалу, які треба врахувати перш ніж купити пінопласт М-15

Необхідність купити недорого пінопласт М-15 може виникнути з низки причин, адже його використання у будівництві надзвичайно широке. Якнайкраще свої риси він проявить тільки тоді, коли використати його для правильних робіт з дотриманням технологій. Не зайвим буде знати, що матеріал має такі важливі характеристики:

  • екологічна безпечність;
  • здатність протистояти негативному впливу шкідливих організмів;
  • вологостійкість;
  • спроможність тривалий час зберігати свої властивості.

Сфера використання та вартість пінопласту М-15

Придбання будь-якого будматеріалу вимагає попередньої оцінки умов його експлуатації, відштовхуючись від цього можна підібрати оптимальну варіацію пінопласту. Якщо у Вас виникають сумніви у правильності свого вибору, зателефонуйте нашим консультантам, які нададуть відповіді на питання, а також проведуть розрахунки необхідної кількості матеріалу відповідно до вимог проекту. Відгуки про пінопласт М-15 від спеціалістів засвідчують, що його використовують у таких випадках:

  • у якості утеплювача всередині будівлі на підлозі, стеля, стінах, а також для тимчасових споруд;
  • додаткова теплоізоляція дверей;
  • для побудови легких конструкцій, навантаження на які не передбачається;
  • міжкімнатна звукоізоляція.

Ми не рекомендуємо використовувати цей матеріал для утеплення фасадів, оскільки для цих задач є більш підходящі варіанти, а пінопласт М-15 ідеальний для експлуатації усередині приміщень за умови дотримання техніки монтування. До речі, усі необхідні кріплення, профілі для пінопласту та інструменти, Ви також можете придбати на нашому складі. У разі виникнення проблем відносно процесу монтажу, рекомендуємо звернутись до розділу «Школа ремонту» на сайті.

Оптимальна ціна пінопласту М-15 у Львові на будбазі «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» пропонує придбати різні види пінопласту, варіант зі щільністю М-15, закономірно, буде найдешевшим, його ціна залежить і від кількості замовлення. Наприклад, у разі придбання пінопласту М-15 оптом, нараховується знижка, розмір якої повідомляє менеджер. Рекомендуємо долучатися до акційних пропозицій та розпродажів, щоб купити якісні будматеріали ще більш дешево.

Доставка пінопласту М-15 можлива не лише у Львові, а й за його межами, зокрема у міста: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші населені пункти області.

Ця категорія порожня.