РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Щільність М-35 купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Пінопласт М-35 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 64.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт М-35 0,5х1 м (100 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 68.75 грн.
Кількість:
Під замовлення
Пінопласт М-35 0,5х1 м (50 мм)
ПінопластМ-35 0,5х1 м (50 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Щільність М-35 купити у Львові

Щільність М-35 – марка пінопласту, який відрізняється чудовою міцністю. З усіх представлених на складі будбази «КУБ» матеріалів, саме цей варіант є найщільнішим, що породжує у ньому здатність до відмінної стійкості від механічного впливу сторонніх факторів. Ми пропонуємо замовити пінопласт щільністю М-35 разом з клеєм у Львові за найоптимальнішою ціною у потрібній кількості, супроводжуючи виконання замовлення високим рівнем сервісу.

Відмінні характеристики, що впливають на вартість пінопласту щільністю М-35

Закономірно, що з-посеред аналогів меншою щільністю, пінопласт М-35 буде найдорожчим. Це залежить від його напрочуд вдалих властивостей, що роблять матеріал бажаним на будь-якому будівельному майданчику, або під час ремонту для виконання зовнішніх робіт. Прикметно, що однаково добре пінопласт проявляє себе як на нових будівлях, так і на старих.

Матеріал досить легкий, проте враховуйте, що кубічний метр пінопласту цього типу важить від 25 до 35 кг, залежно від компанії, що його виготовляла. Така вага сприяє виникненню певної кількості переваг:

  • стійкість до впливу негативних факторів природного та людського впливу;
  • простота обробки (ризик зламати плиту - мінімальний);
  • здатність витримувати високий тиск, що актуально для промислових будівель;
  • вологостійкість та гідрофобність;
  • деякі підвиди відзначаються негорючістю.

Як свідчать відгуки про пінопласт М-35, та й з огляду на його характеристики, видно, що матеріал напрочуд цінний, але не завжди актуальний для виконання певних видів робіт, адже часто можна застосувати менш дорогі види пінопластових плит. У разі потреби, зателефонуйте нам, або ж напишіть у чат, залиште контакти для зворотного дзвінка, у межах якого менеджер проведе консультацію та порадить оптимальний варіант. За попередньою заявкою для Вас буде розрахована необхідна кількість пінопласту для виконання проекту.

Що треба зробити, аби ціна на пінопласт М-35 стала більш прийнятною?

Ми розробили спеціальні програми лояльності, які допоможуть заощадити. Наприклад, замовляючи пінопласт щільністю М-35 оптом, Ви гарантовано отримаєте знижку, точний розмір якої повідомляється менеджером, а також дозволяє зекономити на доставці.

Формування ціни на пінопласт досить проста річ. Підвид пінопласту, який представлений у цьому розділі, у своєму складі має спеціальні синтетичні кульки, саме кількість використаного з цією метою полімеру впливає на ціноутворення. Проте, скориставшись можливостями програми лояльності, потрапивши на розпродаж чи рекламну кампанію, яка передбачає наявність низки акційних цін, Ви зможете купити недорого пінопласт М-35.

Краще місце купити пінопласт щільністю М-35 у Львові – будбаза «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» пропонує замовити не тільки пінопласт, а й низку матеріалів для його кріплення та декоровуння (декоративну штукатурку). Загалом, ми можемо забезпечити Вам усіма необхідними будматеріалами, незалежно від виду виконуваних будівельних чи ремонтних робіт. Ціна на них буде прийнятною, адже у роботі з виробниками ми уникаємо посередників.

Швидка доставка пінопласту М-35 відбувається у Львові та по області (наприклад, Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль) силами власного автопарку.

Знайшли помилку?