РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Щільність М-25 купити у Львові

Ціна

грн.

Виробники:

Щільність пінопласту:

Модель пінопласту

Знижка
Пінопласт М-25 Light 0,5х1м (80 мм)
Хочете купити за 27.46 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт М-25 Light 0,5х1м (80 мм) - це матеріал, який використовується для утеплення і звукоізоляції конструкцій, що не піддаються впливу довкілля і механічним навантаженням.
Ціна: 28.25 грн.
Кількість:
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (20 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 6.90 грн.
Кількість:
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (30 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 10.16 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (40 мм)
Хочете купити за 12.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (40 мм). Пінопласт (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель.
Ціна: 13.31 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (50 мм)
Хочете купити за 16.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт Light 0,5х1 м 25 щільність (50 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 16.48 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 31.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
@page { margin: 2cm }p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% } Пінопласт Light М-25 0,5х1 м (100 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель.
Ціна: 32.96 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 8.23 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 12.17 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Standart М-25 0,5х1 м (40 мм)
Хочете купити за 15.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт 25 щільність (Львів) (40 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 15.89 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Standart М-25 0,5х1 м (50 мм)
Хочете купити за 18.54 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 19.08 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Standart М-25 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 37.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цей тепло- звукоізоляційний матеріал широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 39.34 грн.
Кількість:
Пінопласт ДСТУ (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 11.46 грн.
Кількість:
Пінопласт ДСТУ 30 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 16.85 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт ДСТУ М-25 0,5х1 м (40 мм)
Хочете купити за 21.44 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт ДСТУ 40 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 22.05 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт ДСТУ М-25 0,5х1 м (50 мм)
Хочете купити за 25.69 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт ДСТУ 50 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 26.43 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт ДСТУ М-25 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 52.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт ДСТУ 100 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 54.63 грн.
Кількість:
Щільність М-25 купити у Львові

Щільність М-25 – різновид міцного пінопласту із широкою сферою використання. Його головна відмінність – це вага кубічного метру дорівнює близько 25 кг. Будбаза «КУБ» гарантує, що Ви зможете купити недорого пінопласт М-25 та клей для нього найкращий у Львові з доставкою за будь-якою адресою не лише по місту, а й по області. Якість матеріалу засвідчується усіма необхідними сертифікатами, наданими виробниками, з якими ми співпрацюємо (компанії Пінокомфорт та Фенікс).

Що треба знати, перш ніж купити пінопласт щільністю М-25

Будь-який будматеріал вимагає уважного ставлення до його властивостей та особливостей використання, лише у цьому разі можна очікувати на повну віддачу у вигляді тривалого експлуатаційного терміну. Пінопласт М-25 має чотири суттєвих ознаки:

  • екологічна безпечність для людей і тварин;
  • міцність;
  • вогнетривкість;
  • довговічність.

Відштовхуючись від цих показників, як правило, обирають сферу його використання. За відгуками про пінопласт М-25 стає зрозумілим, що найоптимальніше обрати матеріал для таких робіт:

  • фасадне утеплення;
  • надійна звукоізоляція всередині приміщень;
  • утеплення дахів, балконів, лоджій, а також для підлоги;
  • надійна ізоляція труб та захист від очікуваного промерзання у зимовий період.

Це лише приблизний список задач, з якими впорається матеріал, для таких цілей можна використовувати й інші типи утеплювачів. Якщо Ви не впевнені чи доречно замовити пінопласт М-25, наші менеджери допоможуть розібратися у цьому питанні та проведуть розрахунки оптимальної кількості будматеріалу, потрібної для виконання будівничого проекту.

Критерії, що впливають на вартість пінопласту М-25

Суголосно спеціалісти наголошують на абсолютній безпечності цього матеріалу, мова йде не лише про екологічність. Справа у тому, що пінопласт щільністю М-25 має здатність до самозатухання у разі дії відкритого вогню, відповідно, вплив жодних високих температур для нього не страшний, що оптимально для утеплення фасаду.

Наші клієнти можуть бути упевненими в напрочуд високій якості матеріалу, оскільки вона підтверджена сертифікатами, що засвідчують результати чисельних перевірок. Іна матеріалу залежить від розмірів листів, а також від кількості позицій у замовленні. Справа у тому, що програма лояльності, розроблена нами, дозволяє за замовлення пінопласту М-25 оптом отримати суттєву знижку.

Рекомендуємо завітати до рубрики «Школа ремонту» на нашому сайті, адже саме там спеціалісти нашої компанії діляться досвідом у виконанні ремонтних та будівельних робіт. Зауважимо, що на нашому складі Ви знайдете усі потрібні будматеріали для надійного монтажу пінопласту.

Лояльні ціни на пінопласт М-25 та висока його якість гарантовані будбазою «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» співпрацює з кращими виробниками, що гарантують якість своєї продукції. Ми уникаємо посередництва на усіх етапах здійснення угоди з клієнтом, що суттєво знижує ціни на будматеріали. Слідкуйте за новинами на сайті, щоб не пропустити акції, розпродажі чи знижки!

Із львівського складу здійснюємо доставку пінопласту М-25 по місту та за його межами по області, зокрема, доправляємо до таких населених пунктів: Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Новий розділ, Золочів.

Знайшли помилку?