РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Щільність М-35

Виробники:

Щільність пінопласту:

Модель пінопласту

Пінопласт М-35 0,5х1м (80 мм) - це матеріал, який використовується для утеплення будівель в місцях з інтенсивною механічною дією з послідуючим оздобленням. Купити недорого пінопласт М-35 0,5х1м (80 мм) Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пінопласт М-35 0,5х1 м (20 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пінопласт М-35 0,5х1 м (30 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
ПінопластМ-35 0,5х1 м (40 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
ПінопластМ-35 0,5х1 м (50 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пінопласт М-35 0,5х1 м (100 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Щільність М-35

Щільність М-35 – марка пінопласту, який відрізняється чудовою міцністю. З усіх представлених на складі будбази «КУБ» матеріалів, саме цей варіант є найщільнішим, що породжує у ньому здатність до відмінної стійкості від механічного впливу сторонніх факторів. Ми пропонуємо замовити пінопласт щільністю М-35 у Львові за найоптимальнішою ціною у потрібній кількості, супроводжуючи виконання замовлення високим рівнем сервісу.

Відмінні характеристики, що впливають на вартість пінопласту щільністю М-35

Закономірно, що з-посеред аналогів меншою щільністю, пінопласт М-35 буде найдорожчим. Це залежить від його напрочуд вдалих властивостей, що роблять матеріал бажаним на будь-якому будівельному майданчику, або під час ремонту для виконання зовнішніх робіт. Прикметно, що однаково добре пінопласт проявляє себе як на нових будівлях, так і на старих.

Матеріал досить легкий, проте враховуйте, що кубічний метр пінопласту цього типу важить від 25 до 35 кг, залежно від компанії, що його виготовляла. Така вага сприяє виникненню певної кількості переваг:

  • стійкість до впливу негативних факторів природного та людського впливу;
  • простота обробки (ризик зламати плиту - мінімальний);
  • здатність витримувати високий тиск, що актуально для промислових будівель;
  • вологостійкість та гідрофобність;
  • деякі підвиди відзначаються негорючістю.

Як свідчать відгуки про пінопласт М-35, та й з огляду на його характеристики, видно, що матеріал напрочуд цінний, але не завжди актуальний для виконання певних видів робіт, адже часто можна застосувати менш дорогі види пінопластових плит. У разі потреби, зателефонуйте нам, або ж напишіть у чат, залиште контакти для зворотного дзвінка, у межах якого менеджер проведе консультацію та порадить оптимальний варіант. За попередньою заявкою для Вас буде розрахована необхідна кількість пінопласту для виконання проекту.

Що треба зробити, аби ціна на пінопласт М-35 стала більш прийнятною?

Ми розробили спеціальні програми лояльності, які допоможуть заощадити. Наприклад, замовляючи пінопласт щільністю М-35 оптом, Ви гарантовано отримаєте знижку, точний розмір якої повідомляється менеджером, а також дозволяє зекономити на доставці.

Формування ціни на пінопласт досить проста річ. Підвид пінопласту, який представлений у цьому розділі, у своєму складі має спеціальні синтетичні кульки, саме кількість використаного з цією метою полімеру впливає на ціноутворення. Проте, скориставшись можливостями програми лояльності, потрапивши на розпродаж чи рекламну кампанію, яка передбачає наявність низки акційних цін, Ви зможете купити недорого пінопласт М-35.

Краще місце купити пінопласт щільністю М-35 у Львові – будбаза «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» пропонує замовити не тільки пінопласт, а й низку матеріалів для його кріплення. Загалом, ми можемо забезпечити Вам усіма необхідними будматеріалами, незалежно від виду виконуваних будівельних чи ремонтних робіт. Ціна на них буде прийнятною, адже у роботі з виробниками ми уникаємо посередників.

Швидка доставка пінопласту М-35 відбувається у Львові та по області (наприклад, Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль) силами власного автопарку.